Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bon, Tmavý speciál 14%

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bombadil13
    • 05-2005
    • 2479

    Bon, Tmavý speciál 14%

    Piwo serwowane na Festiwalu Piwa w Gdańsku. Cena: 6zł za 0,5l
    Browar BON, Valasske Mezirici, CeskaRepublika, www.piwobon.pl

    Piękny mahoniowy kolor (choć ciemno było i mogę sie mylić); wspaniała długo utrzymująca się piana i przedni smak: dominuje smak palonego słodu (kawowa goryczka) z odrobiną karmelowej słodyczy, a okraszone to wszystko przyjemną goryczką.

    Piwo, które w roku 2006 na wystawie w Tabore zdobyło srebrny medal.
    Poszukuję
  • xkulax
    Junior
    • 12-2002
    • 1

    #2
    Witam
    Mialem okazje niedawno pic to piwo. Jest ono dostepne w malym barze niedaleko Ustronia, cena 3,2 zl. W barze tym leja rowniez Bon jasny 12Blg w cenie 2,9 zl. W jasnym jest bardzo wyczuwalna gorycz Zywiec pozniej smakuje jak piwo dosladzane cukrem ale polecam do sprobowania.
    Pozdrawiam Dawid

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika xkulax
      Witam
      Mialem okazje niedawno pic to piwo. Jest ono dostepne w malym barze niedaleko Ustronia, cena 3,2 zl. W barze tym leja rowniez Bon jasny 12Blg w cenie 2,9 zl. W jasnym jest bardzo wyczuwalna gorycz Zywiec pozniej smakuje jak piwo dosladzane cukrem ale polecam do sprobowania.
      Pozdrawiam Dawid
      świetny opis lokalizacji baru.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • fungus
        Junior
        • 07-2004
        • 1

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika xkulax
        Witam
        Mialem okazje niedawno pic to piwo. Jest ono dostepne w malym barze niedaleko Ustronia, cena 3,2 zl. W barze tym leja rowniez Bon jasny 12Blg w cenie 2,9 zl. W jasnym jest bardzo wyczuwalna gorycz Zywiec pozniej smakuje jak piwo dosladzane cukrem ale polecam do sprobowania.
        Pozdrawiam Dawid
        Witam. Ja mieszkam niedaleko Ustronia i bardzo chcialbym sie dowiedziec gdzie leja to piwo. Wczoraj u kolegi pilem jasne. Bardzo dobre. Tyle tylko, ze beczka sie nam skonczyla. Czasem dobrze byloby wyskoczyc do knajpki. Pozdrawiam.

        Comment

        • centon
          † 2017 Piwosz w Raju
          • 03-2004
          • 575

          #5
          Witam
          Piwko Bon piłem w Gdańsku na festiwalu heweliusza i bardzo mi smakowało.
          Będąc w Czechach specjalnie pojechałem do miejscowości Valasske Mezirici żeby sobie to piwko zdegustować a tam pod podanym adresem budynek mieszkalny i nikt nie słyszał o pivovarze BON.
          Informacja na stronce jakaś nie bardzo aktualna.
          Pewnie jest tak jak w Polsce firma zarejestrowana w domu a działalność zupełnie gdzie indziej.
          Jestem baaaardzo rozczarowany.
          Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
          Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


          https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

          Comment

          • centon
            † 2017 Piwosz w Raju
            • 03-2004
            • 575

            #6
            Jestem również zainteresowany w miarę dokładnym namiarem na miejsce gdzie można się napić tego piwa.
            Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
            Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


            https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

            Comment

            • Piotras
              Senior
              • 08-2003
              • 307

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika centon
              Będąc w Czechach specjalnie pojechałem do miejscowości Valasske Mezirici żeby sobie to piwko zdegustować a tam pod podanym adresem budynek mieszkalny i nikt nie słyszał o pivovarze BON.
              .
              Bo w sumie pod zły adres trafiłeś- w Valaske Mezirici niby maja siedzibe, choć tak naprawde spółka jest zarejestrowana w Pradze. Cały sprzęt jednak znajduje się w miejscowości Zasova. Trochę zdjec jest na pivovary.info :



              Ale jak już tam byłeś to trzeba było po knajpach pochodzić- na swojej stronie piszą ze Bon jest w trzech knajpach przynajmniej w Valaskich Mezirici. Powodzenia next time i relacja jak coś.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎