Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Grand Champion 2011

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
    Moim zdaniem, naturalnym terminem i miejscem odszpuntowania pierwszej beczki kolejnych Championów powinny być właśnie same Birofilia.
    Na Birofiliach jest tyle atrakcji, że ta by wśród nich zginęła. Inna sprawa, że GCh nie ma w beczkach w ogóle i to akurat jest bardzo kiepskie.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
    Zimą zaś, a nie jesienią jest najlepszy termin dla cieszyńskiego festiwalu porterowego.
    Pewnie tak, ale jako impreza plenerowa koniec lata/początek jesieni wygrywa z zimą. Przynajmniej w naszej strefie klimatycznej.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • rysioz
      Senior
      • 10-2007
      • 144

      #92
      Ja jednak z zakupem poczekam do 6 grudnia, ale poczekam.

      Comment

      • wrednyhawran
        Senior
        • 07-2010
        • 1784

        #93
        Ja osobiście cieszę się z tegorocznej "niesubordynacji" gdańskich sklepów. Rzadko tam bywam, a akurat jutro jadę, więc będę miał możliwość zakupu. Gdyby czekali do premiery to mógłbym tylko pomarzyć, bo w Trouniu GCH pewnie pojawi się dopiero w nowym roku (jeśli w ogóle) a najbliższa Alma jest w Bydgoszczy, gdzie też nie jeżdżę często.

        Z drugiej jednak strony, patrząc obiektywnie - ta mikołajkowa premiera miała w sobie coś fajnego, taką atmosferę wyczekiwania - jak w dzieciństwie, kiedy czekało się na przyjscie Mikołaja - to taki fajny substytut dla starych koni
        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
        Małe Piwko Blog
        Małe Piwko Blog na facebooku
        Domowy Browar Demon

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
          Ale kto cię niby oszukał? Sklep w Gdańsku, w którym i tak nie zamierzałeś tego piwa kupić? Dałeś się po prostu nabrać na marketingową ściemę. Nie jest to miłe uczucie, ale cóż zdarza się.
          Gdyby jakiś browar restauracyjny lub inny mały zrobił akcję z piwem i datą jego sprzedaży to też byś to nazwał marketingową ściemą?
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • delvish
            Senior
            • 11-2004
            • 3508

            #95
            Do restauracyjnych, ze względu na ich specyfikę nie miałbym pretensji. Dla mnie czym innym jest podanie przez browar informacji, że piwo trafi do sklepów "na początku grudnia", albo "w okolicach 6 grudnia", a czym innym robienie z ludzi idiotów przebierających nogami w samo południe w markecie z wypiekami na twarzy.
            Last edited by delvish; 03-12-2011, 13:12.
            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
            (Frank Zappa)

            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #96
              aha. Czyli hipokryzja.

              W takim razie poinformuj mnie od kiedy, od ilu zatrudnionych pracowników i zer na końcie zaczniesz robić mnie w bambuko. Żeby sprawa była jasna.

              Wiem jedno interesów z tobą żadnych robić nie zamierzam. Gdyby nie daj Boże stanął byś na mojej drodze.

              W Holandii za zerwanie ustnej umowy można podać do sądu i się wygrywa. Ale tam jest wyższy poziom kapitalizmu.
              Last edited by jacer; 03-12-2011, 13:18.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • delvish
                Senior
                • 11-2004
                • 3508

                #97
                Jak nie rozumiesz czym różni się funkcjonowanie browaru restauracyjnego od pozostałych, to nie licz na mnie, że będę ci to objaśniał.
                Tak, tak. Hipokryzja, chore państwo i wojna polsko-polska w jednym
                Niestety nic nie zrozumiałeś. Ja nikogo w bambuko nie robię. Piszę po prostu, że robienie ludzi w bambuko mi nie pasuje.
                Last edited by delvish; 03-12-2011, 13:24.
                "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                (Frank Zappa)

                "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                Comment

                • Żywiec
                  Senior
                  • 12-2001
                  • 1571

                  #98
                  Dystrybucja BGCH

                  Szlak mnie trafi za chwile bo wlasnie przeczytalem o falstarcie z piwem (jestem 10 tys km od Polski). No to mamy partnerow do handlu ..... Bedziemy musieli z tego wyciagnac wnioski.

                  Sory za brak polskich znakow

                  Comment

                  • jacer
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 9875

                    #99
                    delvish, ja takich ludzi jak ty, z taką moralnością Kalego spotkałem już wiele razy. Kilku winnych mi jest kilkatysięcy złotych. Mają taką samą moralność jak ty. To tyle. Nie chce mi sie z tobą dyskutować.
                    Milicki Browar Rynkowy
                    Grupa STYRIAN

                    (1+sqrt5)/2
                    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                    No Hops, no Glory :)

                    Comment

                    • rysioz
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 144

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      To po prostu kiepsko zaplanowana logistyka. Wszystko powinno dojść 6 grudnia rano i tyle. GŻ dała ciała
                      Sorki,ale mam inne zdanie,to nie GŻ dała ciała.

                      Comment

                      • delvish
                        Senior
                        • 11-2004
                        • 3508

                        Wiesz co jacer, nie jestem pewien, czy przenoszenie swoich biznesowych niepowodzeń akurat na to forum to najlepsza forma terapii dla ciebie.
                        Last edited by delvish; 03-12-2011, 14:14.
                        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                        (Frank Zappa)

                        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                        Comment

                        • wogosz
                          Senior
                          • 12-2005
                          • 1007

                          Delvish, zawsze masz za nic umowy, porozumienia, danie komuś słowa czy przysięgi? Dlaczego znajdują się tacy jak Ty których
                          Niezmiernie [...] cieszy zdroworozsądkowe olewanie marketingowych sztuczek GieŻetu.
                          Dlaczego dane słowo, w formie umowy handlowej, czy słowa honoru należy w całkiem odmienny sposób stosować w odniesieniu do koncernu czy browaru restauracyjnego?
                          Sprawa jest prosta. Właściciel/producent towaru określa zasady na których ma być sprzedany. Jeżeli sklep godzi się na te zasady to bierze towar na magazyn. Jeżeli uważa te zasady za idiotyzm i nie chce się do nich stosować, to nie bierze tego towaru.
                          Delvish, skoro Ty nie masz zasad, to przynajmniej nie głoś publicznie peanów na cześć jakiś dupków, którzy postanowili w swoich sklepach sprzedawać GCH przed terminem, żeby zrobić jak największy utarg przez parę dni w których są monopolistami. Potem pewnie będą naśmiewać się z "jeleni" którzy mieli na tyle honoru, aby trzymać się zasad. Jeżeli taki jest Twój sposób postępowania i takie zasady przekazujesz dzieciom, to raczej nie chciałbym się z Tobą spotkać.
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                          o po prostu kiepsko zaplanowana logistyka. Wszystko powinno dojść 6 grudnia rano i tyle. GŻ dała ciała
                          Piwo dotarło do wszystkich sklepów przed sobotą i wszyscy sprzedawcy mieli określone te same zasady. Myślę, że w tym przypadku logistyka była OK. Równoczesna dostawa we wtorek rano w całej Polsce, to raczej nie jest możliwe.

                          Comment

                          • delvish
                            Senior
                            • 11-2004
                            • 3508

                            Sprzedający to jedna strona medalu, ale jestem ciekaw co sądzisz wogoszu o kupujących. Część z nich przecież wie, że towar w sprzedaży powinien być dopiero 6 grudnia. Czy są ludźmi bez zasad? Ich też nie chcesz spotkać na swojej drodze? Losem ich dziatwy też się przejmujesz? Nie podałbyś im ręki?
                            Last edited by delvish; 03-12-2011, 17:08.
                            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                            (Frank Zappa)

                            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              A jesteście pewni, że takie ustalenia co do daty były poczynione?

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • Rycho_128
                                Senior
                                • 03-2007
                                • 1039

                                Przyznam się, że nie miałem pojęcia, że oficjalna premiera ma być 6 grudnia. Nie mam pojęcia, czy ustalenia dotyczące daty dopuszczenia do sprzedaży były poczynione. Patrzę - jest w sklepie, to i kupiłem.
                                Last edited by Rycho_128; 03-12-2011, 17:33.
                                Gdański Browar WaRy
                                Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                                Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎