Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Ciechan Lagerowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pivotal
    Senior
    • 05-2013
    • 671

    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty,nieprzejrzysty z mnóstwem pływających drobinek. [4]
    Piana: Barwy zółtawej w 80% drobnoziarnista,mimo tego w ciągu dwóch minut opadła do cienkiej warstewki,lekko oblepiła ścianki i pozostała do końca. [3]
    Zapach: Słaby,ale w miarę ogrzewania zrobił się mocniejszy. Można było wyczuć słód,chmiel,pieczywo i delikatne warzywka. [2.5]
    Smak: Słodowy z wyraźną chmielową goryczką do tego minimalny posmak gotowanych warzyw. [4]
    Wysycenie: Gaz utrzymał się przez cały czas. [3.5]
    Opakowanie: Butelka typu ŻGB,etykiety z podanym składem i ekstraktem,kapsel firmowy. [3.5]
    Uwagi: Warka do 11.11.2014,wypiłem 27.10'14. Wygląda na to,że ta warka znacznie lepsza od opisywanych wyżej,przynajmniej takie było moje odczucie. Dobre piwo w smaku...nic dodać,nic ująć.

    Moja ocena: [3.325]

    Comment

    • piwoszstolat
      Member
      • 07-2013
      • 32

      W tej cenie to Lagerowe nie ma mocnych.Wiecie może coś więcej o dystrybucji w PiP bo wydaje mi się że od jakiegoś czasu jakby piwa od pana Jakubiaka były tam nieobecne.

      Comment

      • rohozecky
        PremiumUżytkownik
        • 11-2008
        • 1837

        Może bojkotują?
        ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

        Comment

        • piwoszstolat
          Member
          • 07-2013
          • 32

          Na to tez wpadłem ale chciałbym się dowiedzieć czy to jest na 100% pewne info bo np. mogłem się na te piwo obrażać ale je kupowałem ale żeby taka sieć mieszała się w politykę to tylko świadczy o niej a nie mam zamiaru wchodzić do tych sklepów jeśli nie ma tam piw od Pana Marka.Byłem w trzech sklepach bo chciałem kupić Lagerowe a na końcu wziąłem strażackie, też zresztą dobre.W pierwszym sklepie brak na półkach zarówno piwa jak i etykiet cenowych, w drugim bojan kokosowy, w trzecim owe Strażackie.Jeśli oni bojkotują te piwo to są śmieszni dla mnie.Może się wypowie ktoś kto jest ogarnięty w temacie.Sorry że nie na temat ale gdzieś chciałbym się dowiedzieć.

          Comment

          • Maciass
            Senior
            • 03-2009
            • 172

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piwoszstolat Wyświetlenie odpowiedzi
            Na to tez wpadłem ale chciałbym się dowiedzieć czy to jest na 100% pewne info bo np. mogłem się na te piwo obrażać ale je kupowałem ale żeby taka sieć mieszała się w politykę to tylko świadczy o niej a nie mam zamiaru wchodzić do tych sklepów jeśli nie ma tam piw od Pana Marka.Byłem w trzech sklepach bo chciałem kupić Lagerowe a na końcu wziąłem strażackie, też zresztą dobre.W pierwszym sklepie brak na półkach zarówno piwa jak i etykiet cenowych, w drugim bojan kokosowy, w trzecim owe Strażackie.Jeśli oni bojkotują te piwo to są śmieszni dla mnie.Może się wypowie ktoś kto jest ogarnięty w temacie.Sorry że nie na temat ale gdzieś chciałbym się dowiedzieć.
            A w jakim mieście?
            ps. nikt nic nie bojkotuje

            Comment

            • piwoszstolat
              Member
              • 07-2013
              • 32

              Miasto Poznań,Swarzędz.Dodam tylko że brak także Lwówka

              Comment

              • Mario_Lopez
                Senior
                • 08-2009
                • 991

                Dawniej to było piwo co najmniej ciekawe, teraz jest przeciętne, ale porównywanie go do Bojana Strażackiego to lekka potwarz, bo to Strażackie jakoś do mnie nie przemawia.
                Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                EBE EBE

                Comment

                • coder
                  Senior
                  • 10-2006
                  • 1347

                  Aromat: lekko chmielowy, lekko siarkowy

                  Piana: niska, gęsta, dość trwała

                  Barwa: jasnożółta, lekko mętne

                  Smak: pilsowa słodowość z lekkim ale wyraźnym posmakiem chmielu (ziołowy)

                  Goryczka: niska, krótka

                  Odczucie w ustach: lekkie, smukłe, nieco wodniste

                  Ogólne wrażenie: dobrze zrobione, przyjemne lekkie piwo.

                  Comment

                  • Oskaliber
                    Senior
                    • 05-2010
                    • 727

                    Warka do 26.01.15r. - sam aldehyd octowy. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim w Ciechanie i w ogóle pierwszy raz spotkałem aż tak silne natężenie tej wady. Piwo jest praktycznie niepijalne.
                    BeerFreak.pl

                    Comment

                    • dlugas
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 4014

                      Ja podpijałem koledze jakąś warkę do lutego.

                      Smaku trudno opisać bo byłem po 2 przechmielonych AIPA, ale w zapachu przewijała się świeżo poszatkowana kapusta.
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • Jimmy_jb
                        • 11-2005
                        • 911

                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Jasne złoto, lekko opalizujące. [5]
                        Piana: Mało obfita, nietrwała. Zostaje obwódka dookoła i ślady na powierzchni. [2]
                        Zapach: Średnio słaby. Lekko słodowy, lekko chmielowy. W tle coś jakby zboże i lekka piwnica. [2.5]
                        Smak: Średnio intensywny. Słodowy z lekko wyczuwalną kwaskowością a przy tym średnia, przyjemnie kontrująca goryczka. Wyczuwalne nuty zbożowe, chmielowe i owocowe. Bardzo rześkie piwo. [4]
                        Wysycenie: Wysokie. Na początku trochę za bardzo ale w miarę picia lekko osiada. [4]
                        Opakowanie: Trochę dziwna kolorystyka, lekko rustykalne ocierające się o tandetę. Wszystkie informacje podane. [3.5]
                        Uwagi: Całkiem przyzwoite piwo. Zdecydowanie powyżej koncernowych eurolagerów, ciut poniżej dobrych pilsów. Jako codzienne byłoby bliskie ideału.

                        Moja ocena: [3.3]
                        Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                        Comment

                        • Jack75g
                          Senior
                          • 02-2009
                          • 555

                          Piwo Ciechan Lagerowe jest dla mnie 100% pewniakiem do degustacji i polecenia wśród znajomych. Bije na głowę wszelkie inne krajowe odpowiedniki ze średnich i wielkich browarów ogólnodostępne na rynku piwa.
                          Degustowane w pubie podczas ostatków w liczbie 5 butelek. Skutków ubocznych brak oprócz niewyspania.
                          Piwowarzy z Ciechanowa trzymajcie tak dalej!
                          Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

                          Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

                          Comment

                          • Javox
                            PremiumUżytkownik
                            • 11-2009
                            • 6141

                            Nie zawsze jest tak "piknie"
                            Piłem wiele Lagerowego i dawniej /dawno/ faktycznie smak nie był tak zmienny jak obecnie.

                            Właśnie piszę ostrzeżenie o bezsmakowej warce ale za to goryczkowej.

                            Jest niby lekka owocowość ale to wszystko bardzo cienkie .

                            Mowa o piwie z datą 08.04.15 /Żabka/

                            Comment

                            • kosher
                              Senior
                              • 04-2005
                              • 2300

                              To jest największa bolączka Lagerowego od dłuższego czasu, dużo warek jest cieniutkich, zupełnie bez wyrazu czyli głębszej zbożowości i chmielowości, nie ma czego wymlaskać.
                              Lagerowe podąża niestety śladami Wybornego brata, które ma identyczny problem na przestrzeni lat.

                              Comment

                              • Javox
                                PremiumUżytkownik
                                • 11-2009
                                • 6141

                                Do tego irytuje w Wybornym to że pracownicy łącznie z górą idą na noże że receptury nie zmieniali ani o gram!

                                Nie ze mną te numery - tylko dlaczego piwo już teraz wielu osobom nie smakuje?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎