Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Náchod, Primator Exkluziv

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • karol1000
    Senior
    • 09-2007
    • 1823

    #31
    Kolejne pivo od Primatora.

    Zaskoczony bylem pianą. Wszyscy piszą że nietrwała itd. Ja na raz przelałem buteleczkę 0,33 i piana otrzymała się w postaci gęstego kożucha aż do końca.

    Smak słodkawy z bardzo mocną chmielowo-alkoholową goryczką. Na samym końcu jakiś dziwny posmak którego nigdy nie potrafię sprecyzować (znany już np z berlińskiego Schultheissa). Piwo wypiłem ze smakiem. Moze dlatego ze 2 godzinki wcześniej męczyłem Primatora Double. Nie wierzę że to piszę ale w przypadku tego piva butelka 0,33 jest moim zdaniem optymalna.
    LP

    Comment

    • wrednyhawran
      Senior
      • 07-2010
      • 1784

      #32
      A mi to piwko podeszło. Nie da się ukryć, że Primator Excluziv bije na głowę nasze rodzime strongi. Co prawda alkohol jest delikatnie wyczuwalny, ale został zakamuflowany wyraźną intensywną chmielową goryczką i odrobiną słodyczy, a u nas robi się dokladnie odwrotnie - piwa są albo przeslodzone, albo jedzie od nich spirytem na kilometr (naturalnie są od tego wyjątki, ale najczęściej tak to właśnie wyglada.)

      Nie przypominam sobie, żebym pił piwo o takiej mocy i zarazem tak intensywnie chmielowe. Brawa!

      Dla fanów strongów pozycja obowiązkowa!
      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
      Małe Piwko Blog
      Małe Piwko Blog na facebooku
      Domowy Browar Demon

      Comment

      • Kwadri
        Senior
        • 10-2009
        • 1216

        #33
        Nachod, Primátor Exkluziv 16%

        Kolor: Ciemnozłoty.
        Piana: Niezbyt wysoka, brudnobiała. Szybko opada do niepełnej warstewki. Nie zostaje do końca.
        Zapach: Słodowy z lekko wyczuwalnym alkoholem w tle.
        Smak: Słodowy, delikatnie słodki początek wieńczy mocna gorycz, której posmak długo zostaje. Po ogrzaniu pojawiają się owocowe smaczki w tle. Rzeczywiście mocne piwo z mocną goryczką w finiszu.
        Wysycenie: Umiarkowane.
        Opakowanie: Jak na fotce leona.
        www.lkschmielowice.futbolowo.pl

        Comment

        • Rzeszowiak
          Piwny Radykał
          • 04-2009
          • 1596

          #34
          Piwo lepsze niż się spodziewałem. Na wstępie trzeba jednak zaznaczyć, że z bockiem nie ma moim zdaniem nic wspólnego, a takie porównania przewijały się w tej dyskusji.

          Na początek piana - ładna i trwała.

          Dalej zapach. Tutaj największy minus tego piwa - landrynki i nic ponadto. Słodkawy zapach tego piwa zaniża ogólną ocenę tego piwa.

          W smaku dominuje goryczka chmielowa, która z czasem staje się coraz bardziej przytłaczająca. Piwo jest bardzo treściwe, w tle pojawia się przyjemna słodowość i delikatne owocowe posmaki.

          Moja ocena: 4.

          Comment

          • puszka
            Senior
            • 10-2002
            • 204

            #35
            Jak dla mnie średnie. Było by znacznie lepiej gdyby piana utrzymywała się znacznie dłużej. U mnie po 30sekundach po pianie nai sladu. Dałem 17koron w Nachodzie

            Comment

            • gramak
              Senior
              • 08-2012
              • 267

              #36
              Główne wrażenie to gorycz ( nie goryczka), która ma przesłonić woltaż. Zapach jakiś taki chemiczno-landrynkowy, piana szybko opadająca, wysycenie raczej słabe. Kolejne podejście do tego piwa . Pite rok temu wydawało mi się całkiem znośne , dzisiaj się męczyłem i chyba na długo dam sobie spokój. Są przecież inne piwa....po co się szarpać
              http://www.ohbeautifulbeer.com/

              Comment

              • otvirak
                Senior
                • 04-2005
                • 766

                #37
                nowa etykieta, nowa butelka

                Zawartość ta sama, niemniej etykieta i kształt butelki na minus. I tyle A Primator 13 jest i tak wzorcem polotmavych
                niepoprawny czechofil


                Młody junaku pamiętaj: zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach!
                WISŁA MISTRZ!

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12205

                  #38
                  Nie był i nadal nie jest to mój faworyt z tego browaru. Cukrowa słodycz z wyraźną goryczką. Brak harmonii.
                  Attached Files

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎