Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nova Paka, Paka Pramen

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Nova Paka, Paka Pramen

    Piwo z browaru Nova Paka specjalnie na rynek Polski, wyprodukowane dla Lider Price i to niestety czuć.
    Piana jeszcze całkiem ładna, śnieżnobiała ale zbyt krótko się trzyma. Piwo ma przyjemny zapach. Piwo nie jest niewypijalne ale metaliczność wybija się nad goryczkę, do tego piwo jest puste (podejrzewam bardzo niski ekstrakt) i jeszcze przeszkadzający niezidentyfikowany posmak. Ogólnie 3 bo jak się człowiekowi smak przyzwyczai to da się pić. Jednak napis "klasyczne czeskie piwo" powiniene znamionować znacznie wyższą jakość.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.
  • zbysia
    Senior
    • 09-2004
    • 907

    #2
    Też próbowałem - kupione w czteropaku kartonowym bardzo gustownym. Brak informacji na kartonie o ekstrakcie i alkoholu - na butelce jest alkohol. Piwo takie sobie ale da się wypić, piana drobna biała, wysoka dość szybko opada. O kolorze się nie wypowiadam jako daltonista i ze względu na mleczne plastikowe "szkło", w którym piłem. In somma proste piwo za niewielką cenę - przy okazjach do powtórzenia.
    fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

    Comment

    • Cocobango
      Senior
      • 04-2002
      • 818

      #3
      Nova Paka / Pivovar Nova Paka a.s., Nova Paka, Czechy
      Alk.5,0% eks? Cena: 8zł za 4x0,5l, dostępne w Leader Price.
      www.novopackepivo.cz info@novopackepivo.cz

      Piana średnio obfita, lecz nie trwała, kremowa. Gazu dość mało. Barwa herbaciana. Zapach lekko chmielowy. Smak: średnia goryczka, która z każdym łykiem coraz bardziej się umacnia, nie słodkie ani nie kwaśne. Szata graficzna dość ciekawa, estetyczna, ale nie to żebym był nią zachwycony. Ogólnie całkiem porządne piwo, które zasługuje na pochwałę. Jeśli weźmiemy
      Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
      Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
      HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        #4
        Zakupione za 2,79 zł w Hypernovej.
        Piwo było pite przez 3 osoby i nikomu nie smakowało. Jak dla mnie piwo było mdłe i słabo nagazowane, nic rewelacyjnego.

        Comment

        • Cezar
          Senior
          • 05-2001
          • 1349

          #5
          Ostatnio w Leader Price pojawił się napój ze wspomnianego browaru o nazwie Czech Brau, pakowany w kartonach po osiem butelek 0,5 l. Głowy nie dam, czy aby nie jest to inna nazwa tego samego, niespecjalnie zresztą dobrego, piwa.

          Comment

          • sibarh
            PremiumUżytkownik
            • 01-2005
            • 10384

            #6
            Moje miało 5% alkoholu i eks. 12 %. Fotka piwa które ja piłem:
            Attached Files
            2800 nowe piwa opisałem na forum
            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎