Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żywiec, Bock żywiecki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
    Mi to piwo smakowało, nie mam problemu z przyznaniem, że coś mi smakuje, nawet jak pochodzi z koncernu
    Mam podobnie dlatego mam na rozkładzie w miesiącu styczniu 8 Porterów z Cieszyna a teraz nawet mam ochotę na następnego
    Bocków mam 4 choć piwo jakieś wybitne nie jest
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      I wszystkie warki Bocka były właśnie do 25.05.2012 choć żadna degustacja mnie nie zachwyciła
      P.S. A może podobnie jak Kopyr za rogaczami nie przepadam
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • hasintus
        Senior
        • 07-2006
        • 850

        Powiem tylko tyle: to piwo to nie jest żaden bock.

        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus Wyświetlenie odpowiedzi
          Powiem tylko tyle: to piwo to nie jest żaden bock.
          Czemu? Jaki polskie piwo jest bardziej bockiem? Na pewno Psze Koźlak, co więcej?
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19168

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus Wyświetlenie odpowiedzi
            Powiem tylko tyle: to piwo to nie jest żaden bock.
            A amber koźlak jest?

            Comment

            • wrednyhawran
              Senior
              • 07-2010
              • 1784

              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Trzeba przyznać, że piękny - głęboka rdzawo wiśniowa czerwień, cieszy oko i zachęca do spróbowania. [5]
              Piana: Całkiem, całkiem. Wysoka i trwała. Zostawia wianuszek na szkle. Opada do cienkiego kożuszka. [4]
              Zapach: Tu klęska. Trudnodefiniowalny, nijaki i zupełnie nie koźlakowy. Piwo pachnie jak...Żywiec. [1.5]
              Smak: Tu jest całkiem nieźle. Piwko dość treściwe, ale pije się w miarę lekko. Z początku dominuje karmel i słodowa słodycz, po chwili dochodzą akcenty alkoholowe, trochę warzywne i ostra, mocna, ale jakaś taka nie do końca przyjemna gorycz. [3.5]
              Wysycenie: Za wysokie. Szczypie w język i zagłusza zmysły. [2]
              Opakowanie: Piątka z minusem za bzdety na kontrze i brak możliwości zakupu zestawu z pięknym kieliszkiem. Poza tym wszystko gra. Kapselek do kolekcji. [4.5]
              Uwagi: Jak dla mnie bardzo nierówne piwo. Wizualnie prezentuje się fantastycznie - zarówno opakowanie, kolor jak i piana są bez zarzutu. Zapach i wysycenie należałoby zbyć milczeniam, a smak jest po prostu przeciętny.
              Nadmienię jeszcze, że gdy pierwszy raz piłem to piwo - prosto z butli, a więc bez efektów wizualnych - bardziej mi smakowało niż teraz przy całej ceremonii.
              Może to już kolejna warka i piwo równa do swoich kolegów z półki?

              Moja ocena: [2.9]
              Last edited by wrednyhawran; 30-01-2012, 02:48.
              Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
              Małe Piwko Blog
              Małe Piwko Blog na facebooku
              Domowy Browar Demon

              Comment

              • pioterb4
                Senior
                • 05-2006
                • 4322

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                A amber koźlak jest?
                Za lekkie, zbyt wysoko odfermentowane i mam uwagi do zasypu.

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  Myślę, że Prezes pytał retorycznie...
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • biker200
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 152

                    Daleko mi od wytrawnego kipera, wiele piw po prostu dziele na te które mi smakują lub nie lub na te które mają interesujący smak lub niczym szczególnym się nie wyróżniają.

                    Co do tego produktu to mam opinie pozytywną, dobrze, że nawet takie skamieniałe pod względem oferty browary potrafią czymś zaskoczyć no i te hasło panie przodem panowie na bock bardzo mi się podoba.

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Pierwszy łyk bardzo przyjemny, mocno karmelowy. Później ten posmak stopniowo ustępuje wytrawności z lekkimi winnymi akcentami. Pod koniec ta wytrawność staje się mało przyjemna.

                      Ale ogólnie całkiem niezłe.

                      Comment

                      • Shedao
                        Senior
                        • 09-2007
                        • 900

                        To piwo jest obrzydliwe. Piłem już kilka różnych partii, każda była równie mierna. Myślę że bez większego wahania mogę nazwać je: najgorszym koźlakiem jakie w życiu piłem. Nawet koźlak Gontyńca który capił syropem był znośniejszy.

                        Jeśli zastanawiasz się: a może kupię jeszcze jedną butelkę tego piwa, może tym razem będzie dobre? Podpowiem ci: nie będzie.

                        Comment

                        • darekd
                          PremiumUżytkownik
                          • 02-2003
                          • 12205

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
                          To piwo jest obrzydliwe. Piłem już kilka różnych partii
                          Poza tym, że tych partii nie było tak wiele, to nie musisz się tak męczyć. Odnoszę wrażenie, że co niektórzy chcąc udowodnić jak obrzydliwe są koncerniaki, chętnie nimi by się struli lub zapili na śmierć.

                          Comment

                          • Feti
                            Senior
                            • 10-2010
                            • 801

                            Można sobie wątrobę niszczyć też piwami o smaku jagodowym czy co tam u producenta syropków jest. A Żywiecki Bock mi nie podchodzi. Typowa gorycz dla piw z GŻ psuje to piwo.

                            Comment

                            • lepszyzip
                              Junior
                              • 01-2010
                              • 5

                              Ewidentnie wali koncerniakiem. "Koźlak" dla mas.

                              Comment

                              • skitof
                                Senior
                                • 11-2007
                                • 2478

                                Moje drugie podejście do tego piwa. Wizualnie w dalszym ciągu prezentuje się świetnie, kolor i piana bez zarzutu. Smak jednak mocno poszybował w kierunku alkoholu. Rzeczywiście jest on tu przytłaczający i burzący całą kompozycję koźlakową. Wpływa też oczywiście na posmak, który jest mało przyjemny. Warka z datą 11.07.2012

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎