Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Foster's, Foster's Lager

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Conrad
    Member
    • 04-2001
    • 41

    Foster's, Foster's Lager

    O piwie Fosters nie muszę dużo mówić. Jest to najsłynniejsze australijskie piwo na świecie ale niestety jedne z najgorszych. Firma wogóle nie dba o jakość swojej marki i produkuje te piwo pod licensją w wielu miejscach. W Anglii np. Fosters lager jest jednym z najtańszych piw (nie uwzględniając ozywiście piw pod marką supermarketu!). Z drugiej strony Fosters Export jest znacznie lepsze (ale i mocniejsze). Podobnie na rynku angielskim postępuje Heineken. Jest to też jedne z najtańszych i najsłabszych piw, ale dostepne jest także w "wersji full opjca," czyli Heineken... Export.
    Last edited by Twilight_Alehouse; 23-11-2005, 18:36.
  • demonio0
    Junior
    • 03-2003
    • 5

    #2
    Widocznie ja pilem parokrotnie to gorsze piwko, bo jakos nie bardzo przekonalo mnie do siebie. Bardzo duzo gazu i strasznie cieniutko jezeli chodzi o smak. Nie obrazajc absolutnie marki, mialem wrazenie ze pije zgazowane popluczynki po jakims poprzednim piwku.
    Ocena niesty 2
    deMoNio ZeRo

    Comment

    • Conrad
      Member
      • 04-2001
      • 41

      #3
      Fosters praktycznie przestał być jako tako marką piwa. Jest to po prostu firma, która tylko sprzedaje "etykietki" dla chętnych browarów. Tak to przynajmniej wygląda poza Australią...
      Last edited by Conrad; 31-03-2003, 14:13.

      Comment

      • wookash
        Junior
        • 11-2004
        • 8

        #4
        Kiedy po przyjeżdzie do Australii zamówiłem w barze Fostersa barman po cichu powiedział mi że jeśli będę pił Fostersa odrazu będzie widać że jestem turystą. Dopiero póżniej zauważyłem że miał rację. Fosters na kranie jest tylko w barach w turystycznych okolicach. Australijczycy najczęściej wybierają VB, Tooheys albo XXXX.
        Perła Chmielowa smaczna i zdrowa!

        Comment

        • azaz
          Junior
          • 06-2004
          • 5

          #5
          Właśnie pije to coś i zastanawiam się co to jest piwo bezchmielowe? 5%towa wódka?
          Zupełnie bez smaku, jak woda!! A kupiłem je zamiast mojego wspaniałego Kronenbourga! ;((

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Conrad
            Firma wogóle nie dba o jakość swojej marki i produkuje te piwo pod licensją w wielu miejscach.
            Tutaj opisałem francuską interpretację tego piwa.

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • Rebeliant
              Junior
              • 04-2007
              • 17

              #7
              Wypijajać go pierwszy raz stwierdziłęm ,że smakuje jak Keniger z biedronki no ale pomyslałem może moje kubki smakowe miały słaby dzień no ale po zakupieniu kolejnego upewniłem sie ,ze miałem racje

              Comment

              • MarcinMM
                Member
                • 06-2007
                • 43

                #8
                dokładnie Keniger z tym ze ten ma duuuuzo lepszą pianę

                Comment

                • Out_Of_Time_Man
                  Junior
                  • 08-2009
                  • 8

                  #9
                  Jestem trochę zdziwiony samymi negatywnymi opiniami o tym piwie, piłem je w USA, produkowane tam na licencji i było zdecydowanie na plus, widocznie w zależności od miejsca produkcji różnie to wygląda...

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎