Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witnica (BOSS), Master Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celtyk87
    Senior
    • 11-2008
    • 208

    #16
    Smakowo to piwo to porażka. Gorycz jest nie do zniesienia gdzieś w oddali próbują przebić się owocowe nuty. Woltażowo też nie powala 6,2%. Nie polecam

    Comment

    • wrednyhawran
      Senior
      • 07-2010
      • 1784

      #17
      Podczas ostatniej degustacji Masterów zarówno Pilsa jak i Mocnego, zauważyłem na dnie spory, nieprzyjemnie wyglądający biały osad. Trochę mnie to zniechęciło, mimo że piwka smakowo trzymały swój poziom. Nie wygladał on jak osad drożdżowy typowy np dla pszeniczniaków, to byly bardziej takie grudki, kulki pływające w butelce

      Czy ktoś może też się z tym spotkał? Z czego to się mogło wziąć? Nie przypominam sobie zebym we wcześniejszych partiach się z tym spotykał, a wydoiłem tego już dosyc sporo

      Jeśli chodzi o Mocne to warka z datą 2.06.11, daty Pilsa nie znam bo butelka przepadła.
      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
      Małe Piwko Blog
      Małe Piwko Blog na facebooku
      Domowy Browar Demon

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasne złoto. Za jasny jak na mocne. [3]
        Piana: Niska, szybko opada niemal do zera, ale trochę osadza się na ściankach. [3]
        Zapach: Słabiutki. Czuć trochę cukrowych kwiatków i ścierowatą słodowość. Może i dobrze, że nie jest silniejszy [2.5]
        Smak: Okropna goryczka, kwaskowatość i nieprzyjemna metaliczność. Wytrzymałem dwa łyki i reszta zasiliła zlew. [1]
        Wysycenie: Za wysokie. [3]
        Opakowanie: Tandetna, słabo czytelna, marketowa etykieta. Plus za bączek, minus za wszystko inne. Dodatkowy napis za ściemę, ze to "mocne" - piwo ma przecież tylko 6,2% alk. [2]
        Uwagi:

        Moja ocena: [1.975]

        Comment

        • djkynek
          Senior
          • 03-2005
          • 122

          #19
          Wygląda na to, że romans żabki z witnicą się zakończył. W zadnej z żabek w Tarnobrzegu nie ma juz od paru tygodni tego piwa. Sprzedawcy mówią, że zamawiają, ale nie dostają. Szkoda troche.

          Comment

          • wrednyhawran
            Senior
            • 07-2010
            • 1784

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika djkynek Wyświetlenie odpowiedzi
            Wygląda na to, że romans żabki z witnicą się zakończył. W zadnej z żabek w Tarnobrzegu nie ma juz od paru tygodni tego piwa. Sprzedawcy mówią, że zamawiają, ale nie dostają. Szkoda troche.
            Też to zauważyłem. Co raz ciężej dostać. Jeszcze wczoraj widziałem w jednej z Żabek Pilsa, ale mocnego to już nie spotkałem od dawna...
            Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
            Małe Piwko Blog
            Małe Piwko Blog na facebooku
            Domowy Browar Demon

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎