Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Odrzut z eksportu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JanuszJG
    Member
    • 04-2013
    • 73

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika patyczek Wyświetlenie odpowiedzi
    Opakowanie: Sam pomysł i stylizacja na minioną epokę ciekawe i wpadające w oko, ale nie idzie z tym w parze nadmiar danych. Są lakoniczne, nawet nie wiadomo, czy butelka jest zwrotna i czy w składzie jest chmiel. Kapsel goły. [3.5]
    Butelka po Odrzucie z eksportu jest jak najbardziej zwrotna. Proszę nie sugerować się napisem na butelce butelka bezzwrotna, gdyż zwrotowi nie podlegają tylko i wyłącznie Gniewosze owocowe (Grejpfrut, Limonka i Wiśnia) oraz Bursztynowy i Złoty, oczywiście mowa o butelkach 0,33 L.

    Dla przykładu można spotkać się z w/w napisem na Gniewosz Koźlak i Czarnkowskie Ciemne, które czasami kupuję, a są to piwa, za które naliczana jest kaucja. Nie wiem, z czego to wynika, że piwa, do których nalicza się kaucje są rozlewane w butelkach bezzwrotnych.
    Last edited by JanuszJG; 17-04-2013, 06:33.

    Comment

    • Obywatel1978
      Senior
      • 09-2007
      • 281

      #17
      Odrzut to po prostu Noteckie z etykietą zastępczą - czyli piwo, które aktualnie przeżywa poważny kryzys formy. Ciężka, metaliczna gorycz i nic poza tym - zdecydowanie nie powtórzę w najbliższym czasie tego zakupu. Żeby wlać w siebie 0,33l tego napoju, przed każdym łykiem napychałem sobie jamę ustną chipsami - i dopiero tak przegryzione byłem w stanie w miarę bezboleśnie przełknąć. Jak dla mnie Browar Czarnków właściwie już nie istnieje

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎