Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Strzelec, Argus Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wrednyhawran
    Senior
    • 07-2010
    • 1784

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoto-miodowy, nieco za jasny jak na stronga. Klarowny. [3.5]
    Piana: Przy nalewaniu spora, wytrzymała parę chwil. Opadła do dziurawego kozuszka, tworząc nieduże zacieki na szkle. W smaku mocno spirytusowa. [3]
    Zapach: Praktycznie nie występuje. Wciskam nos w kufel i nic. Jakaś słodycz, może słód? Któż to wie? [1.5]
    Smak: Przy swoich 7,2% piwo jest bardzo ostre w smaku. Bardzo silnie wyczuwalny alkohol zabiera całą przyjemność, która pojawiła się na moment w pierwszej fazie. Piwo smakuje jak u-boot. To nie jest strong tylko pils ze spirytusem. błeee. Jest wiele znacznie lepszych strongów 7,2% w tej okolicy cenowej. [1.5]
    Wysycenie: W normie, w sumie ok, ale co z tego... [3]
    Opakowanie: Czarna pucha jak na zdjęciu powyżej. Producent nieznany, ekstrakt nieznany, porażka. [2]
    Uwagi: W życiu piwnego kamikadze zdarzają się takie momenty, po których ciężko się otrząsnąć i wrócić do porządku dziennego. Są piwa, które na długo pozostawiają uraz do eksperymentów. Przedstawiam Państwu jedno z takich piw. Jednak twardym trzeba być i się nie dać. W bólach, dzielnie domęczę ten wytwór do końca. UNIKAĆ!

    Moja ocena: [1.85]
    Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
    Małe Piwko Blog
    Małe Piwko Blog na facebooku
    Domowy Browar Demon

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: złocisty, jak na mocne piwo dla mnie zbyt jasny [4]
      Piana: mierna, duża po nalaniu, grube pęcherzyki, szybko opada [2.5]
      Zapach: malo przyjemny, jakiś mdławo-słodowy-zbozowy [2.5]
      Smak: w smaku podobnie jak w zapachu, dominuje mdławy słodowy posmak, wyczuwam rozgotowany ryż, delikatna gorycz i dość mocno wyczuwany posmak alkoholu [2.5]
      Wysycenie: trochę za dużę [4]
      Opakowanie: średnio mi się podobająca puszka czarna jak powyżej, zaw. alk 7,2 [3.5]
      Uwagi: Zakupione z myślą, że to nowa łomżyńska produkcja ale się grubo zdziwiłem, samo piwo jak dla mnie nie wypijalne

      Moja ocena: [2.7]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Javox
        PremiumUżytkownik
        • 11-2009
        • 6134

        #18
        Ciężkie do wypicia i męczące piwo...

        Zapach jakby lekko karmelowy ale na wódzie...
        Piana nie mała, dość gęsta, powoli opadająca do obwódki... kolor średni bursztyn...
        Smak lekko słodkawy z jakąś goryczką ale oczywiście zaburzoną spirem...

        Nie polecam...

        Comment

        • MlodyPiwosz
          Member
          • 04-2012
          • 73

          #19
          Piwo jak na swoją cenę dobre w smaku . Wyczuwalna przy końcu lekka goryczka , jak na mocne piwa przystało jest trochę słodkie ale nie odstrasza słodem . Barwa bursztynowa , puszeczka skromna i raczej łatwo sie domyślić że jest to piwo dla typowych supermarketów Polecam i pozdrawiam .

          Comment

          • Javox
            PremiumUżytkownik
            • 11-2009
            • 6134

            #20
            Ten płyn /piwo?/ nie pije się zbyt lekko... ale sprawdziłem wypić się da...

            Piana tylko start potem obwódka
            Gaz średni
            Kolor jasny bursztyn
            Zapach.... zaczyna się... wódeczka i jakiś owocowy słód
            Smak... słodkawy, przenikliwy, słodki słód, jakaś goryczka średnio przyswajalna... w otoczce alkoholowej

            Wyraźnie lepsze od Ambrosiusa Strong z Kał-flanda....

            Kupione w Lidlu oczywiście.... ale widzę że alkohol zmniejszył się na 6,7% VOL.

            Polecam... nie pić!
            Attached Files

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎