Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zodiak, Bearnard pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fxone10
    Member
    • 08-2011
    • 32

    #16
    Dobra przecena: 2,75 pln+kaucja

    Kolor: jasny bursztyn, bardzo klarowne[4.75]
    Piana: biała na jeden palec, trwała koronka[4]
    Zapach: Słodowo-kwaskowy [4]
    Smak: słodycz pilzneńskiego słodu, lekka ale wyraźna goryczka chmielowa, bardzo zbalansowany, czysty smak [4.75]
    Wysycenie: średnie [4]
    Opakowanie: Fajny design, praktyczne opakowanie, papier ucina spekulacje na temat niewłaściwej ekspozycji na UV[4.5]
    Uwagi:Przyzwoity Pils, choć piłem na 3 dni przed terminem rekomendowanym do spożycia. Brakuje do pełni szczęścia aromatów szlachetnych odmian chmielu i większego wysycenia.

    Moja ocena: [4.25]
    średnia narciarska, najwyższą i najniższą obcinam, średnia zaokrąglana w przedziale 0.5

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ładnozłoty . [4.5]
      Piana: Słaba... Nietrwała... Anemiczna... [2]
      Zapach: Chmiel, zioła i coś jeszcze [?]. Intrygujący, fajny... [4]
      Smak: Goryczka, akcenty maślane, też trochę ziół, ale to chyba jednak warzywa... [3]
      Wysycenie: Niskie. Dla tego gatunku za niskie. [3]
      Opakowanie: Do mnie owijki nie przemawiają (kojarzą mi się z makrelą w gazecie), ta na dodatek jest banalna. [3]
      Uwagi: Goryczkowy lager z maślano-warzywnym akcentem. Temu pilsu dziękujemy!

      Moja ocena: [3.325]

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #18
        Nowa szata graficzna piwka, smakowo się nie zmienił, metaliczna i wykręcająca goryczka
        Attached Files
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • lukk-mkm
          Junior
          • 06-2011
          • 21

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Piękny ciemny bursztyn. [4.5]
          Piana: Przy nalewaniu całkiem spora. Po chwili został cienki kożuszek. [3]
          Zapach: Z zapachu jakby porter - dużo cierpkiej słodyczy. [3.5]
          Smak: Początek chlebowo-słodowy. Po chwili dochodzi intensywna goryczka, która dominuje do końca. [4]
          Wysycenie: Odrobinę za niskie, co na szczęście nie przeszkadza w piciu. [4]
          Opakowanie: Oryginalny patent z owijaniem całej butelki może się podobać. Ja jednak jestem zwolennikiem tradycyjnych etykiet. [4.5]
          Uwagi:

          Moja ocena: [3.775]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎