Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Złoty Denar Mocny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rsk1990
    Junior
    • 06-2013
    • 19

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Widać iż to nie jest piwko wysokiej klasy ale kolor ma typowy dla piw masowych, nie wyróżnia się niczym wyjątkowym. [3.5]
    Piana: Piana jest ale przelewając piwko z puszki do kufla nie ma jej tyle co w piwkach droższych i dlatego 3. [3]
    Zapach: Tu dałem 4 bo w porównaniu do innych piw z zwartą nazwą "Mocne" to piwo nie wali chemią ani spirytem. Jeśli by kosztowało 3zł to bym dał ocenę 2-3 ale w tej cenie 2.05zł(puszka) daję 4. [4]
    Smak: Panie i Panowie za 2.05zł dostajemy masowca, który po lekkim schłodzeniu nie odbiega od wielu droższych piw. Nie krzywi, dobre piwko na spotkanie ze znajomymi gdzieś w plenerze. [4.5]
    Wysycenie: Nie jest to Żubr wiec i gazu nie ma tyle, raz musiałem go wypić dosłownie 2min przed pociągiem i da się go wypić bez zwracania. [2]
    Opakowanie: Puszka Czarna ani brzydka ani ładna ot taka sobie. [3]
    Uwagi: Piwko w tej cenie dostępne w okolicach Bolesławca cena piwka to od 2.05(Rabat-Zebrzydowa) do 2,5zł w innych sklepach.
    Głównie 2,20-2,30. Piwko genialne jeśli chodzi o smak względem ceny. Ekonomiczne nie duża zrzuta ze znajomymi i można robić grilla.

    Moja ocena: [3.925]

    Comment

    • Javox
      PremiumUżytkownik
      • 11-2009
      • 6141

      #17
      Pite z puszki... graficznie bez zmian jak u Becika z 2010...

      Wiele kosztują mnie testy wypocin z Namysłowa... ale to pozwoli zapamiętać czego nie tykać w przyszłości...

      Piana w oczach znika, blacha atakuje... potem smak zbliża się ku koncernowej klasyce...
      Jedyny plus jest taki że przełyk nie chce od razu zwracać tego co się wypiło...

      Comment

      • AaLeX
        Senior
        • 07-2011
        • 575

        #18
        Nic specjalnego, kolor złoty, piana faktycznie, szybko opadła, delikatny kożuch został. Zapach trudny do określenia ale czuć że to piwo. W smaku słód i trochę metalu, goryczki brak, a szkoda. Napisy "cenione od zarabia wieków mocne piwo o wyrazistym smaku" mogli sobie podarować. Nie ma tu nic wyrazistego, ale też niczym nie odpycha. Ocena 3/6.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎