Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Racibórz, Raciborskie Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jasne złoto, opalizuje; za jasne [2.5]
    Piana: Prawie jej nie ma mimo starań, po chwili zostaje mgiełka. [2]
    Zapach: W mordę! Nie wiem jakim cudem, ale czuję bardzo wyraźną lukrecję; lukrecję, anyż i nieco kiszonki. Lubię lukrecję. [3.5]
    Smak: Słodkość (nie słodowość), lekka szmatka, lekki kwasek (ale nieprzyjemny, octowy), w finiszu bardzo lekka goryczka i dominujący alkohol. W sumie finisz rozgrzewa. Nie ma tragedii, ale daleko od zachwytu. [2.5]
    Wysycenie: średnio-niskie, OK [4]
    Opakowanie: Całkiem estetyczne, informacje też OK, krawatka się odkleja. W składzie m.in. "słody kolorowe" - łot??!!?? [4]
    Uwagi: Miałem nadzieję, że będzie nieco lepsze.

    Moja ocena: [2.95]
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Klasyka, złocisty i klarowny [4]
      Piana: Słaba. Mała i bardzo szybko skurczyła się do cieniuteńkiej warstwy, jeszcze przed pierwszym łykiem [2]
      Zapach: Zdecydowanie słodowy i taki już zapowiadający słodkawość. Wyraźne kwiatowe i miodowe nuty [3]
      Smak: Ojej. Dawno nie piłem piw z Raciborza, bo ulepkowata słodycz była dla mnie nie do przyjęcia. Teraz dałem im szansę (promocja w PiP) i znowu jest masa cukru. Da się wypić. Przy dłuższym raczeniu się, jak już procenty zrobią swoje i we łbie zaszumi nieco, nawet w miarę przyjemnie się to pije. Ale jednak poziom słodyczy jest zdecydowanie przesadzony [2.5]
      Wysycenie: Trochę za niskie, ale ujdzie [3.5]
      Opakowanie: Raciborska klasyka. Dość proste, minimalistyczne etykiety [3.5]
      Uwagi: Piwo z datą: 20.10.2014
      Pierwszy po długiej przerwie produkt z Raciborza i znów widzę, że to nie moja bajka. Ceny dyktują wysokie, więc pewnie znów poczekają długo, żebym znowu coś od nich spróbował

      Moja ocena: [2.8]

      Comment

      • Pivotal
        Senior
        • 05-2013
        • 671

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemnego złota,wyraźnie mętne. [4]
        Piana: Po nalaniu,nawet ładna,gdyby tak utrzymała się przez chwilę,było by miło. Nie oblepiła szklanki nawet w niewielkim stopniu,ale cienka obwódka z mgiełką po środku pozostała do ostatniego łyku. [2]
        Zapach: Słodowy,lekko chmielowy z nutami owocowymi, kwiatowymi i chlebowymi. [3]
        Smak: Słodko goryczkowy. Pozostaje w ustach przez dłuższą chwilę,brak alkoholowego smaczku,oblepia usta. [3]
        Wysycenie: Duży na początku,stopniowo zmniejszał się,ale pozostał do końca picia. [3]
        Opakowanie: Brązowa,zwrotna butelka z etykietami w stylu raciborskim z podanym składem i ekstraktem. Kapsel firmowy identyczny dla wszystkich wyrobów z tego browaru. [3.5]
        Uwagi: Warka do 20.10.2014,wypite 6.06'14. Słodkie po byku,ale na szczęście z całkiem mocną goryczką. Widzę,że u wszystkich (z wyjątkiem mnie),piwo było przejrzyste...ciekawe.

        Moja ocena: [2.975]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎