Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krajan, Irlandzkie Zielone

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krsone82
    Junior
    • 12-2009
    • 8

    #61
    ach i faktem jest że eksperymentuję z browarnictwem "mniej komercyjnym niż...." od niedawna,,,aczkolwiek stwierdzam że nie smakuje zupełnie ...niestety
    Last edited by krsone82; 17-12-2009, 22:22.

    Comment

    • Tschabe
      Senior
      • 08-2011
      • 105

      #62
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Zieleń uzyskana dzięki zabarwieniu jasnego piwa błękitem brylantowym (E-133), jak głosi napis na kontretykiecie. Przypomina płyn do mycia naczyń. Niewątpliwie ciekawostka. [4]
      Piana: Wysoka i puszysta przy nalewaniu, opada do półcentymetrowego kożuszka, który utrzymuje się do końca picia. Pozostawia dużo gęstego osadu na szkle. [5]
      Zapach: Bezpłciowy, trochę chemiczny, kojarzy się z tanim piwskiem. Niemiły. [2]
      Smak: Przeraźliwie mdły. Tak naprawdę ani to gorzkie, ani słodkie, ani kwaśne, ani żadne inne. Bywają wprawdzie gorzkawe posmaki stłumione słodyczą, jednakże brak tu jakiegokolwiek wyrazu. Podobny efekt uzyskałem, gdy jako dziecko rozpuściłem w wodzie cukier i sól. Nie było to dobre i takoż nie jest dobre to piwo. Prawdę mówiąc, jest to jedno z najgorszych piw, jakie piłem. [1]
      Wysycenie: Początek całkiem w porządku, jednak od połowy jak woda z kałuży. [1.5]
      Opakowanie: Etykieta zielona z szyszkami i koniczyną. Przyciąga uwagę. Na kontrze podane wszystkie informacje, lecz bardzo nieczytelne. Kapsel złoty. [3.5]
      Uwagi: Interesujący wynalazek ze względu na kolor. Jednak najważniejsze aspekty nie działają na jego korzyść. Można sobie z przyjemnością pooglądać, ale żeby od razu pić, to niekoniecznie...

      Moja ocena: [2.05]

      Comment

      • CyboRKg
        Senior
        • 04-2010
        • 593

        #63
        Mialem juz nie kupowac nic z Krajana, ale byla przecena z 4,50 na 2zl - wiec sie skusilem.
        Piana grubopecherzykowa, znika szybko i nie zostawia sladu. Kolor jasnozielony. Zapach slodowy. Smak slodko-kwasny, bez goryczki. Przypomina jakis rodzaj oranzady. Z piwem ma to wspolnego niewiele. Wydalem 2zl i nie wiem czy to bylo warte az tyle...
        "Jedno pivo ne vadi!"
        "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

        Comment

        • Oskaliber
          Senior
          • 05-2010
          • 727

          #64
          Kolor: Zielony, klarowny.
          Piana: Zielonkawo-biała, średnio gęsta, mało trwała. Opada do obrączki.
          zapach: Słodowo-chlebowy.
          Smak: Średnio treściwe. Słodowość a wręcz lekka słodycz, choć to pewnie od tych sztucznych dodatków, chlebowość, lekko stęchły posmak. Minimalna kwaskowatość. Goryczka niska.
          Wysycenie: Dosyć wysokie.
          Ogółem: Słabe. Sztuczna słodycz, lekka stęchlizna, brak goryczki.
          BeerFreak.pl

          Comment

          • jacekan
            Senior
            • 05-2011
            • 388

            #65
            Obrzydlistwo! Zielony kolor jest ciekawy, reszta poniżej krytyki. Dla kobiet może być.
            Życie zaczyna się po pierwszej warce :)

            Comment

            • WojciechT
              Senior
              • 09-2012
              • 2546

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekan Wyświetlenie odpowiedzi
              Obrzydlistwo! Zielony kolor jest ciekawy, reszta poniżej krytyki. Dla kobiet może być.
              Nie rozumiem tego ciągu myślowego...

              Comment

              • jacekan
                Senior
                • 05-2011
                • 388

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie rozumiem tego ciągu myślowego...
                Zrozumiesz jak zmarnujesz pieniądze kupując to coś
                Życie zaczyna się po pierwszej warce :)

                Comment

                • WojciechT
                  Senior
                  • 09-2012
                  • 2546

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekan Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zrozumiesz jak zmarnujesz pieniądze kupując to coś
                  Nie rozumiem, dlaczego chcesz dawać kobietom obrzydlistwo

                  Comment

                  • jacekan
                    Senior
                    • 05-2011
                    • 388

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie rozumiem, dlaczego chcesz dawać kobietom obrzydlistwo
                    Po prostu widziałem, jak kobiety się nim zachwycają.
                    Last edited by jacekan; 19-10-2013, 05:23.
                    Życie zaczyna się po pierwszej warce :)

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎