Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Cornelius Grejpfrut

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Aecjusz
    Member
    • 10-2010
    • 40

    #31
    Zasadniczo nie mam co dodać po przeczytaniu wyżej wspomnianych ocen - dla mnie idealnie orzeźwiające piwo na każda porę roku

    Comment

    • Berto
      Junior
      • 03-2014
      • 29

      #32
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bardzo mętne. Brudny pomarańcz. [4]
      Piana: Bardzo niewielka, szybko pozostał tylko cienki pierścień.
      Biała wpadająca w różowy. Średnie pęcherzyki. [2]
      Zapach: Intensywny, grejpfrutowy, przyjemny. Przypomina mi soczek dla dzieci (bobofrut?). [4]
      Smak: Najpierw lekka kwaskowatość, potem grejpfrutowa gorzyczka, no koniec lekki posmak "piwa". Dobrze się pije. [4]
      Wysycenie: Wysokie, trochę za bardzo. [4]
      Opakowanie: W porządku, jest okej. Aczkolwiek źle się czyta te małe czarne literki na tle tych srebrnych pasków. "Lekko mętne o delikatnej złoto-różowej barwie" Nie ma tu zastosowania [3.5]
      Uwagi: Świetny napój alkoholowy o smaku grejpfrutowym, z piwem mało co ma wspólnego, ale smakowało mi bardzo i na lato będzie niezłe.
      27/05/14

      Moja ocena: [3.775]

      Comment

      • yaro74
        PremiumUżytkownik
        • 09-2012
        • 2089

        #33
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: pomarańczowo-różowy, mętny [4]
        Piana: średnio wysoka, bardzo nietrwała, po chwili nie pozostaje z niej nic. [2]
        Zapach: grejpfrutowy, intensywny, dość przyjemny, bardziej przypomina sok niż piwo. [2.5]
        Smak: grejpfrutowy, spodziewałem się pszenicznego smaku, a tu nic z tego. Jako napój może być, jako piwo jest słabo. [2]
        Wysycenie: wysokie. [5]
        Opakowanie: Najmocniejsza strona tego "piwa". Ładna etykieta i kapsel, minus za słabo czytelną kontrę. [3.5]
        Uwagi: Miałem nie pić więcej owocowych wynalazków, niestety im jestem starszy, tym głupszy.

        Moja ocena: [2.5]
        Last edited by yaro74; 03-04-2014, 19:21.

        Comment

        • H0LL0W
          Junior
          • 02-2013
          • 17

          #34
          Jaką że w żabce i w tesco jest promocja na 3 piwa po 10zł i wśród nich jest grejpfrut to zabrałem. Bardzo dużym plusem jest to że nie ma żadnych aromatów tylko sok z grejpfruta. Ogólnie wiedziałem że to nie będzie piwo tylko taki mix 50/50. No i nie pomyliłem się. Bardzo orzeźwiające, piwa prawie nie czuć. Myślę że jeśli ktoś lubi sok grejpfrutowy i chce się orzeźwić latem nad rzeką, to ten produkt spełni swoją rolę doskonale. ;] Wypijalne.

          Comment

          • ZKB
            Senior
            • 12-2009
            • 172

            #35
            Piwo to nie jest, przynajmniej w smaku. 3 % alkoholu tez o tym nie przesądza ale jest to jedyny napój piwopochodny, smakowy, który jestem w stanie wypić. Schłodzone w upalny dzień smakuje świetnie, może dlatego, że lubię grapefruita. W tej formie smakuje jak lekko podfermentowany gazowany napój grapefruitowy.
            4 za smak
            Beer is for life not just for christmas !

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              #36
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Mętny pomarańcz / jasny bursztyn. Dobre wrażenie psują grudkowate drożdże. [3.5]
              Piana: Niezbyt intensywna, prawie nie osadza się na szkle, pod koniec cieniutka obrączka. [3]
              Zapach: Wielkie, pozytywne zaskoczenie! Dominują czerwone grejpfruty, przyjemnie złamane lekkim bananem i goździkiem. Bardzo fajny jak na smakowca! [4]
              Smak: Tu znacznie gorzej. Lemoniada. Tani, lekki drink grejfrutowy. Nijak piwa nie wyczuwam, za dużo soku. Ledwo-ledwo pijalne. [2]
              Wysycenie: Wysokie pasowałoby zarówno do piwo pszenicznego, do lemoniady też pasuje. [4.5]
              Opakowanie: No niezłe, informacje też. [4]
              Uwagi:

              Moja ocena: [3.1]
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎