Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żywiec, Warka Radler

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • enforces
    Member
    • 09-2010
    • 33

    #46
    Do Chorwacji zawiozłem troche Radlerów Warki w walizce. Miałem okazję poczęstować. Odwdzięczyli się rakiją. Wolę Radlera. :P

    Btw. a im zasmakowało. Aczkolwiek rakija o wiele mocniejsza.

    Comment

    • wrednyhawran
      Senior
      • 07-2010
      • 1784

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika enforces Wyświetlenie odpowiedzi
      na stronie http://radler.pl/#/radler-warka w dziale "RADLER OD WARKI" jest wyraźnie napisane że jest w składzie jasne piwo Warka.
      Na stronie to oni sobie mogą napisać różne rzeczy. Np. "długo warzone", "tradycyjna receptura", albo "Królewskie -tradycyjnie warszawskie".
      Ja jestem ciekaw jak jest naprawdę
      Last edited by wrednyhawran; 10-09-2012, 13:12.
      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
      Małe Piwko Blog
      Małe Piwko Blog na facebooku
      Domowy Browar Demon

      Comment

      • sasser
        Senior
        • 07-2012
        • 107

        #48
        Całkiem przyzwoity napój piwny. Piwo czuć tylko na samym końcu i to minimalnie, a tak to słodką, cytrynową lemoniadę. Ładny, mętny kolor, zapach też może być. Wysycenie delikatne. Generalnie uważam, że nie opłaca się tego kupować, lepiej zainwestować w jakiś napój bezalkoholowy, na to samo wyjdzie.

        Comment

        • Eszogo1970
          Senior
          • 03-2007
          • 136

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
          Do karkówki takiego sprite pić? to jak by do schabowczaka czy do pieczonego schaba ze śliwką w niedzielny obiad polać colę
          Zabijanie smaku cukrem podczas jedzenia nie jest dobrym rozwiązaniem.
          No chyba, że pijecie to już po konsumpcji ale w ramach deseru :]

          Ja jednak do popychania kiełbaski, kaszanki i karkówki preferuję zwykłego lagera z co najmniej wyraźną goryczką.

          Ale ja jestem jakiś inny
          Do karkówki na obiad nie pasuje ale na niedzielnej popołudniowej przejażdżce na rowerze jak najbardziej.

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            #50
            Na czy Po? bo limit w naszym kraju jest dość niski :]
            dobra kończymy gadanie bo nam się offtopic niezły porobił
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            • Eszogo1970
              Senior
              • 03-2007
              • 136

              #51
              Niech będzie " po" i niech poprzestanie na tym, że w naszym kraju limit jest dość niski.

              Comment

              • MlodyPiwosz
                Member
                • 04-2012
                • 73

                #52
                Mi to piwo smakowało ,chociaż nie przepadem za piwami smakowymi . Doskonale gasi pragnienie i orzeźwia . Jedyne co mnie smuci w tym piwie to cena , bo takowa jest dosyć wysoka - ok 3 zł . Dobre do grilla . Pozdrawiam

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23805

                  #53
                  Ponad 20 postów zbocztematyków zostało wywalone tutaj: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=100151

                  Jeszcze tylko 373 dyskusje do pozamiatania :/
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ponad 20 postów zbocztematyków zostało wywalone tutaj: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=100151

                    Jeszcze tylko 373 dyskusje do pozamiatania :/
                    Dasz radę, wierzymy w Ciebie
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      #55
                      Mam problem, bo nie wiem czy powinienem pisać tu, czy w temacie Samokrytyka...
                      Dziś był gorący dzień, cały czas zbierało się na burzę, w piwnicy od pół roku leżakowała sobie Warka Radler. Nie odważyłem się jej wypić aż do dziś, przez co przeterminowała się o 3 miesiące. Nie wiem, czy to przez to powietrze, czy też fakt leżakowania ale ten napój (no bo przecież nie piwo) smakował mi! Poczułem orzeżwienie, które mieszało się z niedowierzaniem. No i teraz nie wiem co mam o tym myśleć?

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • shtofu
                        Junior
                        • 03-2013
                        • 9

                        #56
                        Przyznałeś się, jesteś czysty ja piłem tego radlera tylko raz poprzedniego lata i więcej nie wracałem do tematu z prostej przyczyny: Warka Radler przegrała u mnie Shandy od Lecha i to dość znacznie. Choć oczywiście oba wynalazki to słabizna ale tak jak pisałem, według mojego gustu Lech znacznie lepszy od tej Warki w kategorii odświeżających wynalazków na lato.

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          #57
                          A u mnie Lech przegrał zdecydowanie. Ciężko było wypić, wykrzywiało gębę. No ale to było zimą.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • WojciechT
                            Senior
                            • 09-2012
                            • 2546

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Mam problem, bo nie wiem czy powinienem pisać tu, czy w temacie Samokrytyka...
                            Dziś był gorący dzień, cały czas zbierało się na burzę, w piwnicy od pół roku leżakowała sobie Warka Radler. Nie odważyłem się jej wypić aż do dziś, przez co przeterminowała się o 3 miesiące. Nie wiem, czy to przez to powietrze, czy też fakt leżakowania ale ten napój (no bo przecież nie piwo) smakował mi! Poczułem orzeżwienie, które mieszało się z niedowierzaniem. No i teraz nie wiem co mam o tym myśleć?
                            To mam dla Ciebie dobrą wiadomość: w tym roku wychodzi Warka Radler jabłkowa

                            Comment

                            • Stern
                              Member
                              • 05-2012
                              • 32

                              #59
                              Warka radler zdecydowanie lepsza od shandy wg mnie
                              Juz niedługo można się spodziewać jakiejś wariacji smakowej wojaka

                              Comment

                              • dlugas
                                Senior
                                • 04-2006
                                • 4014

                                #60
                                Z tego co pamiętam Warkę słodzą cukrem a Lecha sukralozą. Do tego Lech ma dziwne chemiczno-słodzikowe posmaki i wcale nie gasi pragnienia.
                                Warka jest w smaku powiedzmy do przyjęcia tylko, że jest okropnie słodka, wiec też nie za bardzo gasi pragnienie.

                                Z tym ze ja wychowany na wodzie mineralnej i piwie, cola to od wielkiego dzwonu do fasfoodów


                                Lepiej a spokojnie kupić sobie zwykłą warkę i wlać w miarę dobrej lemoniady, ale to wersja dla siedzących w domu nie szwędających się po piwnicach

                                Jabłkowej na bank nie kupię bo będzie pewnie miała aromat zielonego jabłuszka a ja go za bardzo nie lubię(chyba że dodadzą antonówkę to spróbuję
                                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎