Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Ciechan Lagerowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • patryk-d
    Junior
    • 03-2011
    • 24

    Pijam lagerowe na co dzień i muszę potwierdzić jego stały, dobry poziom.
    Miły, chmielowy zapach, goryczka bardzo wyraźnie zaznaczona, a przy tym zachowana odpowiednia treściwość. Bez jakichś dziwnych posmaków.
    Jak dla mnie, bezapelacyjnie jedne z najlepszych jasnych piw dolnej fermentacji dostępnych na rynku.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Kolega gobong ma chyba zły dzień. Lubuskie także mu nie podeszło. Albo taki dzień, że nic nie smakuje, albo może powinien zmienić miejsce zaopatrzenia?

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • PaPe
        Senior
        • 03-2005
        • 176

        Dzisiaj sprawdzałem między innymi lagerowe i nadal jest niezłe.
        Taka sama jest opinia mojego syna.

        Comment

        • gobong
          Senior
          • 04-2005
          • 658

          Niestety to nie ja mam zły dzień.Lubuskie to było jedno z moich ulubionych piw, ale to co dzisiaj nalałem do szklanki fuj, żona jak jej dałem do skosztowania pobiegła do łazienki wypluć. Lagerowe? goryczka nie wystarcza, zresztą jak to goryczka drętwa odrzucająca, chmiel kupili tanio no to lu, szkoda że nie lubelski, bo gdzie ten aromat, to piwo na pewno nie pachnie.

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            Skoro lagerowe ma tepą goryczkę i musi leciećw kanał to strach myśleć co kolega sądzi o koncerniakach typu perła, tyskie i lech, nie wspominając o harnasiu
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            • wsaczuk
              Senior
              • 09-2009
              • 182

              piłem w czwartek lagerowe i się przyjemnie zaskoczyłem. Chyba jedyne szeroko dostępne piwo w którym czuć goryczkę. Lekko mętne z pływającymi "kawałkami owoców" ale mi to w żaden sposób nie przeszkadzało. Jak znów będę zmuszony kupić piwo to będzie to mój pierwszy wybór.

              Comment

              • gobong
                Senior
                • 04-2005
                • 658

                To jest subiektywna opinia o tym piwie i wcale nie mam zamiaru nikogo do niej przekonywać, jeśli komuś to piwo smakuje to świetnie, dlatego swiat jest taki piękny ze jest różnorodny. Moje negatywne oceny nie maja na celu zniechęcanie kogokolwiek do danego piwa ani tym bardzirej pozytywne nie zachecaja do picia innego. To tylko moje odczucia smakowe.
                Last edited by gobong; 25-08-2012, 23:56.

                Comment

                • D3lta1337
                  Junior
                  • 06-2011
                  • 2

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gobong Wyświetlenie odpowiedzi
                  chmiel kupili tanio no to lu, szkoda że nie lubelski, bo gdzie ten aromat, to piwo na pewno nie pachnie.
                  Kolega sprawdzi

                  O takie rzeczy można pytać na ich FanPage, Marynka i Lubelski mają.

                  Comment

                  • Avrukk
                    Junior
                    • 05-2012
                    • 23

                    Tatko wychylił ze mną po butelce i stwierdził, że takie piwa pijał jak był młodyTo chyba dobrze swiadczy o tym piwie.

                    Comment

                    • CyboRKg
                      Senior
                      • 04-2010
                      • 593

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Avrukk Wyświetlenie odpowiedzi
                      Tatko wychylił ze mną po butelce i stwierdził, że takie piwa pijał jak był młodyTo chyba dobrze swiadczy o tym piwie.
                      Dobrze o tym piwie - a zle o tych, ktore ojciec pijal w mlodosci, czyli Zywcu, Tyskim, Okocimiu, Lezajsku...
                      "Jedno pivo ne vadi!"
                      "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

                      Comment

                      • gobong
                        Senior
                        • 04-2005
                        • 658

                        Litości.

                        Comment

                        • dlugas
                          Senior
                          • 04-2006
                          • 4014

                          Zywcu, Tyskim, Okocimiu, Lezajsku
                          przecież obecne te piwa nawet nie mają porównania z tymi samymi markami sprzed dekady, a co dopiero sprzed dwóch czy trzech
                          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Czytać, ze zrozumieniem co CyboRKg miał na myśli - że wymienione marki zeszły na psy, a kiedyś były dobre.
                            I tym samym zamykam rozmowy nie na temat. Nie rozkręcajcie się znowu
                            Last edited by Pendragon; 30-08-2012, 17:36.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • greniu
                              Junior
                              • 01-2011
                              • 11

                              Lagerowe to jedno z moich ulubionych piw, jednak ostatnio spotkała mnie przykra niespodzianka.
                              Nalałem sobie do pokala, ale nie całe, bo pianka urosła. Wziąłem łyka i smak wydał mi się nieco dziwny. Zrzuciłem to na zjedzonego parę minut wcześniej ogórka kiszonego. Gdy pianka opadła, dolałem resztę uprzednio zakręciwszy butelką. Okazało się, że na powierzchnię wypłynęły jakieś czarno-brunatne galaretowate gluty. Zagadka zmienionego smaku została wyjaśniona. Czy mogła to być pleśń po niedomytym osadzie drożdżowym z poprzedniego 0.5L, które było w tej butelce? Dodam, że skorzystałem z formularza kontaktowego na stronie browaru Ciechan, informując o tym incydencie producenta. Niestety, mimo iż parę dni od tego faktu już minęło, żadnej odpowiedzi się nie doczekałem.
                              Zastanawia mnie też, czemu Lagerowego nie ma na www Ciechana.
                              Last edited by greniu; 31-08-2012, 11:45.
                              http://make-everything-ok.com/

                              Comment

                              • KobiNalewka
                                Senior
                                • 05-2012
                                • 286

                                Miałem podobne gluty w butelce.. piwo też miało troszkę inny smak - spojrzałem na datę - 21.09.2012 więc ok. Wypiłem do końca i żadnych sensacji nie miałem. Sytuacja taka miała miejsce w jednej z 10 zakupionych butelek.. Wolałbym w sumie, żeby się to nie powtórzyło, gdyż Ciechan Mocny już mnie zniechęcił swoją tendencja do psucia się i po niego nie sięgam.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎