Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Okocim Premium Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
    Szczególnie mnie drażni w tego typu piwach obok wysokiego wysycenia ten mdławy posmak
    Mam dokładnie to samo, gdy zdarza mi się wypić koncernówkę. Tego posmaku nie ma chyba tylko w Lechu, ale w nim to już w ogóle nic nie ma.

    Comment

    • wrednyhawran
      Senior
      • 07-2010
      • 1784

      #32
      Hehe - podwójnie chmielone, ale wymyślili
      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
      Małe Piwko Blog
      Małe Piwko Blog na facebooku
      Domowy Browar Demon

      Comment

      • zgoda
        Senior
        • 05-2005
        • 3516

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
        Hehe - podwójnie chmielone, ale wymyślili
        A już myślałem że nasypali więcej chmielu, a to tylko reklama!
        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

        Comment

        • Mason
          Senior
          • 02-2010
          • 3280

          #34
          W sierpniu CP robiło badania rynku, pytali o skojarzenia z różnymi nazwami. Były to: niepasteryzowane, niefiltrowane jasne, podwójnie chmielone, palone mocne, dubeltowe, koźlak i pszeniczne ciemne

          Podwójnie chmielone już mamy
          JEDNO PIVKO NEVADI!

          Comment

          • Mikko
            Senior
            • 12-2008
            • 583

            #35
            Mi się tylko wydaje, czy 'nowy' Okocim Podwójnie Premiumowany zajeżdza w smaku Kasztelanem np? Może mam omamy smakowe

            Comment

            • Javox
              PremiumUżytkownik
              • 11-2009
              • 6136

              #36
              No przyszedł czas na Okocim Premium... wypiłem.

              Koncernowy produkt w miarę dobrze skonstruowany pod klienta nie znającego piwa z małego dobrego browaru...

              Jak na hasło podwójnego chmielenia to chyba pojedynczego nie było...

              Piwo było zimne i weszło bez zgrzytów / bez zastanawiania się nad procesem produkcji i składnikami /

              Generalnie powinno smakować klientom, dla mnie w kategorii koncern ciut za słodkie i ostre "gazowo"

              Kilka dni temu piłem w butelce bez etykiety głównej a ta wydaję się nową wersją graficzną /choć pewny nie jestem/
              Attached Files

              Comment

              • Mikko
                Senior
                • 12-2008
                • 583

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mario_Lopez Wyświetlenie odpowiedzi
                Zakupiłem sobie dzisiaj jedno na wieczór z racji iż do tej pory w "nowej odsłonie" piłem je tylko raz, więc zakupiłem wersję konserwową tym razem, i szkoda w ogóle oceniać to piwo, gdyż nie wyróżnia się niczym ciekawym spośród reszty koncernowych produktów,a rzekłbym nawet że jest gorsze nawet od niektórych piw z niższej półki cenowej. Wyżej wspomniana wodnistość, słaba gorycz, jedynie nasycenie całkiem prawidłowe. Moim zdaniem piwo nie warte zachodu, a tym bardziej swojej ceny...
                Naprawdę uważasz że Okocim nie różni się od Żywca czy Tyskiego? Można wszystko o tym piwie napisać że wodniste, że smak słaby ale na Boga, to piwo jako jedyne z koncernówek ma wyczuwalny, delikatnie bo delikatnie ale zawsze, słód (którego to nie można za chiny znaleźć w wyżej wymienionych piwach) i w wersji beczkowej jest naprawdę wypijalne. Fakt że w wersji puszkowej traci.

                Comment

                • Javox
                  PremiumUżytkownik
                  • 11-2009
                  • 6136

                  #38
                  nie ma to jak odpowiedzieć na post po około 14 miesiącach...

                  Comment

                  • Kwadri
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 1216

                    #39
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Złoty, klarowny. [4.5]
                    Piana: Średniowysoka, raczej drobna. Po kilku minutach opada do pierścienia. [3.5]
                    Zapach: Delikatnie słodowy, w tle lekka stęchlizna. Chmielowych akcentów brak. [3]
                    Smak: Początek delikatnie słodowy. Pomimo, że piwo wydaje się nieco pustawe czuć nawet fajne, lekko chlebowe smaczki. Goryczka początkowo nieduża, ale im bliżej finiszu, tym mocniejsza i zostawia mocno goryczkowy posmak. Całkiem dobre jak na koncerniaka. [4]
                    Wysycenie: Wysokie. [4]
                    Opakowanie: Etykieta i kapsel w zielonych barwach. Nie jest brzydkie, ale ładniejsza była wersja w butelce z tłoczeniami. [3.5]
                    Uwagi: Z datą do 11.06.12.

                    Moja ocena: [3.6]
                    www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                    Comment

                    • dlugas
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 4014

                      #40
                      Wersja butelkowa, warka nieważne jaka.

                      Ogólnie jest to całkiem pijalne piwo i chyba jedno z najlepszych koncernówek ogólnodostępnych na rynku.
                      Co prawda w smaku chmielu brak, czuć tylko delikatną słodowość, piana mała, kolor ładny ciemny złoty. Słabo
                      Za to w smaku jest już lepiej, na początku delikatny słód, lekki kwasek, ale po przełknięciu dochodzi do głosu goryczka, nie jakaś mocno intensywna, ale jak na nasze waruki koncernowe jest to naprawdę fajny smak.

                      Bez porównania z tyskim, lechem czy tatrami.
                      Warto kupować jak nie ma innego wyboru z lepszymi regionalnymi pod ręką
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • Javox
                        PremiumUżytkownik
                        • 11-2009
                        • 6136

                        #41
                        Jak w smaku chmielu brak to skąd goryczka?

                        Pewnie żółć bydlęca...

                        Comment

                        • dlugas
                          Senior
                          • 04-2006
                          • 4014

                          #42
                          miało być "w zapachu chmielu brak",
                          literówka
                          Last edited by dlugas; 09-10-2012, 10:50.
                          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                          Comment

                          • Javox
                            PremiumUżytkownik
                            • 11-2009
                            • 6136

                            #43
                            heheheh to już słowówka...
                            Obyśmy nie byli zdani tylko koncerny...

                            Comment

                            • Mikko
                              Senior
                              • 12-2008
                              • 583

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi

                              Bez porównania z tyskim, lechem czy tatrami.
                              Warto kupować jak nie ma innego wyboru z lepszymi regionalnymi pod ręką
                              Dokładnie, zgadzam się. Czasem to piwo bywa wybawieniem (ale w wersji beczkowej)

                              Pytałem w wątku o Jasnym Pełnym ale spytam tu, bo to odpowiedniejsze miejsce - czy Premium po wejściu Jasnego będzie dalej produkowane? W niektórych sklepach nie widziałem już Premium na półkach.

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
                                Pytałem w wątku o Jasnym Pełnym ale spytam tu, bo to odpowiedniejsze miejsce - czy Premium po wejściu Jasnego będzie dalej produkowane? W niektórych sklepach nie widziałem już Premium na półkach.
                                Raczej na 100% nie, nawet stronę www.okocim.pl już "odświeżyli" .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎