Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grybów, Lach Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dipeone
    Senior
    • 05-2010
    • 741

    #31
    Aktualne zdjęcie:
    Attached Files

    Comment

    • Javox
      PremiumUżytkownik
      • 11-2009
      • 6134

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dipeone Wyświetlenie odpowiedzi
      Opakowanie: Etykieta zmieniła się według mnie na plus. Brak podanego ekstraktu i goły kapsel...
      Jest ekstrakt... z tyłu na górze kontry po prawej...

      Piwo wypiłem... nie było najgorsze... chyba trafiłem w lepszą partię?

      Pianka fajna... nie opadła za szybko i do zera... została warstewka do końca...
      Zapach... raczej owocowy...
      Gaz... średni - mnie odpowiadał...
      Smak... kombinacja słodu i chmielu i mimo że nie lubię słodkich piw ta proporcja mi podeszła...
      Graficznie znośne ale kapsel szkoda że goły...

      Piwo do wypicia ale nie w pierwszym wyborze...

      Comment

      • lukk-mkm
        Junior
        • 06-2011
        • 21

        #33
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy, klarowny. [4.5]
        Piana: Przy nalewaniu obfita, po chwili opada do cienkiego kożuszka. [4]
        Zapach: Warzywa i chleb. [3.5]
        Smak: Z początku dominują warzywa, po chwili ujawnia się słód i delikatnie czuć alkohol. Goryczka niemal nie wyczuwalna. [3.5]
        Wysycenie: Wystarczające, choć mogło by być ciut większe. [4]
        Opakowanie: Utrzymane w konwencji pozostałych wyrobów z Grybowa. [4]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.65]

        Comment

        • Tschabe
          Senior
          • 08-2011
          • 105

          #34
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bursztynowy i klarowny. [4.5]
          Piana: Niewysoka, za to wytrzymała. Drobne pęcherzyki utrzymują nieduży kożuch, który nie znika do końca. Raczej nie zostawia osadu na szkle. [4]
          Zapach: Słodowo-alkoholowy z nutką chemii. Niezbyt to miłe [2]
          Smak: Słodowy, ciężki, pełny. Z dość dużą goryczką. Piwo całkiem treściwe. In minus sporadyczne metaliczne posmaki i pojawiający się od czasu do czasu alkohol. Ale mi smakowało. [4]
          Wysycenie: Dobre, choć początek według mnie za silny. [4]
          Opakowanie: Kremowo-złota etykieta na bezzwrotnej butelce. Napisy głównie czarne. Nieładna krawatka i goły kapsel. Podane wszystkie informacje. Mogło być lepiej. [3.5]
          Uwagi: Według mnie to udane piwo, wypiłem je z przyjemnością. Mimo wszystko nie jestem pewien, czy warte jest swojej relatywnie wysokiej ceny...

          Moja ocena: [3.3]

          Comment

          • dziedziczens
            Junior
            • 06-2012
            • 3

            #35
            Kolor: ciemny bursztynowy, klarowny. [4.5]
            Piana: Tuż po nalaniu obfita i miła dla oka, po kilku chwilach zredukowana do okręgu na ściankach kufla, który utrzymuje się do końca. [3]
            Zapach: Słodowy, odrobinę chlebowy, odrobinę kwiatowy. Zdecydowanie przyjemny. [4]
            Smak: Słodowy, pełny, goryczki niewiele i na końcu. Kwas niewyczuwalny, alkohol ledwie. Ocenę obniża paskudny metaliczny posmak. [3.5]
            Wysycenie: Na początku dość intensywne, ale po chwili słabsze, osiąga przyjemny poziom. [3.5]
            Opakowanie: Zabawne. Ma nasuwać na myśl tradycyjne, dawne wyroby, ale rewers w zupełnie nie pasującym stylu. Wszystkie informacje podane. Kapsel goły. W sumie bida [2.5]
            Uwagi: Piwo warte spróbowania, łatwo dostępne, w przystępnej cenie (2.99zł Kaufland, gdzieniegdzie w TESCO).

            Moja ocena: [3.55]
            Last edited by dziedziczens; 28-05-2013, 23:24.

            Comment

            • Dubkidz
              Junior
              • 05-2014
              • 2

              #36
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Jedyny pozytywny aspekt tego piwa, ładny klarowny jasnobrązowy kolor. [4.5]
              Piana: Nawet przy usilnych próbach nalewania powstało bardzo niewiele piany, a ta zniknęła po 15 sekundach. [2]
              Zapach: Bardzo słodki, nieprzyjemny, czuć głównie mocną słodowość. [2]
              Smak: Na początku chciałem wylać, potem już było trochę lepiej. Piwo to po prostu mocny Okocim, tyle że o mocniejszym aromacie słodowym. [2.5]
              Wysycenie: W sam raz, nie za mocne nie za słabe. [4]
              Opakowanie: Estetyka etykiety dosyć tandetna, niepotrzebnie tak duża ilość elementów no i to nie za dobre połączenie kolorów. Przyciąga jednak spojrzenie, więc chyba spełnia swoją rolę. Pusty kapsel. [3.5]
              Uwagi:

              Moja ocena: [2.5]

              Comment

              • Javox
                PremiumUżytkownik
                • 11-2009
                • 6134

                #37
                Ale odrażające piwo...

                Piana - średnia a potem cienka warstewka. Małe pozostałości koronkowe.
                Brawa - jasny bursztyn.
                Gaz - średni.
                Aromat - wtf? kolejne piwo z pasztetem drobiowym z puszki i marchewka - czyli DMS.
                Smak - słodkawy słód z pasztetem konserwowym "mazowiecki" lub "podlaski"

                Chyba se żygne...
                Attached Files

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎