Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Trybunał Miodowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Budweiser_USAAF
    Junior
    • 07-2012
    • 17

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
    Najgorsze miodowe jakie piłem. Sulimar wyraźnie psuje się
    W pełni się zgadzam jako miłośnik piw miodowych. Nawet jako samo piwo (czyli niby ten nośnik do miodu) jest ono kwaśne i cienkie, a co dopiero mówić o kategorii "piwo miodowe". Miodu w nim dosmakować się nie sposób. Wypiłem jedno, po czym sam do siebie wypowiedziałem z niesmakiem obietnicę "Nigdy więcej!". Ale może trafiłem na jakąś felerną partię nie dość dobrze dopilnowaną przez technologów...?

    Comment

    • CyboRKg
      Senior
      • 04-2010
      • 593

      #17
      Piwo z dodatkiem slodu pszenicznego, slodow karmelowych i miodu. Kolor ciemnego zlota, metne. Piana niewielka, sredniopecherzykowa. Wysycenie srednio-wysokie. Zapach miodowy. W smaku wodniste, slodko-gorzkie. Da sie wypic, ale nie wyroznia sie niczym szczegolnym. Ta sama polka cenowa co Perla i Lomza w miodowych, wole jednak "Trybunalskie" i "Perle Miodowa".
      "Jedno pivo ne vadi!"
      "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: mętny jasny bursztyn, ładne. [4.5]
        Piana: mało intensywna, ale gęsta i dość trwała, brudzi szkło [4]
        Zapach: dość delikatny, słodowo-miodowy, niezły [3.5]
        Smak: słodkie od słodu i od miodu, lekko skontrowane goryczką chmielową i minimalnym kwaskiem, nie jest ulepkowate, nie czuję też większych wad; daje się wypić [3]
        Wysycenie: średnie, pasuje [4.5]
        Opakowanie: ładne, piwne, dobre informacje [4.5]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.5]
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • marek_____
          Member
          • 07-2004
          • 35

          #19
          Zapach nie jest co prawda jakiś super (coś nieokreślonego mi tam przeszkadza), ale jest to chyba jedyna wada tego piwa jak dla mnie. Piwo ma mocną, gęstą pianę i świetny, dość ciemny i mocno mętny kolor. Jest bardzo pijalne, mimo dużej słodyczy, nie męczy ona. Smak miodu wyczuwalny bardzo mocno, taki typowo kwiatowy. Goryczka wyczuwalna raczej tylko na finiszu i niezbyt silna, ale przyjemna. Ogólnie piwo bardzo mi smakowało i będę wracał, ale ja ogólnie lubię piwa miodowe.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎