Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brovarnia, Starogdańskie (Ciemne)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • filipgun
    Member
    • 03-2012
    • 99

    #16
    Dalej jest to bardzo smaczne piwo, jak dla mnie najlepsze ze stałej oferty. Martwi mnie tylko cena - 12 zł za pół litrowy kufel, a człowiek pamięta jeszcze jak kosztowało 6 zł

    i nie wiem gdzie to skierować, ale piwo nazywa się już Starogdańskie

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika filipgun Wyświetlenie odpowiedzi
      i nie wiem gdzie to skierować, ale piwo nazywa się już Starogdańskie
      Już kilka razy było zgłaszane, ale możesz próbować. Przy okazji - Jasne to Złoto Brovarni.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika filipgun Wyświetlenie odpowiedzi
        (...)
        i nie wiem gdzie to skierować, ale piwo nazywa się już Starogdańskie
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        Już kilka razy było zgłaszane, ale możesz próbować. Przy okazji - Jasne to Złoto Brovarni.
        Jednak dobrze czytać bbiza.
        Zanim zamówiłem to piwo w Ministerstwie Browaru ze trzy razy upewniałem się u barmana czy to na pewno Brovarnia a nie ten wielokrotnie nagradzany byt pomorski z Gościszewa

        A piwo było trzecie z kolei i dało znac o sobie głownie poprzez zbytnią, karmelowo-paloną kwasowość.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23807

          #19
          Piwo jest płaskie, ale ułożone. Bez przykrych klimatów jakie można było trafić w jasnym. Mi osobiście pasuje ta nieco mocniejsza wędzonka niż ta z czasów Biermanna.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            Piwo jest płaskie, ale ułożone. Bez przykrych klimatów jakie można było trafić w jasnym. Mi osobiście pasuje ta nieco mocniejsza wędzonka niż ta z czasów Biermanna.
            W wawie mamy dostępne ciemne, które sprzedawane jest jako schwarzbier, ale jest tu tak intensywna wędzonka, że powinno być traktowane jako rauchschwarz. Zdecydowanie jest mocniejsza niż za czasów biermanna. Swoją drogą ciekawe, że do wawy wysyłają lepsze warki
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • fuliano
              Senior
              • 07-2010
              • 1825

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
              W wawie mamy dostępne ciemne, które sprzedawane jest jako schwarzbier, ale jest tu tak intensywna wędzonka, że powinno być traktowane jako rauchschwarz. Zdecydowanie jest mocniejsza niż za czasów biermanna. Swoją drogą ciekawe, że do wawy wysyłają lepsze warki
              A ten helles to co to jest w KiKu? Zwykłe jasne?

              Comment

              • docent
                Senior
                • 10-2002
                • 5205

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                A ten helles to co to jest w KiKu? Zwykłe jasne?
                Pewnie tak.
                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                  W wawie mamy dostępne ciemne, które sprzedawane jest jako schwarzbier, ale jest tu tak intensywna wędzonka, że powinno być traktowane jako rauchschwarz. Zdecydowanie jest mocniejsza niż za czasów biermanna. Swoją drogą ciekawe, że do wawy wysyłają lepsze warki
                  czyli to opisywac jako zwykłe Ciemne czy czekać na nowe piwo?
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                    czyli to opisywac jako zwykłe Ciemne czy czekać na nowe piwo?
                    Nic mi nie wiadomo, by było to jakieś inne piwo. Sypnęło się może Michałowi więcej wędzonego słodu przy tej warce
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #25
                      No to wersja jaka ostatnio próbowałem w KiK zupełnie nieudana. Pokal 0.33 niedopity do końca.
                      Piwo wodniste, lekko kwaskowate, w tle lekkie palone nuty, odrobina słodowości, to wszystko.
                      Sprzedawane jako Schwarzbier
                      Attached Files
                      Last edited by becik; 30-11-2013, 13:00.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎