Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Bracki Koźlak Dubeltowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
    Ech, robisz smaka, mój egzemplarz bkd też już czeka ponad rok czasu na spożycie.....
    A to ciekawe, bo piwo pojawiło się na rynku 6 grudnia 2009.

    Comment

    • Rzeszowiak
      Piwny Radykał
      • 04-2009
      • 1596

      Możliwe gdyż nie miałem butelki przed sobą w trakcie pisania posta, w takim razie czeka BLISKO rok ....

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
        A to ciekawe, bo piwo pojawiło się na rynku 6 grudnia 2009.
        Ale przecież uwarzone zostało dużo wcześniej.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • Promil03
          Senior
          • 10-2007
          • 2833

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
          Ale przecież uwarzone zostało dużo wcześniej.
          I Rzeszowiak 1 października 2009 miał już go w piwnicy? Nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi.
          No ale kolejny post nabiłeś. Gratulacje!

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
            I Rzeszowiak 1 października 2009 miał już go w piwnicy? Nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi.
            No ale kolejny post nabiłeś. Gratulacje!
            A co ma piernik do wiatraka? Piwo ma ponad rok. Uwarzone zostało w sierpniu 2009. Z Twojego postu wynika zaś jakby rozlew nastąpił 6. grudnia. Tymczasem skoro data przydatności jest ustalona na 30 października 2010, to rozlew nastąpił 30 października 2009. Teraz kwestia co jest datą ważniejszą data warzenia, czy rozlewu. Na swoich piwach podaję obie.

            PS: weź Promil odpowiedz, to się zbliżysz do 1000. Pierwszy tysiąc najbardziej cieszy. Z Twojego postu wynika, że już się nie możesz doczekać. Potem już się tak często na licznik nie spogląda.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • Promil03
              Senior
              • 10-2007
              • 2833

              Jeśli chodzi o piwo to doskonale zdajesz sobie sprawę, że ten Koźlak 1 października 2009 nie był jeszcze w butelkach. Na ten właśnie fakt zwróciłem uwagę Rzeszowiakowi, on przyznał mi rację i byłoby po krzyku. Na ale Ty musiałeś po prostu się wypowiedzieć bez sensu, bo nie byłbyś sobą.
              Co do nabijania postów to uwierz mi, że przez takich jak Ty sporo ludzi (w tym ja) nie wchodzi w polemikę i dyskusje bo nie widzą w tym sensu. Jest pewna grupa użytkowników tego forum, która (po za niewątpliwie wielką wiedzą na tematy piwne) na każdym kroku i w dziesiątkach tematów sieje tylko zamieszanie i niepotrzebnie się wymądrza.
              Jeśli uważasz, że na siłę i z wypiekami na twarzy dążę do 1000 posta to prześledź moje wypowiedzi. Dojdziesz do wniosku, że tak nie jest.
              Pozdrawiam, Promil03

              PS. Gosiu wybacz

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                Popijam je sobie właśnie i stwierdzam, że jest świetne. Chce się sięgać po następny łyk. Karmelowe, wygładzone, fajna goryczka. Następna próba za rok.

                Jest jeszcze gdzieś w Almie we Wrocku? Chętnie bym zakupił.
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • mareks
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 1939

                  Nie przyglądałem się ostatnio ale powinno być.
                  Termin przydatności do spożycia ma do kiedy, bo nie pamiętam?
                  Może będzie przecena. )

                  Comment

                  • Mason
                    Senior
                    • 02-2010
                    • 3280

                    mareks - patrz trzy posty wyżej - 30.10.2010. Mi została tylko jedna butelka, wypadałoby ciut tego dokupić na dalsze leżakowanie (jeśli jeszcze jest)
                    JEDNO PIVKO NEVADI!

                    Comment

                    • YouPeter
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2379

                      To i ja zapytam czy widział ktoś jeszcze to piwo w Krakowie?
                      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                      Comment

                      • delvish
                        Senior
                        • 11-2004
                        • 3508

                        Jest obecne w Almie na Kościuszki. Partia z przydatnością do 30.10.2010. Piwo jest smaczne i przypomina wyraźnie dubbla.
                        Last edited by delvish; 05-10-2010, 19:30.
                        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                        (Frank Zappa)

                        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                        Comment

                        • bastion
                          PremiumUżytkownik
                          • 10-2006
                          • 1123

                          Co się stanie z nim, po 30.10 ?
                          To znaczy piwo po terminie, wraca do Cieszyna i zostaje wylane do kanału?

                          Comment

                          • YouPeter
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 2379

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jest obecne w Almie na Kościuszki.
                            W którym miejscu na Kościuszki jest Alma?
                            Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
                              W którym miejscu na Kościuszki jest Alma?
                              Koło Kocyka

                              Comment

                              • wogosz
                                Senior
                                • 12-2005
                                • 1007

                                Mam jeszcze kilka butelek, mogę sprzedać jako "produkt kolekcjonerski"; teraz to modne. Oczywiście po jakiejś kolekcjonerskiej cenie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎