Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grybów, Pilsweiser Premium Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szu29
    Member
    • 04-2011
    • 98

    #16
    Właśnie wypiłem i powiem że wooooda z dodatkiem metalu i troszke chmielu. Ocena 2/5
    Nowy Sącz TESCO 2,55zł
    http://www.bogatyojciec.pl/?A=59337

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasne złoto-ciemna słomka. Prawidłowym się wydaję. [4]
      Piana: Szybkość zanikania wprost proporcjonalna do szumu przy nalewaniu. Na powierzchni buzuje niespodziewanie długo "szumowina" z nagazowania. Rozczarowanie. [2.5]
      Zapach: Mocno słodowy, z mocnym podpiwniczeniem. Mimo wszystko wzbudzający zaufanie. [4]
      Smak: Bardzo płaski. Nie ma ani goryczki ani słodów. Nie ma też niemal nic poza tym. Jakby po uwarzeniu rozcieńczone w stosunku 1:1 wodą, a potem znów nagazowane. [1.5]
      Wysycenie: Głośne pękanie bąbelków towarzyszyło mi przez kilkanaście minut. I to, Panie i Panowie, naprawdę bez przesady z mojej strony. Fraki, krawaty, muszki, suknie włóż! Do Siego Roku! [1.5]
      Opakowanie: Dość przeciętne. Z racji kolorystyki i stylistyki kojarzy mi się jakoś z martyrologią. Niezmiennie i szczerze podziwiam elegancką dyskrecję krawatek z Grybowa. Za to kapsel goły. Z tyłu nadal biało czerwono. Podsumowując: "nasze piwo jest zdrowe, bo zawiera produkty chmielowe". No i co im zrobisz? [3]
      Uwagi: Cienko bardzo. Nie szkoda pary w gwizdek, skoro są lepsze produkty w Grybowie? No chyba, że to jest swoiste "premium" dla tych co kupują bez zastanowienia. Jeden z najsłabszych polskich lagerów, które piłem w ostatnim roku. Na plus jedynie stosunkowo niska zawartość alkoholu, rzadziej spotykana u nas w tym stylu.

      Moja ocena: [2.675]
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • Browar-Besko
        Senior
        • 06-2011
        • 317

        #18
        Przyzwoite NORMALNE piwo do picia !
        Bardzo gęsta i długo utrzymująca się piana, jak bita śmietana z wiejskiego mleka ! Smak chmielowy z nutą kwiatu lipy. Piękny złoto-pomarańczowo kolor, jak widać na zdjęciu.
        Cena 3,60 zł.
        Attached Files

        Comment

        • Browar-Besko
          Senior
          • 06-2011
          • 317

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: piękny złoto-pomarańczowy kolor [4.5]
          Piana: bardzo gęsta i długo utrzymująca się piana, jak bita śmietana z wiejskiego mleka [4.5]
          Zapach: chmielowy z nutą miodu [4]
          Smak: chmielowy z nutą kwiatu lipy [4]
          Wysycenie: prawidłowe [4.5]
          Opakowanie: etykieta taka sobie, goły kapsel - śmiechu warte by taki browar nie dbał o taki szczegół, mogę zaprojektować im za dwie skrzynki piwa, albo niech zrobią konkurs, na kontretykiecie jest ważna informacja dla osób żyjących w zgodzie z naturą dotycząca butelki, tutaj akurat bezzwrotna [3.5]
          Uwagi: normalne piwo do picia (nie unijne)

          Moja ocena: [4.075]

          Comment

          • Rzeszowiak
            Piwny Radykał
            • 04-2009
            • 1596

            #20
            A dla mnie właśnie unijne. Nijakie w smaku, bez choćby posmaku goryczki. Piana mizerna.

            Moja ocena: -3.

            Comment

            • DariuszSawicki
              Senior
              • 08-2012
              • 2868

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Złoty. Piwo jest klarowne. [4]
              Piana: Tuż po nalaniu wysoka, ale po minucie dramatycznie opadła. Lekki ślad na szkle i ciut czapy na finiszu. [2]
              Zapach: Słodowy, trochę zbożowy z chmielem o odczuciu ziołowym. [3.5]
              Smak: Smak metalicznej wody z odrobiną cukru. Nie mam nic więcej do powiedzenia. [1.5]
              Wysycenie: Wysokie, pomaga nie wylać to piwo do zlewu i wypić do końca. [3.5]
              Opakowanie: Przezroczysta butelka, etykieta brzydka. Podano chmiele: marynka, lubelski i magnum. [2.5]
              Uwagi: Grybów ma ze dwa dosyć dobre piwa, o ile pamiętam. Reszta to słabeusze. To należy do najsłabszych słabeuszy. Warka 22.10.2015.

              Moja ocena: [2.525]

              Comment

              • mrkowal
                Senior
                • 03-2009
                • 155

                #22
                "Złoty. Piwo jest klarowne.
                Tuż po nalaniu wysoka, ale po minucie dramatycznie opadła. Lekki ślad na szkle i ciut czapy na finiszu.
                Słodowy, trochę zbożowy z chmielem o odczuciu ziołowym.
                Smak metalicznej wody z odrobiną cukru. Nie mam nic więcej do powiedzenia. Wysokie, pomaga nie wylać to piwo do zlewu i wypić do końca. Przezroczysta butelka, etykieta brzydka. Podano chmiele: marynka, lubelski i magnum. Grybów ma ze dwa dosyć dobre piwa, o ile pamiętam. Reszta to słabeusze. To należy do najsłabszych słabeuszy. Warka 22.10.2015"


                Muszę powiedzieć że zupełnie się z kolgą nie zgadzam. Może to przyczyna nastroju bo jestem w dolę i wybrałem się do sklepu po browar żeby sobie polepszyć nastrój chmielowym napojem i wszystko jedno co bym nie wypił i tak by mi smakowało, w każdem bądź razie ten wyrób z Grybowa
                Grybowa spróbowany wczoraj i powtórzony dziś bardzo mi smakuje. Delikatny, chmielowy, lekko słodki i lekko metaliczny ale w proporcjach które dla mnie są jak najbardziej dziś na miejscu. Oczywiście jak zawsze każda ocena smaku jest subiektywna bo inna być nie może dlatego dla tych co by po wpisie kolegi chcieli to piwo przekreślić proponuje by przekonać się jednak samemu.
                Ultima forsan

                Comment

                • Javox
                  PremiumUżytkownik
                  • 11-2009
                  • 6141

                  #23
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Blado złoty. [3]
                  Piana: Szybko opada do cieniutkiej warstewki i sporej koronki. [2.5]
                  Zapach: Popcorn, karton mokry, pasztet drobiowy z puszki // wąchałem sto razy i to czuje. To chyba tak się objawił skunks. [2.5]
                  Smak: Słodki metalowy słód. Minimalna goryczka ze skaczącymi jonami żelaza na języku - fe !!! [2]
                  Wysycenie: Gryzące dość mocne. [2]
                  Opakowanie: Jak na premium to trochę mało ale może kiedy co poprawią. [3]
                  Uwagi: Beznadziejna biała butelka... a co to jakieś angielskie piwo na zizo i izo ekstraktach? Padaka... i nędza.

                  Moja ocena: [2.325]
                  Attached Files
                  Last edited by Javox; 13-07-2015, 21:25.

                  Comment

                  • Browar-Besko
                    Senior
                    • 06-2011
                    • 317

                    #24
                    Przyzwoite, naturalne piwo do picia !
                    Smak chmielowo-lipowy z nutą mięty. Piana gęsta i dość długo się utrzymuje. Kolor złoto-jęczmienny, jak widać na zdjęciu.
                    Cena 3,49 zł.
                    Attached Files

                    Comment

                    • Browar-Besko
                      Senior
                      • 06-2011
                      • 317

                      #25
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: złoto-jęczmienny [4.5]
                      Piana: gęsta i dość długo się utrzymuje [4]
                      Zapach: bardzo przyjemny, chmielowo-miodowy [4.5]
                      Smak: chmielowo-lipowy z nutą mięty [4.5]
                      Wysycenie: prawidłowe [4.5]
                      Opakowanie: etykieta taka sobie, jest ważna informacja dla osób żyjących w zgodzie z naturą dotycząca butelki, tutaj akurat bezzwrotna, jest podana temperatura spożycia [4]
                      Uwagi: naturalne piwo do picia (nie unijne)

                      Moja ocena: [4.425]

                      Comment

                      • kosher
                        Senior
                        • 04-2005
                        • 2295

                        #26
                        Obecnie rozlewany w ciemnozielone butelki. Nazywa się Pilsvar Premium.
                        Fakt, że jest lekko metaliczne, ale słód i goryczka przyjemnie zarysowane, to nie jest cienkusz bez smaku.
                        W te upały bardzo gładko i przyjemnie wchodzi, nie nosi śladów wad.
                        Warka 23.01.2020

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎