BrowarBiz utrzymuje się z dobrowolnych datków PremiumUżytkowników. Do absolutne podstawowego działania serwisu niezbędnych jest 100 wspierających osób.
Żeby go móc rozwijać - potrzeba 300+ wspierających.
Dodaj swoją cegiełkę teraz!
Nieustające wsparcie daje nam sklep piwowarski Centrum Piwowarstwa pokrywając resztę brakujących talarów - zapraszamy na zakupy!
?, Die Echte Halbe
Treść dla wspierających
Treść dostępna jest dla osób, które wspierają działanie Browar.Bizu.
To nic nowego. Za wszystko, co tu widzisz (i za to, czego jeszcze nie widzisz), ktoś płaci — pracą, wiedzą albo pieniędzmi.
Browar.Biz to miejsce bez reklam, sponsorów i ukrytych interesów. Istnieje wyłącznie dzięki ludziom, którzy uznali, że warto.
To cel finansowy umożliwiający podstawowe działanie serwisu.
Możesz wesprzeć Browar.Biz na dwa sposoby:
-
💛 Wsparcie finansowe
Jeśli możesz i chcesz — pomóż utrzymać serwis.
Zaloguj się i wspierajPo przeprocesowaniu wpłaty - otrzymasz niezwłocznie dostęp do treści. Wpłata 100 zł = dostęp na rok.
-
✍️ Wkład merytoryczny
Napisz coś piwnego. Załóż temat lub dołącz do dyskusji.Nowy wątek lub odpowiedź sprawdzimy i po akceptacji - publikujemy, wraz z publikacją otrzymasz dostęp do serwisu na okres 2 miesięcy.
Bez presji. Bez reklam. Z wyboru.
Related Topics
-
-
by GuestEkstrakt 5,4% alc. vol. 12,8%
- Kolor: ciemnozlotawy, klarowny.
- Zapach: lekko slodowy.
- Piana: drobna, sredniowysoka.
- Smak: sredni slod, leciutki chmiel, lekko slodkie, lekka goryczka.
Podsumowanie: tylko ciut lepsze od koncerniakow, nie warte...-
Channel: Niemcy
-
-
Alkohol 5%, IBU 20.
Spotkałem beczkowe i puszkowe.
Piana znikoma i nietrwała, z barwą jest mały problem - beczkowe jest herbaciane z miedzianym odcieniem, a puszkowe jaśniejsze, bo ciemno-złociste. Na zdjęciach tej różnicy tak nie widać, ze względu na różnice w oświetleniu....-
Channel: Kostaryka
2020-04-20, 12:14 -
-
Alpirsbacher Klosterbräu Glauner, Kloster-Stoff Märzenbier
Kolejny Märzen w moim zbiorze i kolejny inny.
Zawsze przy takich okazjach zastanawiam się, czy Märzen to gatunek, styl, czy poprostu tylko zwyczajowa nazwa.
W każdym razie taki Märzen, choć nie w 100% (wolę...-
Channel: Niemcy
-
-
Witam serdecznie. Ostatnio wykopalem butelke na I wojennym zrzutowisku. Jesli ktos z szanownych birofili jest w stanie powiedziec mi cos wiecej o danej butelce byl bym nie zmiernie wdzieczny. Na butelce znajduja sie napisy pod katem 30-40 stopni:
"MARZENBIER
ED GEBHARDT"
...-
Channel: Identyfikacja
-
- Loading...
- Koniec listy.