Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konstancin, Zdrojowe Niepasteryzowane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wujcio_Shaggy
    Senior
    • 01-2004
    • 4628

    #16
    Chyba dobre, ale egzemplarz z terminem 15.VII wydał mi się już "zmęczony" - piwo było mętnawe, a w tle, za goryczką, czaił się nieciekawy, kwaśnawy posmak... Mimo tegoż, zapowiada się nieźle.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #17
      Znakomite piwo, nie można przyczepić się do żadnego szczegółu. Idealna gryczka, długo utrzymująca sie piana, bursztynowa barwa. Jak dla mnie piwo roku 2008.
      Ps. Warka z ważnością do 25 VII.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        #18
        Mam pytanko: gdzie kupujecie Zdrojowe? Pytam, gdyż albowiem, wczoraj chcieliśmy zrobić drugie podejście do Zdrojowego (data ważności: 25. VII), ale ponieważ było mocno mętnawe - zrezygnowaliśmy...
        A tak chcielibyśmy spróbować piwo (nie jego kwaśną wersję) , o którym tak dobrze się wyrażacie...

        Comment

        • tfur
          Senior
          • 05-2006
          • 1303

          #19
          ja na ten przykład nabywam w stamalu na abrahama, znaczy na gocławku. ostatnio zresztą podjąłem działalność oświatową, zabrawszy odpowiednią miarę zdrojowego niepasteryzowanego na imprezę okołoweselną. piwo zebrało pochlebne recenzje, ale ziarno padło raczej na jałowy grunt, bo degustatorzy byli spoza warszawy, gdzie o browarze konstancin jako żywo nie słyszano.
          veni, emi, bibi

          Comment

          • Cez
            Senior
            • 01-2003
            • 1789

            #20
            Na ul. Anielewicza (przedłużenie za Okopową przy Cm. Żydowskim) w sklepie spożywczym.

            Niestety piwo mętnawe i raczej nie dające się do wypicia. Mimo dużych chęci wylałem... Pasteryzowane dużo lepsze, jak na Browar Konstancin
            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

            Comment

            • kibi
              Senior
              • 07-2004
              • 1875

              #21
              .
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka Wyświetlenie odpowiedzi
              Mam pytanko: gdzie kupujecie Zdrojowe?
              Ta partia, która tak smakowała Abernackiej została zakupiona tutaj w piątek po południu

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
                .

                Ta partia, która tak smakowała Abernackiej została zakupiona tutaj w piątek po południu
                To już wiem kto wykupuje niepasteryzowane byłem w ostatnią sobotę i niepasteryzowanego było zaledwie parę sztuk
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • kibi
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 1875

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                  To już wiem kto wykupuje niepasteryzowane byłem w ostatnią sobotę i niepasteryzowanego było zaledwie parę sztuk
                  Od razu wykupuje... Wziąłem raptem ze dwadzieścia parę butelek, w tym kilka pasteryzowanych

                  Comment

                  • Małażonka
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 4602

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ta partia, która tak smakowała Abernackiej została zakupiona tutaj w piątek po południu
                    Dzięki!
                    Byliśmy, zakupiliśmy, wypiliśmy...
                    To zupełnie co innego, niż zeszłorazowo zakupiona kapusta kiszona pomieszana z pomyjami. To piwo smakuje świeżością, subtelna, ale doskonale skomponowana ze słodowością goryczka oraz wyjątkowa, jak na 10-tkę pełnia smaku zasługują na pełne uznanie. Jedno, do czego mogę się przyczepic - to piana, która zbyt szybko zanika, biorąc pod uwagę udział słodu pszenicznego. Więcej zastrzeżeń nie mam. Powtórzę jeszcze nie raz z niekłamaną przyjemnością!!!

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      #25
                      Na Mokotowie i Ursynowie ciągle nie ma dostępnej wersji niepasteryzowanej Zdrojowego. Zastanawiam się czy to opór sklepów czy coś jest na rzeczy po stronie browaru?
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • kibi
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 1875

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                        Na Mokotowie i Ursynowie ciągle nie ma dostępnej wersji niepasteryzowanej Zdrojowego. Zastanawiam się czy to opór sklepów czy coś jest na rzeczy po stronie browaru?
                        Nie doszukiwał bym się spisku. To jakaś dziwna polityka hurtu i detalu. Wczoraj w sklepie Fizz, na Kobielskiej zadziwiłem właściciela i sprzedawcę zwracaną butelką po wersji pasteryzowanej. Powiedzieli, że nikt im takiego nie proponował, choć niepasteryzowane Zdrojowe mają od samego początku.

                        Comment

                        • kosher
                          Senior
                          • 04-2005
                          • 2295

                          #27
                          A u mnie na Służewiu (sklep spożywczy Niedźwiedzia róg Puławskiej) odwrotna sytuacja- dostali wczoraj po raz pierwszy pasteryzowane Zdrojowe a nikt im nie wspomniał o wersji niepasteryzowanej.

                          Comment

                          • tfur
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 1303

                            #28
                            noż kurna...

                            w sklepie stamal usłyszałem, że zdrojowego nie będzie, i nie że tylko w tym sklepie, ale wcale. jestem zbulwersowany. może ktoś rozwieje wątpliwości? oocieszy? może ktoś coś wie? redakcjo, pomóż...
                            veni, emi, bibi

                            Comment

                            • docent
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 5205

                              #29
                              Z infa jakie uzyskałem w Windygo (można tu dostać wersję pasteryzowaną Zdrojowego) niepasteryzowanego już w browarze nie ma. Obecnie można jedynie dostać wersję pasteryzowaną co potwierdzałby fakt braku niepastera w południowej, lewobrzeżnej części wawy.
                              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                              Comment

                              • szefunio
                                Senior
                                • 01-2007
                                • 481

                                #30
                                Niepasteryzowane Zdrojowe nie zniknęło z rynku, po prostu browar nie nadążył z produkcją. Było zbyt wiele zamówień. Już niedługo znowu się pojawi.
                                Robię to co lubię - produkuję piwo.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎