Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BOSS, Pils Export

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tapir
    Senior
    • 10-2009
    • 730

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Słomkowy, bardzo jasny. [3.5]
    Piana: Na początku całkiem niezła gęsta biała czapa, kiepsko się trzyma, opadając mocno oblepia szkło. [3]
    Zapach: Bardzo mało intensywny, czuć trochę chmielu, jakąś nutę kwaskową i w sumie niewiele więcej. [3]
    Smak: Piwo dość lekkie. Niezła goryczka ale niestety za bardzo wyczuwalna kwasowość, która dodatkowo zostawia trwały w ustach. Może nie jest to od razu piwo nie do wypicia ale ta kwaśna nuta mi przeszkadza. [2.5]
    Wysycenie: Odrobinę za wysokie. [4]
    Opakowanie: Bardzo prosta etykieta, krzywo naklejona. Brak info o ekstrakcie. [2.5]
    Uwagi: Kupione z czystej ciekawości w Polo Markecie za 2.39

    Nic specjalnego.

    Moja ocena: [2.85]
    Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

    Comment

    • rad998
      Member
      • 12-2008
      • 52

      #17
      Niedawno kupilem butelke 0,33 tegoż piwka - smakowalo całkiem przyzwoicie jak na 1,19 w bączku. Dzis kupilem sobie na wieczorek 4 takie małe bąki no i.... nie wiem czy dwóch ostatnich nie wyleje... to piwo śmierdzi... albo ostatnio miałem wybitnie udana warke jak na to cos albo ta partia jest jakas zakażona. Piwo raz ze śmierdzi ścierą to jeszcze goryczki ani kszty, a za to smak wody rozrobionej z miodem... bez kitu ja po prostu czuję miód. Od dziś uważam to piwo jako dobitka dla żula. ODRADZAM !

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        #18
        Już się tam nie bój, że ci miodu do niego dodali. To efekt zestarzenia się piwa. Dwuacetyl bodajże.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Rzeszowiak
          Piwny Radykał
          • 04-2009
          • 1596

          #19
          Mam mieszane uczucia względem tego piwa.

          Z jednej strony piękna piana utrzymująca się podczas całej degustacji, przyjemny chlebowy posmak przebijający się "w tle", ale z drugiej strony piwo chyba źle odfiltrowane gdyż pływało w nim sporo "paprochów".

          Chętnie bym spróbował tego piwa z beczki w wersji niepasteryzowanej

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            #20
            Warka z datą 11.05 bardzo udana. Nie czuć "miodu". Piwko jest ożywcze i nadzwyczaj pełne jak na tak niski ekstrakt. Żałuję że kupiłem tylko 2 bączki. Cena też bardzo atrakcyjna - 1,29

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎