Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Janów Lubelski, Janów Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • woosaa
    Senior
    • 07-2005
    • 1548

    #31
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ładny złocisty,klarowny [4.5]
    Piana: niezbyt imponująca,lecz długotrwała [4]
    Zapach: średniomocny słodowy z słabiutkim aromatem chmielowym [4]
    Smak: wybitnie słodowy z delikatną goryczką(z początku),z kolejnymi łykami oba te "składniki" się równoważą [4]
    Wysycenie: zdecydowanie za mało [3]
    Opakowanie: ładnie wpadające w okobrak podanego ekstraktu,czarny kapsel [4]
    Uwagi: piwko otrzymane od MarcinKa na zlocie,pewnie nie do powtórzenia.PZDR

    Moja ocena: [3.975]
    mb WOS

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      #32
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemno złoty, wchodzący trochę w miedź. [4]
      Piana: Biała lekko wchodząca w kolor kremowy. Rzadka, gruboziarnista i utrzymująca się bardzo krótko (ok 2 min.). Nie pozostawia praktycznie śladów na ściankach kufla. [2.5]
      Zapach: Mocno słodowy z lekkimi karmelowymi nutkami. Chmiel praktycznie nie wyczuwalny. [3.5]
      Smak: Zdecydowanie słodowy (przypomina mi nieco piwa z Relakspola). Chmiel praktycznie jak przy zapachu bardzo słabo wyczuwalny. Goryczka delikatna, trochę niezharmonizowana, na szczęście alkohol nie jest odczuwalny w smaku. [3.5]
      Wysycenie: Jak dla mnie za niskie. [3]
      Opakowanie: Mnie się podoba. Może nie rewelacyjne ale zaprojektowane tradycyjnie w odpowiednich kontrastujących i nie nachalnych kolorach. [4]
      Uwagi: Zakupione w Marii 2 w Krakowie.

      Moja ocena: [3.425]
      Last edited by YouPeter; 06-01-2010, 22:07.
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • andszcz
        Senior
        • 07-2008
        • 310

        #33
        W piątek lub sobotę powinienem mieć dostawę, więc ocenię. Choć w zasadzie pianę mogę ocenić z pamięci - 2 w porywach 3
        "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

        Comment

        • Promil03
          Senior
          • 10-2007
          • 2833

          #34
          Wypiłem dzisiaj to piwo z datą przydatności 31.03.2010. Piwo jak najbardziej wypijalne.
          W zapachu czuć dziwne klimaty, ale bez przesady. Jeśli chodzi o smak: jedna wielka słodycz.
          Kupiłem z ciekawości na giełdzie w Krakowie, bo wcześniej nie piłem tego piwa. Zdążyłem zaliczyć.

          Comment

          • andszcz
            Senior
            • 07-2008
            • 310

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
            Wypiłem dzisiaj to piwo z datą przydatności 31.03.2010. Piwo jak najbardziej wypijalne.
            W zapachu czuć dziwne klimaty, ale bez przesady. Jeśli chodzi o smak: jedna wielka słodycz.
            Kupiłem z ciekawości na giełdzie w Krakowie, bo wcześniej nie piłem tego piwa. Zdążyłem zaliczyć.
            A już myślałem, że coś się ruszyło w branży...
            "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              #36
              Singerek zafasował nam wczoraj przeterminowane chyba o 1,5 roku, trzymane na półce w Omercie.
              W zapachu okropne zielone jabłka i karton, smak mocno kartonowy. Czyli generalnie niewiele straciło przez "leżakowanie", bo nie mogło

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎