Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łomża, Export Miodowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • #31
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Kolor bursztynowy delikatnie mętny. Ciut ciut za jasny. [4]
    Piana: Na początku obfita średnioziarnista, później opada ale do samego końca tworzy kręgi na kuflu. [4]
    Zapach: Ewidentnie wyczuwalny zapach miodu z nutką jakiegoś zapachu owoców. Całkiem przyjemny. [4]
    Smak: Generalnie uwielbiam słodkie piwa, a tutaj smak miodu dominuje nad pozostałymi. Czuć delikatną goryczkę i tak właśnie powinno być. [5]
    Wysycenie: Przez cały czas w kuflu witać, jak bąbelki sączą się ku górze. Na początku wysycenie jest mocniejsze później słabnie. [4]
    Opakowanie: Złota etykieta w sam raz do piwa miodowego. Plus za nawiązanie do tradycji i mazurskich miodów. [4]
    Uwagi: Jak dla mnie zaraz po Ciechanie Miodowym jest to piwo miodowe, które lubię najbardziej.

    Moja ocena: [4.4]

    Comment

    • bob1969
      Senior
      • 02-2008
      • 170

      #32
      Chyba szykuje się jakiś przekręt w markach piw produkowanych przez browar w Łomży. Nowe etykiety na kolejnych piwach a na nich informacje, że "wyprodukowane przez VAN PUR SP. Z O.O." a nie przez "BROWARY REGIONALNE ŁOMŻA SP. Z O.O."

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        #33
        Przedwczoraj kupiła mi to dziewczyna, miało to być czwarte piwo pite przeze mnie tego wieczora. Zrobiłem kilka łyków i resztę wylałem; nie byłem w stanie tego wypić. Smakowało jak jakieś chemikalia z cukrem.
        Last edited by WojciechT; 12-05-2013, 17:19.

        Comment

        • corsano
          Senior
          • 05-2013
          • 182

          #34
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoty, klarowny [4.5]
          Piana: Bardzo słaba, szybko spadająca do zera [2]
          Zapach: Średnio intensywny, miodowy, cukierkowy, sprawia wrażenie sztucznego [3]
          Smak: Jednowymiarowy, słodki, lekko miodowy [3]
          Wysycenie: Zbyt niskie [4]
          Opakowanie: Etykieta niewyszukana, standardowa Łomży, brak ekstraktu, dedykowany kapsel [3]
          Uwagi: Słabiutkie piwo, zdecydowanie brakuje większej ilości prawdziwego miodu

          Moja ocena: [3.025]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎