Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pivovaria, Pszeniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mario_Lopez
    Senior
    • 08-2009
    • 991

    #46
    Pyszna pszenica, w zapachu dominują banany i guma balonowa z naciskiem na to drugie, bardzo przyjemny, intensywny zapach, piana bardzo wysoka, gęsta. W smaku łagodne, pije się z ogromną przyjemnością. Będę sięgał po nie często
    Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
    Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


    EBE EBE

    Comment

    • yaro74
      PremiumUżytkownik
      • 09-2012
      • 2089

      #47
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: żółto-pomarańczowy, mętny. [4.5]
      Piana: wysoka, średniotrwała, nie zostawia śladów na szkle. [4]
      Zapach: średniointensywny, bananowy, przyjemny [4]
      Smak: lekka kwaskowatość, banany, goździki, dość spora goryczka, jak dla mnie nieco za duża. Piwo mało treściwe ale dobrze się je pije. [4]
      Wysycenie: za niskie [3.5]
      Opakowanie: przeciętna etykieta, wymienione nagrody na Chmielakach, goły kapsel [3.5]
      Uwagi: Niezłe piwo, gdyby cena była nieco niższa, to pewnie częściej bym je kupował.

      Moja ocena: [3.975]

      Comment

      • franekf
        Senior
        • 06-2004
        • 944

        #48
        Piwo nabyte w wersji butelkowej, z terminem do 5. lipca, a więc całkiem świeże.
        Zapach bardzo przyjemny - połączenie bananów, goździków, gumy balonowej i cytrusów.
        W smaku bardzo orzeźwiające - po słodowo-drożdżowym wstępie, na języku dominują cytrusy i goryczka. Razem stanowią bardzo orzeźwiające połączenie. Może trochę brakuje bananowej słodyczy, ale i tak jest bardzo dobrze.
        Kupione za 5,4, więc w standardowej dla pszenic cenie. Zdecydowanie warte spróbowania, ciekawe tylko, jak znosi dłuższy pobyt w butelce?
        Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
        http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
        Piwny Janusz bez Teku

        Comment

        • mrkowal
          Senior
          • 03-2009
          • 155

          #49
          Pszenica jak Pils fantastyczna. Pita właśnie w browarze ale na pewno zabiorę 4paka do domu. Delikatna, aromatyczna, wysycona, mnam!
          Ultima forsan

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎