Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Południe, Krakowiak Nieklarowny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Javox
    PremiumUżytkownik
    • 11-2009
    • 6134

    #31
    Minęło raptem pól roku i po dobrym piwie już prawie nie ma śladu...
    Toteż nie dziwię się zdziwieniu próbujących to piwo teraz że takie słabe... itd...
    Niestety piję właśnie Krakowiaka i przypominam sobie tamten smak i jakoś mi żal tamtego...
    Należy pamiętać że GAB sporo zainwestował, sporo stracił więc musi się teraz odbić od dna kosztem ... i
    ....końcowe warki m.in. piwa "Zdrowe" zachwiało zdrowiem wielu piwoszy w Polsce...

    Comment

    • tom38
      Member
      • 11-2008
      • 70

      #32
      Kwaśne,bez piany.....szkoda zachodu
      FIODOR-PIWO moje jedyne paliwo

      Comment

      • Skaut_piwny
        Member
        • 12-2011
        • 35

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tom38 Wyświetlenie odpowiedzi
        Kwaśne,bez piany.....szkoda zachodu
        Próbowane dzisiaj piwo również było lekko skwaśniałe. Wydaje mi się, że w zapachu, gdzieś tam w tle, jednak były obecne warzywa. Data ważności do 19.04.13.
        Spore rozczarowanie, po całkiem dobrych paru butelkach w ostatnim czasie.

        Comment

        • Javox
          PremiumUżytkownik
          • 11-2009
          • 6134

          #34
          A za parę miesięcy nowa nazwa i znów będą dobre piwka

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4312

            #35
            Hm, jakież to wszystko niestabilne albo gusty forumowiczów jeszcze bardziej kapryśne. Chociaż.. piwo jest z gatunku tych, o jakich nie da się powiedzieć nic zdecydowanego. Jeśli chodzi o pianę, bez zarzutu. Zapach, brak wyrazistych nut. Smak, dość treściwe, ale też jakby niezdecydowane: ani zbyt wyrazistej goryczki, ani też baza słodowa nie jest nachalna. I na koniec dziwny wniosek, ale nie wszystko da się rozpatrywać w kategoriach czysto racjonalnych albo też niesprzeczności. Pije się przyjemnie.

            Comment

            • piwo_szka
              Member
              • 01-2015
              • 71

              #36
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Chyba największy atut tego piwa - jasna pomarańcz z wyraźnym zmętnieniem. Osad opada na dno, po wymieszaniu tworzy zachwycającą mieszaninę. [5]
              Piana: Piwo pieniło się bardzo szybko, ale piana równie szybko opadła, pozostawiając sztywną kołderkę. [3]
              Zapach: Przyjemny słodowy z nutami owocowymi. [4]
              Smak: Czuć bazę słodową, chlebek, a to wszystko przetykane jest nutami ziołowo-owocowymi. Nie wyczułam goryczki, ale piwo na pewno nie jest płaskie - stonowane w treści, ale przyjemne do dluższego delektowania się. [4.5]
              Wysycenie: Wysokie, dla niektórych może za wysokie, dla mnie okej, bo piłam piwo dłużej i gazowało sobie spokojnie. [4]
              Opakowanie: Etykieta w starym stylu przedstawiająca krakowski Barbakan. Oczywiście mamy marketingową bajeczkę o galicyjskich korzeniach, ale tak to wszystko jest spójne i przyciągające oko. [4]
              Uwagi:

              Moja ocena: [4.15]
              ---------------
              Ocena usunieta z rankingu.
              Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu. NIE TO PIWO!.
              Art, Admin

              ---------------
              Attached Files
              Last edited by ART; 05-11-2015, 14:47.
              piwna smakoszka na Alkowiki

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #37
                Pomyliłaś tematy, to nie ten browar.
                Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)
                Last edited by Pendragon; 05-11-2015, 12:15.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎