Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Połczyn-Zdrój, Brewer Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Czapayew
    Senior
    • 10-2002
    • 1966

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Intensywny, ciemnoherbaciany [4]
    Piana: Standart - przy nalewaniu pieni się obficie, poczym znika [2.5]
    Zapach: Lekko słodkawy, wyczuwalna nuta słodowa [3.5]
    Smak: Jak zapach - słodkawy, może nawet lekko owocowy. Alkoholu nie wyczuwa sie [3.5]
    Wysycenie: średnia krajowa [3]
    Opakowanie: taka sobie czerwona pucha, a jak wiadomo - czerwony wzrok przyciąga [3.5]
    Uwagi: Kupione w ŻABCE w DG-Ząbkowicach. Otwarte, wypite, w pamięć nie zapadło.

    Moja ocena: [3.4]
    "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

    www.zamkoszlaki.com
    www.piwnekapsle.net

    Comment

    • Mario_Lopez
      Senior
      • 08-2009
      • 991

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy, klarowne. [4]
      Piana: Znowu porażka, gruboziarnista, opadła po kilkunastu sekundach całkowicie... [2]
      Zapach: Przypomina mi trochę Jabłonowskie piwa, nie zbyt przyjemny. [2]
      Smak: Zepsuty słód? plus ciężka gorycz, bardzo niesmaczne. [2]
      Wysycenie: Może być, jednak jak zwykle za małe, żeby utrzymać piane choćby na przyzwoitym poziomie, [3]
      Opakowanie: Na pierwszy rzut oka, od razu widać, że to piwo jest kierowane do osób nadużywających, nie zwracających uwagi na smak, tylko na procenty, oczywiście brak podanego ekstraktu. [2]
      Uwagi: Zakupiłem z ciekawości, więcej tego nie zrobię na pewno.

      Moja ocena: [2.15]
      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


      EBE EBE

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Niezłe głębokie złoto, pasujące do domniemanego ekstraktu. [4.5]
        Piana: Średnio wysoka, opada do szczelnej warstwy, znośnie osadza się na ściankach. [3.5]
        Zapach: Silny. Dominuje mdłą słodowa nuta charakterystyczna dla strongów, ale wyraźnie czuć też zielonobutelkowego skunksa. Całość nie zachwyca, ale i nie odrzuca. [3]
        Smak: Spodziewałem się słodowego ulepku, a piwo jest zaskakująco wytrawne. Niestety wytrawność ta przechodzi w zbyt wyraźną nutę ścierowato-kwaskowatą. W tle dobrze wyczuwalny alkohol, któremu towarzyszy słabiutka goryczka. [2]
        Wysycenie: Piwo jest bardzo przegazowane. [2.5]
        Opakowanie: Zielona butla, czerwona etykieta. Na zachowawczej etykiecie w oczy rzucają się od razu napisy "STRONG" i "7%", żeby nie było wątpliwości, jaki jest segment docelowy. Do tego dochodzi korona moim zdaniem zbyt chamsko nawiązująca do tyskacza. Kontra swą bielą nie pasuje do całości, podobnie jak goły kapsel. [2.5]
        Uwagi: Do wypicia, ale z trudem.

        Moja ocena: [2.675]

        Comment

        • MlodyPiwosz
          Member
          • 04-2012
          • 73

          #19
          Teraz to piwko kosztuje jakos ok 2.50 . Puszka w miarę ciekawa , chyba najlepszy wzór ze swoich poprzedniczek . Jak jest dobrze schłodzone to jest naprawde dobre . Pozdrawiam
          Last edited by ART; 08-10-2012, 21:45. Powód: usunięto fotogniota - proszę...

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎