Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Holba, Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slyboots
    Senior
    • 03-2014
    • 292

    #31
    PIANA - dosyć spora, gęsta, po czasie opada ale gęsta warstwa oblepia szkło

    BARWA - jasna miedziana, klarowna

    ZAPACH - słodowy, chmielowy, przyjemny

    SMAK - chmiel, posmak metalowy ale taki przyjemny, goryczka na dobrym poziomie jak na Lagera , słodkie nie jest, świetna goryczka taki lager mogę pić z przyjemnością


    WARKA:
    29.05.21
    016303 00:07

    Jestem zaskoczony bo po ostatnich opisach nie spodziewałem się czegoś dobrego.
    Tymczasem to bardzo dobry Lager. Podoba mi sie zapach chmielu jak i jego smak co w dzisiejszych eurolagerach już dawno jest nieprawdą.
    W sumie to nie dziwię się że zdobyli nagrodę SILVER bo to bardzo dobry Lager.

    Polecam
    Attached Files

    Comment

    • michael50
      Senior
      • 06-2013
      • 325

      #32
      Holba kupiona na stacji benzynowej, przy okazji. Pamiętam, że kiedyś piłem jakąś Holbę z nalewaka i od tej pory mam sentyment do tego piwa. Na ten moment wydaje mi się ono całkiem przyzwoite, na pewno można spokojnie wypić je bez skrzywienia wieczorkiem. Butelka wydaje się od roku bez zmian, w smaku sporo goryczki, czuć chmiel, a słodowość dopiero na drugim miejscu. Dzięki temu napitek wchodzi gładko, sprawnie i bezproblemowo. Jeśli szukamy normalnego piwa, bez fajerwerków, ale też bez koncernowej nachalnej chemii, ten produkt będzie w sam raz.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎