Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Big City, Jamaica Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    Big City, Jamaica Stout

    Butelka 300 ml.alkohol 8%.
    Beżowa pianka ledwo się pojawia.Wydaje się czarne i nieprzejrzyste.Dopiero pod silnym światłem widać ciemnowiśniowy odcień.
    W smaku ciężkie alkoholowo-winne z wiśniowo-kawowymi nutami a przy tym dość silnie kwaskowe.Nie mój typ.
  • Dreamer
    Senior
    • 05-2003
    • 1576

    #2
    Kupione w Polsce (Piotr i Paweł W-wa).
    Stout o konkretnej zawartości alkoholu (8%) za to bardzo mizernej pianie (po paru minutach zostało po niej wspomnienie w postaci lekkich krążków na pow. piwa). Smak ma wytrawny z lekkim czekoladowo-kawowym posmakiem w tle, taki jakiś mało-gładki. Wg mnie zbyt mocno czuć alkohol (8% to nie byle co), ale o ile się orientuję takie mocne stouty są popularne na Karaibach.
    Polecam poszukiwaczom nowych wrażeń smakowych.
    Attached Files
    Blog: Piwna Brytania

    Comment

    • KubaCh
      Junior
      • 02-2006
      • 16

      #3
      Piłem - kupione w Gambrynusie

      Bardzo interesujący stout - przynajmniej dla mnie, ale akurat jestem wielbicielem takiego rodzaju piwa. Troche zdziwił mnie absolutny brak goryczki - piwo jest słodko-kwaśne a nie słodko-gorzkie jak zwyczajne stouty. Co do piany - rzeczywiście jej uzyskanie wymaga nie lada zachodu. Natomiast w 8% jakoś nie chce mi się wierzyć - mi się nie udało odczuć.

      Więcej wrażeń na moim blogu.

      Comment

      • Markmanaman
        Junior
        • 10-2005
        • 4

        #4
        u mnie piana nie pojawila sie WOGOLE! W smaku blizsze raczej porterom niz stoutowi, ladny kolor. Moc poczulem Coz.. sprobowac mozna z czystej ciekawosci, czemu nie, ale zadna to rewelacja.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎