Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechan, Pszeniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dkrasnodebski
    cymbał
    • 05-2003
    • 2316

    #16
    Ciekawym czy będzie lepsze od poprzedniej pszenicy.
    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

    www.radoslawstolar.pl

    Comment

    • wichru
      Junior
      • 07-2007
      • 15

      #17
      A ja liczę na to że ciechan postawi swój sklep internetowy na nogi co bym mógł złożyć zamówienie
      "Always remember that I have taken more out of alcohol than alcohol has taken out of me." Sir Winston Churchill

      Comment

      • Stasiek
        Senior
        • 02-2007
        • 608

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wichru Wyświetlenie odpowiedzi
        A ja liczę na to że ciechan postawi swój sklep internetowy na nogi co bym mógł złożyć zamówienie
        Ja gdybym czekał aż naprawią stronę (działała "marnie" już od paru miesięcy), to bym nie zamówił piwa na wakacje.
        Na szczęście udało mi się skontaktować z browarem telefonicznie i tą formą (mail+telefon) złożyłem zamówienie. Polecam.

        Comment

        • DanielJakubowski
          Senior
          • 12-2005
          • 791

          #19
          Ja też tak próbowałem. Po rozmowie telefonicznej pod wskazany adres wysłałem email raz, drugi... Odpowiedzi nie dostałem do dziś
          Pozdrawiam
          dj

          Comment

          • kishar
            Senior
            • 10-2003
            • 1691

            #20
            Bardzo pozytywna wiadomość, nareszcie coś zaczyna się dziać na naszym rynku do tej pory wyjątkowo mało pszenicznym,choć minusem jest cena ale można to tłumaczyć to tym, że jest to "nowość" i browar ryzykuje i wprowadzając taką cenę chce minimalizować ryzyko, choć według mnie nie jest to do końca dobry pomysł, sądzę że przy cenie 3 zł, mieli by niezły zysk i naprawdę dużą sprzedaż.

            Comment

            • Stasiek
              Senior
              • 02-2007
              • 608

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DanielJakubowski Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja też tak próbowałem. Po rozmowie telefonicznej pod wskazany adres wysłałem email raz, drugi... Odpowiedzi nie dostałem do dziś
              A jaki to był adres (ale może na PW)?
              Ja tam specjalnie nie jestem związany z tym browarem, a piwo mi wysłali tam gdzie trzeba...
              Last edited by ART; 31-08-2007, 01:26. Powód: na prośbę autora

              Comment

              • annetka
                Senior
                • 03-2003
                • 120

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wichru Wyświetlenie odpowiedzi
                A ja liczę na to że ciechan postawi swój sklep internetowy na nogi co bym mógł złożyć zamówienie
                Postawi postawi, nowy administrator serwera obiecał, że w pierwszym tygodniu września strona i sklep będą już działać!

                Pozdrawiam i szukajcie w poniedziałek, popołudniu w Warszawie już Pszenicznego- rano mamy dostawe we wtorek rano dam znać, które dokładnie sklepy wzieły go na stan.

                Pozdrawiam serdecznie
                warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

                Comment

                • Krzysztof
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 1689

                  #23
                  Miałem okazję napić się tego piwa "prosto od krowy". Nie chcę niczego sugerować i poczekam na wasze opinie.
                  Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                  www.twojmalybrowar.pl

                  Comment

                  • Krzysztof
                    Senior
                    • 04-2001
                    • 1689

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wspaniała wiadomość, piękna etykieta. Euforię mąci cena 4 pln. Dlaczego litewska czy ukraińska pszenica ma być tańsza od polskiej? Znowu piwo do picia od swięta a nie na co dzień...
                    Dobre piwo powinno odpowiednio kosztować.
                    Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                    www.twojmalybrowar.pl

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof Wyświetlenie odpowiedzi
                      Miałem okazję napić się tego piwa "prosto od krowy". Nie chcę niczego sugerować i poczekam na wasze opinie.
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dobre piwo powinno odpowiednio kosztować.
                      No i miało być bez sugerowania...
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • tfur
                        Senior
                        • 05-2006
                        • 1303

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annetka Wyświetlenie odpowiedzi
                        we wtorek rano dam znać, które dokładnie sklepy wzieły go na stan.
                        no to by było bardzo miło z twojej strony. już przebieram nóżkami z niecierpliwości.
                        veni, emi, bibi

                        Comment

                        • Demandred
                          Member
                          • 04-2007
                          • 34

                          #27
                          Pszeniczne w Warszawie

                          Dziś udało mi się zakupić Ciechana Pszenicznego w Warszawie w Alkoholach 24h na Pl. Grunwaldzkim. Cena: 3,80 + butelka. Za moment zabieram się do degustacji.

                          Comment

                          • Demandred
                            Member
                            • 04-2007
                            • 34

                            #28
                            Ocena

                            Moja pierwsza ocena, może mnie nikt nie zjedzie.

                            Kolor: Mętny, wpadający w miodowy. [5]
                            Piana: Jak na pszeniczne stanowczo nie zachwyca. Po schłodzeniu i przelaniu do szklanki formuje się cienka warstwa, która szybciutko znika, pozostawiając troszkę bąbli przy ściankach szkła. [3]
                            Nasycenie: Wystarczająca do spożycia ilość drobnicy, mimo wszystko jednak mogłoby być więcej. [4]
                            Zapach: Bez wyraźnych pszenicznych akcentów, raczej neutralny i mało intensywny. [4]
                            Smak: Dość delikatny, lekko słodkawy, brak wyraźnej goryczki. Pod koniec troszkę bardziej intensywny. I choć do niemieckiego Paulanera trochę mu brakuje, to smakuje całkiem przyjemnie i orzeźwiająco. [4]
                            Opakowanie: Etykieta z pewnością jest najmocniejszą stroną opakowania - zawiera wszystkie najpotrzebniejsze informacje, jak temp. przechowywania, skład, czy moc, a przy okazji prezentuje się bardzo schludnie. Kapsel, jak to ostatnio w Ciechanowie, bezimienny. [4.5]
                            Uwagi: Na nowego Ciechana Pszenicznego czekałem z dość dużą niecierpliwością i muszę przyznać, że choć do najlepszych piw pszenicznych trochę mu brakuje, to pomimo dość dużej ceny z pewnością wrócę do niego jeszcze wielokrotnie.

                            A wygląda to tak:
                            Attached Files

                            Comment

                            • mluk
                              Senior
                              • 01-2005
                              • 778

                              #29
                              Ja się na pszenicach nie znam, bo mi nie smakują. To piwo natomiast mi smakuje, co może wróżyć, że smakuje "mało pszenicznie".

                              Czekam na oceny fachowców.
                              "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                              Comment

                              • annetka
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 120

                                #30
                                Obiecana lista sklepów z Warszawy, które wczoraj wzięły Pszeniczne:

                                "Joker" ul. Warszawska 57 Łomianki
                                "Tomfed" ul. Krasińskiego 24 Warszawa
                                "Alkohole" ul. Pl.Grunwaldzki Warszawa
                                "Mareczek" ul. Al.Zjednoczenia 47 Warszawa
                                "Alkohole 24H" ul. Żeromskiego 3A Warszawa
                                ""Jomax" ul. Wólczyńska 4 Warszawa
                                "A.J. Consult" ul. Powst.Śląskich paw. 11 Warszawa
                                "Donat" ul. Ebro 39 Warszawa
                                "Studio Image" ul. Karabeli 2A Warszawa
                                "Oaza" ul. Szobera 5 Warszawa
                                warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎