Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kormoran, Podpiwek Warmiński

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Browar-Besko
    Senior
    • 06-2011
    • 317

    #16
    Przyzwoite NORMALNE piwo do picia !
    Smak kawowo-słodowy z nutą owoców wiśni. Piana gęsta i dość długo się utrzymuje. Piękny rubinowo-wiśniowy kolor, jak widać na zdjęciu.
    Cena 3,40 zł.
    Attached Files

    Comment

    • Browar-Besko
      Senior
      • 06-2011
      • 317

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: piękny rubinowo-wiśniowy [4.5]
      Piana: gęsta i dość długo się utrzymuje [4]
      Zapach: kawowo-malinowy [4]
      Smak: kawowo-słodowy z nutą owoców wiśni [4]
      Wysycenie: prawidłowe [4.5]
      Opakowanie: ładne, na kontretykiecie brak ważnej informacji dla osób żyjących w zgodzie z naturą tzn. czy butelka zwrotna czy nie, brak podanej temperatury spożycia [4]
      Uwagi: normalne piwo do picia (nie unijne)

      Moja ocena: [4.05]

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar-Besko Wyświetlenie odpowiedzi
        Uwagi: normalne piwo do picia (nie unijne)
        Szkoda tylko, że to nie jest piwo
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #19
          I jednak unijne...
          Posiłkowałem się ostatnio, ale bardziej mi poszedł białoruski kwas chlebowy. Nie jest złe, ale nie za cenę ekstra rarytasu.

          Comment

          • Derbeth
            Senior
            • 04-2013
            • 337

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: czarny, klarowny, pod światło ładne brązowe refleksy [4.5]
            Piana: zaskakująco dobra - sztywna, gęsta, długo utrzymuje się na powierzchni jako cienka warstwa, świetnie oblepia ścianki kufla [4.5]
            Zapach: dość intensywny zapach czystego ciemnego słodu, dość dużo karmelu, chmielu nie zauważyłem [4]
            Smak: dość słodki; powiedziałbym że dominuje słód palony, a dopiero po nim czuć karmelowy, na finiszu jest paloność i bardzo lekka chmielowa goryczka; jest trochę lepiącej słodyczy, dzięki kontrze z palności i goryczki daje to niezły efekt [4]
            Wysycenie: niskie, dla mnie to dobrze, bo napój można szybko pić [4.5]
            Opakowanie: etykieta ok, na kontrze wszystkie potrzebne informacje [5]
            Uwagi: Dobrze gasi pragnienie, miłe akcenty w postaci paloności i lekkiej goryczki. Butelka z datą ważności do 26 listopada, przesiedziała u mnie w lodówce jakieś 2-3 miesiące.

            Moja ocena: [4.15]

            Comment

            • CyboRKg
              Senior
              • 04-2010
              • 593

              #21
              Gesta piana o kremowym kolorze. Kolor brazowy z miedzianymi przeblyskami. Zapach chleba pumpernikel. Smak karmelowy zmieszany z chlebem razowym i rodzynkami.
              Znakomita propozycja dla amatorow koncernowego "Karmi" (ktore tez piwem nie jest, a udaje piwo ciemne niemal w kazdym sklepie).
              "Jedno pivo ne vadi!"
              "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

              Comment

              • rafalek21
                Senior
                • 04-2015
                • 1407

                #22
                Próbowałem tego pod koniec lipca i pamiętam, że smakowało jak połączenie jakiegoś ekstraktu słodowego z herbatą(taką 2zł za paczkę) posłodzoną 5 łyżkami cukru. Po 3 łykach wylałem. To tak miało smakować, czy może nieudana reaktywacja produktu? Etykieta z tych "nowych", z tego co pamiętam jest niefiltrowane od tego roku.

                Comment

                • Derbeth
                  Senior
                  • 04-2013
                  • 337

                  #23
                  Wydaje mi się, że zmieniła się receptura. Piłem na początku maja i jak na piwo bezalkoholowe Podpiwek bardzo mi smakował: wyraźne ciemne słody, słodycz do zniesienia, wyczuwalny chmiel i to moim zdaniem przynajmniej częściowo amerykański.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎