Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Náchod, Primátor Světlý / Primator Svetle Vycepni Pivo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tfur
    Senior
    • 05-2006
    • 1303

    #16
    niestety, nie urzekło mnie. piana żadna, zapach mało pociągający. poza tym klasyczne, lekkie piwo z czech, goryczkowe i fajnie nagazowane, ale jednak przy cenie rzędu 4 zł poniżej moich oczekiwań (partia: 6 XI 09)
    veni, emi, bibi

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #17
      Piwo kupione w Zofmarze za 2,40 zł.

      Kolor: Jasne złoto, pasuje do ekstraktu.
      Piana: Całkiem ładna czapa. Opada bardzo wolno i dobrze osadza się na ściankach.
      Zapach: Niezbyt siny, chmielowo-ziołowy, z leciutką słodowością w tle. Przyjemny i orzeźwiający.
      Smak: Lekki, wytrawny, z wyraźną chlebowością i ziołowo-goryczkowym finiszem.
      Opakowanie: Jak na ostatnim zdjęciu Sibarha. Etykieta zgodna z aktualną paletą marek.
      Uwagi: Wolałbym odrobinkę więcej słodowości, ale i tak pije się świetnie, zwłaszcza w takie upały.

      Comment

      • Kwadri
        Senior
        • 10-2009
        • 1216

        #18
        Primátor Světlý

        Kolor: Jasnozłoty.
        Piana: Niezbyt wysoka, szybko opada do wysepek i pierścienia. Później resztki.
        Zapach: Słabo wyczuwalny, ziemisto-słodowy, a w tle lekkie masełko i chmiel.
        Smak: Lekkie, dobrze nachmielone piwo. Początek delikatnie słodowy, później przyjemna, długo zostająca goryczka. Nie wydaje się wodnisty.
        Wysycenie: Średniowysokie, nie nachalne.
        Opakowanie: Etykieta jak na ostatniej fotce sibarha, kapsel z logo Primátora.
        www.lkschmielowice.futbolowo.pl

        Comment

        • lzkamil
          kierowca bombowca
          • 01-2003
          • 3611

          #19
          Złociste, gaz umiarkowany, piana średniej wysokości i niezbyt trwała mimo lania z góry.
          Zapach chmielowy, lekko słodowy, średnio intensywny.
          Smak porządnie goryczkowy, prosto z lodówki nieco wodnisty ale pod koniec picia dochodzi słodowa podstawa dzięki której piwo nabiera treści, w posmaku długa goryczka.
          Przyzwoite piwko.
          Lepszy jabol pod okapem
          niż GŻ, CP i KP !


          Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

          Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

          Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

          Comment

          • karol1000
            Senior
            • 09-2007
            • 1823

            #20
            długo nie mogłem na to piwo natrafić w Pradze, w końcu udało się w Poznaniu

            barwa: złota, jasna
            piana: ładna ze średniej grubości pęcherzykami
            zapach: słodowy z chmielową nutką
            smak: całkiem smaczny i treściwy, silna jak na 10 słodowa podstawa, potem szybko do głosu dochodzi silna goryczka, długo utrzymująca się w ustach. W ustach ciągle obecne są słodowe nutki. Fajne lekkie piwo
            LP

            Comment

            • wit
              Senior
              • 12-2012
              • 144

              #21
              Kolor - bardzo ładny ciemno-złoty, nawet pomarańczowy
              Piana - duże bąble, znika szybko, ale ma na początku kremowy kolor
              Aromat - czysty, intensywny zapach, odrobina gruszki
              Smak - delikatny, goryczka wyczuwalna dopiero na finiszu, leciutka, ale przyjemna kwaskowość
              Wysycenie - silne, bąbelki cały czas pracują, ale dość szybko słabnie
              Opakowanie - raczej szpetne.

              Bardzo porządne piwo, może bardziej pod obiad niż do degustacji. Jedno z tych, których z przyjemnością można wlać w siebie większą ilość (mało alkoholu). Do polecenia

              Comment

              • AaLeX
                Senior
                • 07-2011
                • 575

                #22
                Piwo jak na swoje parametry poprawne, u nas takiego się nie kupi, jednak niestety, nie wyczułem ani mocnej ciekawej goryczki, jak to niektórzy pisali a to bardzo lubię w piwie. Kolor złoty, piana niestety szybko znikła, nie został żaden kożuch ani lacing. Piwo przeciętne, chyba obniżyli noty, lubię czeskie piwa, piłem już lepsze o tych parametrach. W smaku w tle minimalnie żelaziste, słodu i goryczki nie wyczułem wcale. Jednak u nas w tych parametrach jest w większosci sam syf, to to dało się wypić i niczym nie odrzucało, jednak ocena jako całość 3/6.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎