Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Brackie Pale Ale Belgijskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bielok
    Senior
    • 10-2007
    • 338

    Cześć
    Wczoraj na Walkę Klicko-Haye, otworzyłem przedostatnio butelkę tego piwa (nie piłem go z 3 miesiace). Data ważności 26.05.2011.
    Do smaku, piany i koloru nie wnoszę zastrzeżeń. Natomiast z kufla waliło pieczonymi ziemniakami. Czas nie posłużył temu piwu. Ostatnia butelkę otworze dziś wieczór ale jeśli też będzie miała taki "aromat" to idzie w kanał.
    anioły śmierdzą potem
    żrą kiełbasę
    mają w dupie żywych

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      Kilka dni temu "pękła" moja ostatnia butelka. W różnych odstępach czasu miałem różne opinie o tym piwie. Od początkowego entuzjazmu do późnozimowego chłodnego odbioru spowodowanego zanikiem chmielu. Średnia wychodzi po prostu dobra. A zważywszy na to, że ostatnie butelki kupiłem po 3,49 zł, to wielka szkoda, że Brackiego BPA nie będzie już w sprzedaży.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        No mi też pękła, tyle że dosłownie i wyszły nici z sezonowania. Jak czytam, to może dobrze się stało? Będę mieć same dobre wspomnienia i chęć uwarzenia tego gatunku samemu.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9735

          Kurka, jeszcze kilka mam. Mówicie, żeby pić?

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
            Kurka, jeszcze kilka mam. Mówicie, żeby pić?
            Ja degustowałem w kilkunastotygodniowych odstępach i zapas się skończył. Może przetrzymaj? Ktoś musi zdać relację z testu 12 miesięcy po terminie przydatności do spożycia

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Tydzień temu widziałem egzemplarze w Rodzince-Bis. Kupuję sobie, ale chyba przestanę, bo z czasem wzmaga się uderzenie cieszyńskiego metalu. Po trzech łykach trochę się uspokaja, ale początek bywa średnio przyjemny.

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                Chmielowisko.pl
                • 06-2004
                • 6310

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                Ktoś musi zdać relację z testu 12 miesięcy po terminie przydatności do spożycia
                Ja się na to nie piszę Mam jedną butelkę i wypiję ją w 3 miesiące po terminie. Za to Brackich Koźlaków mam jeszcze na długo

                Comment

                • dori
                  Senior
                  • 10-2004
                  • 320

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ktoś musi zdać relację z testu 12 miesięcy po terminie przydatności do spożycia
                  No, dobra poświęcę się

                  Comment

                  • MINIAKos
                    Senior
                    • 02-2010
                    • 151

                    Ja mam jeszcze jedną, która czeka na premierę nowego GCh.

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dori Wyświetlenie odpowiedzi
                      No, dobra poświęcę się
                      Ja też, mam cały karton
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        Postanowiłem dziś sprawdzić co tam słychać.

                        piana: bardzo obfita, nie udało sie nalać na raz, dolewka postawiła ją wysoko ponad kufel, piana drobna, gęsta, krążkuje szkło, nie znikła,
                        kolor: bez zmian,
                        zapach: bez zmian,
                        smak: tu jakby trochę bardziej wodniste, mniej treściwe, goryczka i reszta smaków bez zmian.

                        Jak narazie bardzo dobrze. Bardzo pijalne, znikło momentalnie.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          Chmielowisko.pl
                          • 06-2004
                          • 6310

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
                          Mam jedną butelkę i wypiję ją w 3 miesiące po terminie.
                          I wypiłem. Dalej bardzo smaczne, nie ma śladów przeterminowania. Wydaje mi się, że owocowe estry są silniejsze niż kiedyś, ale może to być mylne wrażenie.

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            Piję piwo z datą 26.05.2011.
                            Piwo bez oznak zepsucia. Aromat umiarkowanie chmielowy, piana niska ale nieźle oblepiająca szkło. Klarowne.

                            W smaku trochę puste. Być może to oznaka starzenia. Mam wrażenie, że rok może być już kwaśne.

                            Mam jeszcze kilka butelek więc będę sprawdzał.
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • wpadzio
                              Senior
                              • 06-2011
                              • 2645

                              Mój egzemplarz z datą 26.05.2011 był już niestety lekko skwaśniały. Ale piwo jak najbardziej pijalne jeszcze.
                              Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                              Serviatus status brevis est
                              3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                To już prawie rok mija.

                                Piana obfita, drobna, gęsta, ładnie sie utrzymuje, w smaku jakby zrobiło się bardziej aksamitne, miękkie, jak najbardziej smaczne. Jakieś fajne owoce w smaku, goryczka zmalała.

                                Jest dobrze.
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎