Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Połczyn-Zdrój, Połczyn Full

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4577

    #16
    Ja się przychylę do oceny Woosaa a nawet podwyższę do pełnej 4-ki. Piłem Połczyn Full po raz pierwszy przed dwoma tygodniami w Mielnie Koszalińskim i mam bardzo dobre wrażenia. Pamiętam jeszcze połczyńskie piwo sprzed zamknięcia browaru, zawsze mi smakowało. Jeśli będzie takie jak teraz to wróżę Połczynowi sukces. Szkoda że w Warszawce niedostępne.

    Comment

    • remi3
      Member
      • 07-2008
      • 31

      #17
      Piłem to piwo dość ciepłe i prosto z puszki (gościnny grill) i wg mnie smakowało dość podle. Szczegółów nie podam bo koloru czy piany nie widziałem, ale smakowało jak marketowy wynalazek...

      Comment

      • hasintus
        Senior
        • 07-2006
        • 850

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasny bursztyn, przyjemny dla oka. [4]
        Piana: Słaba, postrzępiona firanka na powierzchni, po jakimś czasie zanika całkowicie. [1.5]
        Zapach: Winny, przechodzący w słodowy. [3.5]
        Smak: delikatny, winny ze słodową końcówką i lekką chmielową goryczką. Smak całkiem ładnie stonowany. [4]
        Wysycenie: mizerne, wystarczyłoby żeby było trochę większe. [2]
        Opakowanie: zielona butelka z etykietą prawie jak z heinekena, zero oryginalności, nie podoba mi się [1.5]
        Uwagi: W smaku całkiem przyjemne, jakby miało przyzwoitą pianę i troszkę gazu to byłoby nawet dobre piwo. Trzeba będzie spróbować jeszcze za jakiś czas. Sądząc po postach wyżej to piwo jest nieprzewidywalne, nie wiadomo co się trafi.

        Moja ocena: [3.35]

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9735

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasnosłomkowy, lekko mętny (?). Trochę dziwny, jak na 6%-wego lagera. [3]
          Piana: Biała, średniotrwała, małe i duże bąble. [3.5]
          Zapach: Zapach orzeźwia, wyczuwam głównie słód z lekkim dodatkiem chmielu. [3.5]
          Smak: Hm, tu nieco gorzej. Dość płaska goryczka, w tle jakby lekko miodowy posmak (taki trochę "sztuczno-miodowy"). W miarę picia piwo zyskuje... [3]
          Wysycenie: Spore, mimo 6% podkreśla orzeźwiający charakter napoju. [4]
          Opakowanie: Zielona, czytelna pucha. Bez fajerwerków, bez ekstraktu. [3]
          Uwagi: Całkiem przyzwoite piwo, takie do wypicia .

          Moja ocena: [3.275]

          Comment

          • kloss
            Senior
            • 03-2003
            • 2526

            #20
            Mnie trafiło się zupełnie przyzwoite.Z wyrażną sympatyczną goryczką, aczkolwiek trudno mu przypisać bogaty smak.
            Attached Files

            Comment

            • Obywatel1978
              Senior
              • 09-2007
              • 281

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
              W miarę picia piwo zyskuje... [3]
              Mi wypicie jednej puszki tego sikacza zepsuło smak na resztę wieczoru.

              Comment

              • marcel49
                Junior
                • 08-2007
                • 5

                #22
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: ładny złoty kolor, tak właśnie wyobrażam sobie lagera [5]
                Piana: niestety tylko na początku można ją ujrzeć, za chwilę już zupełnie opada [2]
                Zapach: dosyć przyjemny, lekko słodowy [4]
                Smak: słodowy, lekko czuć goryczkę, ale jednak wolałbym trochę bardziej gorzkie [4]
                Wysycenie: na początku nie jest źle, niestety potem jest już tylko gorzej, do granic normy troszkę brakuje [3]
                Opakowanie: w pierwszej chwili butelka skojarzyła mi się z wodą mineralną, niestety zielona:/ oprócz tego w miarę fajny kapsel [3.5]
                Uwagi: Generalnie piwo smakuje dobrze. Gdyby było trochę bardziej nagazowane to częściej bym po nie sięgał..

                Moja ocena: [3.775]

                Comment

                • Obywatel1978
                  Senior
                  • 09-2007
                  • 281

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcel49 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Opakowanie: w pierwszej chwili butelka skojarzyła mi się z wodą mineralną, niestety zielona :/
                  A czy fakt, że butelka jest zielona to wada?

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10838

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Obywatel1978 Wyświetlenie odpowiedzi
                    A czy fakt, że butelka jest zielona to wada?

                    Poczytaj trochę forum, zrozumiesz dlaczego zielona butla to feler.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • Scriptus
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 189

                      #25
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Ładny złocisty, klarowny [5]
                      Piana: Piana żadna, po nalaniu lekki kożuzek, który zniknął niemal natychmiast [2]
                      Zapach: Klasyk, słodowy, trochę chmielu. [4]
                      Smak: Słodkawy z lekką chmielowa goryczką, nie pozostawia jakichś posmaków, orzeźwiający [4]
                      Wysycenie: Przyzwoite, za brak piany była już obniżka, więc tu już pozostawiam OK [4]
                      Opakowanie: Zielona butelka z mało wyrazistą etykietą, brak informacji o słodzie, gdyby sprzedawca nie pokazał mi tego piwa, wziąłbym je za wodę mineralną [3]
                      Uwagi: Orzeźwiające piwko zdrojowe, bez zastrzeżeń, cena może troche za wysoka, mało wyraziste opakowanie, bez polecenia bym nie kupił

                      Moja ocena: [3.8]
                      Nic lepszego od Brackiego :)

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        #26
                        Piana: średnioobfita, ale drobna i ładnie oblepia szkło.
                        Kolor: złoto-bursztynowy, bardzo ładny.
                        Wysycenie: średnie, do niskiego.
                        Zapach: na początku lekki skunks, później słodkawy słód.
                        Smak: wyraźna goryczka, wielki atut, dość wodniste, ale patrząc z innej strony wytrawne. Jeżeli 6% alkoholu, to znaczy, że ~12% ekstraktu, no to jak na ten ekstrakt zbyt wodniste. Leciutka orzeźwiająca kwaskowość.
                        Opakowanie: generalnie całkiem niezłe - ładna etykieta, ładna nazwa, ładny firmowy kapsel. Fajne nawiązanie do historii. Na minus krzywo przyklejona kontra i krawatka, zielona butelka i brak ekstraktu.

                        Po cichu liczyłem na dobre piwo i się nie zawiodłem. Poza zbytnim odfermentowaniem, nie dostrzegam większych wad.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • rotmistrz
                          Senior
                          • 06-2005
                          • 469

                          #27
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: jasnożółty, klarowny [2.5]
                          Piana: biała, drobnoziarnista, szybko siada pozostawiając dziurawy kozuszek na licu, brak sladu na szkle [2]
                          Zapach: chmielowo-słodowy, intensywny [3]
                          Smak: lekko kwaśne, goryczka wyraźna i mocna [2.5]
                          Wysycenie: coś się odrywało od dna, słabło w miarę ubywania trunku w szkle [2]
                          Opakowanie: zielona kolorystyka z biało złotymi napisami, informacje o piwie nie pełne brak ekstraktu [3]
                          Uwagi:

                          Moja ocena: [2.625]

                          Comment

                          • slyboots
                            Senior
                            • 03-2014
                            • 292

                            #28
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Jasny, miedziany, klarowny [4]
                            Piana: Mała i bardzo szybko znika delikatnie oblepiając ścianki [1.5]
                            Zapach: Słód, słodycz, alkohol [1.5]
                            Smak: Diacetyl, słodycz, lekki kwasek, akcenty chmielowe, lekka goryczka tyci tyci [1.5]
                            Wysycenie: średnie, poprawne [4]
                            Opakowanie: Etykiety nowego Połczyna naprawdę mogą sie podobać. Graficznie poprawne. [4]
                            Uwagi: WARKA:
                            03.03.2021/4.1
                            Alk. 6% obj.

                            Hmmm ... Wydaje mi się trochę lepsze od Połczyn - LAGER. Jest po prostu tylko od niego bardziej "treściwy" Gdyż Lager to strasznie wodnisty jest.
                            Wiadomo FULL do czegoś zobowiązuje

                            Szczerze ... nie polecam.
                            Pozdrawiam

                            Moja ocena: [1.875]
                            Attached Files
                            Last edited by slyboots; 20-04-2020, 21:20.

                            Comment

                            • Obywatel1978
                              Senior
                              • 09-2007
                              • 281

                              #29
                              Ostatnio było w Biedronce i patrząc na całokształt oferty piwnej tego dyskontu, Połczyn Full był jednym z lepszych wyborów zakupowych. Szkoda, że zniknął, ale może się jeszcze pojawi.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎