Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar na Jurze, Tager Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kishar
    Senior
    • 10-2003
    • 1691

    #16
    Dokładnej oceny tego piwa nie przedstawię bo piłem je z butelki na rowerze.
    Opakowanie średnie, minus za goły kapsel i dość słabo naklejone etykiety.
    Smak zaskakujący, bo kupując to piwo spodziewałem się "wody" a tu zaskoczenie w postaci całkiem fajnej goryczki i dzięki temu posmakowało mi to piwo,
    Na pewno jest to piwo do powtórki a w swojej kategorii jest ciekawa i mocną propozycją.

    Comment

    • perłyfan
      Senior
      • 02-2003
      • 1244

      #17
      Wypite na zakończenie upalnego dnia. Piwko bardzo lekkie. Delikatna goryczka i delikatne posmaki słodowe, troszkę pomieszane bez ładu i składu. Na końcu czułem, że jest trochę wodniste.
      Mimo to piło się dość przyjemnie. Dobrze gasi pragnienie i ogólnie mogę polecić każdemu do spróbowania.
      JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

      Comment

      • laki
        Member
        • 07-2008
        • 97

        #18
        Próbowałem ostatnio, cena 1,2 powinna mnie ostrzec, ciekawość jednak jest mocniejsza. Wypiłem może pół butelki i reszta trafiła do zlewu. Jakoś nie mogłem się zmusić żeby to dokończyć. A co dziwne bonera mocnego pijam i jest dla mnie wporządku w tej półce cenowej I do tego ten tygrys a pod nim "tager" jakoś tak lipnie to wszystko wygląda...

        Comment

        • Rzeszowiak
          Piwny Radykał
          • 04-2009
          • 1596

          #19
          Mimo ceny 1,20 piwo bardzo przyzwoite. Przyjemnie goryczkowe, ale czuć też posmak słodowy. Etykieta srednia, ale w porównaniu z Lachem z Grybowa to dzieło sztuki.

          Comment

          • sibarh
            PremiumUżytkownik
            • 01-2005
            • 10384

            #20
            Fotka:
            Attached Files
            2800 nowe piwa opisałem na forum
            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

            Comment

            • granat862
              Senior
              • 12-2004
              • 945

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Jasne złoto [4]
              Piana: Drobnopęcheżykowa, średniowysoka. Błyskawicznie opada [2.5]
              Zapach: Słabo wyczuwalny słodowo-chmielowy. [2.5]
              Smak: Lekkie, słodowe, z niewielką goryczką. [3]
              Wysycenie: Duże, trochę za duże. [3]
              Opakowanie: Czytelna etykieta, dane podane. Wszystko niby w porządku, tylko ta dziwaczna nazwa... [3]
              Uwagi: Kupione w Zawierciu za 1,35zł

              Moja ocena: [2.825]
              Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                #22
                Bardzo fajne piwo za 1,40 zł.

                Dość chmielowy aromat, mocna goryczka w smaku. Kolor nie wskazuje na 9 Blg. Zaskakująca piana, utrzymująca się na 0,5 cm nawet po wypiciu ostatniego łyka!
                Jedynym minusem jest brak aromatów i smaku słodowego, jakby bez niego było robione

                Szkoda, że w moich okolicach pojawiło się dopiero pod koniec listopada a nie w czerwcu bo pewnie byłby to mój podstawowy wakacyjny gasiciel pragnienia.
                Last edited by leona; 02-12-2009, 11:44. Powód: FCJP

                Comment

                • Mario_Lopez
                  Senior
                  • 08-2009
                  • 991

                  #23
                  Zakupiłem dzisiaj z ciekawości, cena 1,40.

                  Pomimo tego że zawartość alkoholu to tylko 4% to jest bardzo fajna chmielowa goryczka w każdym łyku, nasycenie odpowiednio wysokie, no po prostu bardzo, bardzo miłe zaskoczenie smakowe, jedyny minus jaki zauważyłem to niestety etykieta i dość kiczowata nazwa ale to jest jedyna rzecz do której mogę mieć pretensje, bo podane są nawet wszystkie najważniejsze informacje łącznie z ekstraktem. Jak dla mnie piwko na mocną 4.
                  Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                  Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                  EBE EBE

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                    Szkoda, że w moich okolicach pojawiło się dopiero pod koniec listopada a nie w czerwcu bo pewnie byłby to mój podstawowy wakacyjny gasiciel pragnienia.
                    Dzięki Ci Panie, jest od jakiegoś czasu i oby tak zostało. Warki i tatry przy tym piwie mogą się śmiało schować, a niby grają w innej lidze.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎