Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kamenice nad Lipou [Bob&Dave], Bitter 11°

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12202

    Kamenice nad Lipou [Bob&Dave], Bitter 11°

    O tym browarku nie wiem prawie nic. Wiem, że też używa nazwy Kokeš

    Recruitis je nástroj který modernizuje a digitalizuje procesy v oblasti lidských zdrojů. Tento software patří mezi takzvané ATS (application tracking systems).


    ale też występuje nazwa od miejscowości: Kamenice nad Lipou. Dadek może będzie wiedział więcej.

    Browarek ten warzy ten piwa pod zamówienie prskiego lokalu Krkonosska hospudka (Praga 6)



    David to właściciel lokalu. Piwo uwarzone według ich receptury i dostępne jest w tym bardzo miłym miejscu.

    11% ekstr.
    4,7% alk.

    Aromat - chmielowy, trawiasty
    Piana - gęsta, dość wysoka, trwała
    Barwa - słomkowa, klarowne
    Wysycenie - dość wysokie
    Smak - wyraźna trawiasto-ziołowa goryczka, delikatna słodowa podstawa. Finisz umiarkowanie długi, chmielowy, czysty
    Treściwość - umiarkowana

    Wyraziście chmielowy bitter, dobrze się pije. Fajne
    Attached Files
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4568

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
    O tym browarku nie wiem prawie nic. Wiem, że też używa nazwy Kokeš

    Recruitis je nástroj který modernizuje a digitalizuje procesy v oblasti lidských zdrojů. Tento software patří mezi takzvané ATS (application tracking systems).


    ale też występuje nazwa od miejscowości: Kamenice nad Lipou. Dadek może będzie wiedział więcej.
    W Kamenice nad Lipou są obecnie 2 browary. Kokeš istnieje kilka lat i jest minibrowarem, a w tym roku powstał w centrum miasteczka w dawno zamkniętym browarze kolejny. Zdaje mi się, że piłeś z tego drugiego ale sprawdzę w sierpniu bo zamierzam odwiedzić oba.

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12202

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
      W Kamenice nad Lipou są obecnie 2 browary. Kokeš istnieje kilka lat i jest minibrowarem, a w tym roku powstał w centrum miasteczka w dawno zamkniętym browarze kolejny. Zdaje mi się, że piłeś z tego drugiego ale sprawdzę w sierpniu bo zamierzam odwiedzić oba.
      Masz rację, chodzi o ten browar:



      Jest to jednak piwo dolnej fermentacji, ale cały czas wyraźnie i specyficznie chmielone.
      Cały czas bardzo dobrze smakuje.

      Pite na miejscu: http://www.krkonosskahospudka.cz/
      Last edited by darekd; 10-03-2018, 21:42.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎