Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Palm, Speciale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kishar
    Senior
    • 10-2003
    • 1691

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika alkow Wyświetlenie odpowiedzi
    Palm Speciale; Ostatnio pojawiło się w butelkach 0,7 (takie jak szampan) w Leclerku Lublin w cenie 8 z hakiem. Kupiłem taka jedna butelkę ale na dnie pojawiło się sporo kłaczkowatego osadu. W sklepie przyjeli mi i oddali kasę. Teraz przywieźli więcej ale w każdej butelce jest odrobina tego osadu. jak sądzicie jest mniej filtrowane, drożdże czy zepsute. Kupiłbym sobie ale boje się że będzie zepsute.
    Ja bym stawiał na drożdże i za pewnie tak mam być, chyba będę się musiał przejechać do Leclerca.

    Comment

    • Manieklbl
      Senior
      • 10-2007
      • 100

      #32
      Cena w E.Leclerc Lublin ul. Turystyczna to nie 8, a 11 zł. Butelka "szampanowa" 750ml.
      W smaku piwo bardzo dobre, choć przerażająca cena z pewnością nie jednego odstraszy od zakupu.
      Attached Files

      Comment

      • alkow
        Member
        • 03-2008
        • 34

        #33
        Na Zana wciąż jest po 8 z hakiem. Kupiłem drugą jak wstawiłem do lodówki to powstało mnóstwo białych kłaczków. Jeszcze nie otwierałem.

        Comment

        • piotry
          Oj tam, oj tam !
          • 08-2005
          • 761

          #34
          podejrzewam, że piwo jest refermrntowane w butelce i te zjawiska są naturalne - śmiało pij i nie przejmuj się tym

          Comment

          • kishar
            Senior
            • 10-2003
            • 1691

            #35
            Piwo zakupione w lubelskim Leclercu na Zana w rewelacyjnej cenie 8 zł za butelką szampańską.
            Rewelacyjna piana utrzymuję się bardzo długo.
            Herbaciana barwa, lekko mętnawa.
            Delikatny-słaby owocowy zapach.
            Smak orzeźwiający, lekko słodowy dość gładki na pewno nie tak wyrazisty i bogaty jak w innych ale-ach belgijskich ale ma to coś w sobie no i cenowo jest rewelacyjny. I m ten plus, że nadaje się świetnie na upały.
            Jak tylko będę mógł to na pewno kupię kilka butelek.
            Wysycenie w sam raz.
            Opakowanie bez zarzutów.

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar Wyświetlenie odpowiedzi
              Piwo zakupione w lubelskim Leclercu na Zana w rewelacyjnej cenie 8 zł za butelką szampańską.
              To co powiesz na 6 zł w warszawskiej Rodzince-Bis?

              Mam podobne odczucia co do smaku - taki mniej wyrazisty belgijski ale. Dawno już nie piłem Palma i ten egzemplarz mnie trochę zawiódł, ale dam temu piwu jeszcze jedną szansę.

              Comment

              • kishar
                Senior
                • 10-2003
                • 1691

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                To co powiesz na 6 zł w warszawskiej Rodzince-Bis?
                To, że brać i pić bo za tą cenę to naprawdę warto

                Comment

                • Atiman
                  Junior
                  • 11-2008
                  • 26

                  #38
                  W olsztyńskim osiedlowym sklepie piwo PALM 0,75 l za 5,99 u importerów ( 12 - 14 zylka )

                  Piwo smakuje wysmienicie ale musi byc dobrze schłodzone zresztą jak każde piwo niefiltrowane, dobry posmak chmielowo - ziołowy ( słabo wyczuwalny posmak ziół ) przyjemny dla podniebienia, jesli chodzi o cenę to jak najbardziej warto !!!!

                  Comment

                  • skitof
                    Senior
                    • 11-2007
                    • 2478

                    #39
                    Skusiłem się dziś na to piwo ze względu na butelkę. Ale poza świetną pianą, reszta to Amber Ale w wersji stołowej, do codziennego obiadu belgijskiego. Smak wyprany z głębszych smaczków, bez wyraźnego charakteru owocowo-ziołowego i bez dwutlenku węgla. Finalna wytrawność za bardzo przechodzi w gorzkość. Taki koncernowy Ale. 5,4% alkoholu, ekstraktu nie podano. Do spróbowania czegoś innego niż klasyczne piwa typu czeskie czy niemieckie pilsy nadaje się ze względu na stosunkowo niewysoką cenę. Ale jako kosztowanie i delektowanie się belgijskimi specjałami już raczej nie.
                    Attached Files

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #40
                      Miałam okazję spożywać Palma Speciale w towarzystwie Jaśnie nam panującego Admina oraz Adminiscjencji. W pierwszym momencie nieco zaniepokoił nas zapach, który po przełknięciu objawił mi się jako coś w rodzaju posmak wapna, takiego, co się pije, jak jest się chorym. W dalszym podejściu było coraz gorzej. Tknięci przeczuciem wzięliśmy się za czytanie kontry. A tam stoi, że piwo jest produkowane z wody, słodu, chmielu i... kukurydzy. Oprócz witaminy C widnieje również tajemnicze E 224. Tajemnicze tylko przez chwilę, póki Maggyk nie wrzucił w wyszukiwarkę i wyskoczyło, że to... pirosiarczyn potasu

                      Na szczęście zakupiliśmy tylko 2 małe buteleczki na 3 osoby - jeśli o mnie chodzi - nigdy więcej
                      Last edited by Marusia; 22-11-2009, 14:38.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        #41
                        Jeszcze była witamina C. Widać chłopaki i dziewczyny w Steenhuffel zaadaptowali wiele sprawdzonych pomysłów z Kielc
                        Last edited by ART; 22-11-2009, 15:13.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          póki Maggyk nie wrzucił
                          Przepraszam Maggyka za niezamierzoną zmianę płci To przez tę chemię
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10738

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                            Przepraszam Maggyka za niezamierzoną zmianę płci To przez tę chemię
                            między Wami
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • przemo70
                              † 1970-2019 Piwosz w Raju
                              • 05-2007
                              • 1501

                              #44
                              W piątek podobno dziewczyny razem warzyły i co tam się działo oprócz warzenia tego się nie dowiemy
                              Save water, drink beer ...

                              http://www.parowozy.com.pl/
                              http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                              https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                #45
                                Bardzo proszę trzymać się tematu.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎