Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gościszewo, Ciemne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamcio1990
    Senior
    • 11-2010
    • 300

    #31
    Kiedyś musi być ten pierwszy raz - kwas

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      #32
      Sięgnąłem po piwo bodajże drugi raz w życiu, pierwsze zetknięcie zapamiętałem jako bardzo udane. Piwo o kolorze cimengo bursztynu, wygląda raczej jak polotmave niż rasowe ciemne. Piana gruboziarnista i krótka, w ogóle nie brudzi szkła. Wysycenie śrendie. W zapachu dominuje nuta..bananowa z lekkim karmelem w tle. W smaku na szczęście bez niespodzianek, tyle zę piwo jets niezmiernie puste, 13 Blg zupełnie nie pzrełożyło się na pełnię smaku. TRochę karmelowej słodkości i delikatna chmielowo-prażona goryczka na finiszu, brakuje słodowej podstawy, posmaków razowego pieczywa, czekolady, kawy itd. Ogromny zawód.

      Comment

      • babka_zielarka
        Junior
        • 07-2012
        • 12

        #33
        Moim zdaniem to piwo było nieco wodniste i zbyt kwaskowate. Pozostawiało taki nieprzyjemny kwaskowaty smak na języku. Na dodatek bardziej niż kawą pachniało gotowaną kapustą. Mnie w ogóle nie smakowało.

        Comment

        • wilko
          Senior
          • 07-2008
          • 226

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babka_zielarka Wyświetlenie odpowiedzi
          Moim zdaniem to piwo było nieco wodniste i zbyt kwaskowate. Pozostawiało taki nieprzyjemny kwaskowaty smak na języku. Na dodatek bardziej niż kawą pachniało gotowaną kapustą. Mnie w ogóle nie smakowało.
          Wygląda, że nadpsute.

          Comment

          • babka_zielarka
            Junior
            • 07-2012
            • 12

            #35
            Też się zastanawiałam, czy aby nie nadpsute, ale w sklepie stało w lodóweczce i wszystko wyglądało ok, chyba, że zepsuło się jeszcze przed dotarciem do sklepu. Jeśli będę miała okazję to spróbuję jeszcze raz i porównam.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎