Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jihlava, Brewer Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Jihlava, Brewer Strong

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyrektor Wyświetlenie odpowiedzi
    Dzisiejsza ofensywa trwa: właśnie wjechało piwko(pusz + but) z Browaru Brewer-Połczyn Zdrój

    ale co znaczy z browaru Brewer-Połczyn Zdrój? Czy taka jest informacja na etykietach? Czy jednak jest tam wyprodukowano DLA Brewer-Połczyn Zdrój? pytam się bez złośliwości, ot, nie wydaje mi się żeby już zdążyło odleżakować w Połczynie cokolwiek
    Last edited by Maggyk; 09-08-2007, 13:42. Powód: przeniesiono z Piwo Gdzie
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Poza tym pamiętam, że w Połczynie póki co nie ma butelkowni i piwa miały być tylko z puszek. Więc chyba jednak DLA ?

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • dyrektor
      Pomorska Ława Piwna
      • 05-2005
      • 1039

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
      ale co znaczy z browaru Brewer-Połczyn Zdrój? Czy taka jest informacja na etykietach? Czy jednak jest tam wyprodukowano DLA Brewer-Połczyn Zdrój? pytam się bez złośliwości, ot, nie wydaje mi się żeby już zdążyło odleżakować w Połczynie cokolwiek
      Hmm.. co ja biedny mam powiedzieć jak na kontrze jest tylko napisane cytat:" Producent Brewer Polska Sp.zo.o. Ul.Piwna 10, 78-320 Połczyn Zdrój, Polska
      http://www.for-nails.pl/
      http://stanbud.biz/
      https://www.facebook.com/pages/Sklep...89562121174566

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #4
        no to mi wystarczy

        Bakłażanek: zameldować mi się do raportu
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • kibi
          Senior
          • 07-2004
          • 1875

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyrektor Wyświetlenie odpowiedzi
          Hmm.. co ja biedny mam powiedzieć jak na kontrze jest tylko napisane cytat:" Producent Brewer Polska Sp.zo.o. Ul.Piwna 10, 78-320 Połczyn Zdrój, Polska
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
          no to mi wystarczy
          Przecież z tego dokładnie nic nie wynika . Tak samo jak z tego, że zgodnie z opisem na kontrze producentem innych piw jest Jako Kokanin.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #6
            wynika tyle, że coś się jednak zmieniło i należy to sprawdzić.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • piotrrat
              Senior
              • 11-2002
              • 730

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyrektor Wyświetlenie odpowiedzi
              Dwie sprawy:
              1- Wjechało kilka produktów z BBG: Frater Pszeniczny, Koźlak, Faustus, Heban, Chiller i uzupełniająco to co już było.

              2- Nurtowała mnie sprawa BREWERa i poszperałem w temacie (i tu pozdrawiamy Pana Dyrektora Jaromira K. ).
              Sprawa wygląda następująco: piwo jest warzone w Czechach w miejscowości Ichlawa pomiędzy Pragą, a Brnem i tam butelkowane. Natomiast puszkowane jest w Połczynie Zdroju. W przyszłości wszystko będzie się odbywało w Połczynie.
              A mnie dziwiły czeskie napisy na dole butelki-teraz wszystko jasne

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                #8
                Firma Brewer Polska dzierżawi browar w Połczynie i tam też znajduje się jej siedziba. Jak już było napisane, linii rozlewniczej do butelek nie ma w zakładzie, a rozlew do flaszek nie jest zlecany innemu zakładowi.

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  #9
                  Click image for larger version

Name:	CIMG0864.JPG
Views:	1
Size:	7,4 KB
ID:	2023945
                  Click image for larger version

Name:	CIMG0867.JPG
Views:	1
Size:	12,7 KB
ID:	2023946
                  Pewnie nic nie będzie widać ...
                  Samo piwko nie powala na kolana.Jest bardzo łagodne jak na ... no właśnie jaką ma zawartość ekstraktu?Według mnie to naciągana 12,co do zawartości alkoholu też bym polemizował,nasze 7% bardziej czuje się w głowie.Opakowanie, jak może będzie widać,to śmieszna zielona flaszka 0,66 l z fatalną szatą graficzną,brak producenta,brak zawartości ekstraktu(czepiam się jak ...nieważne )Barwa złota,gaz troszkę za mały ,choć mikroskopijne pęcherzyki idą cały czas do góry,w zapachu czuć słodkawe klimaty,ja bym stawiał na miodowe.W smaku znowu czuję takie kwiatowe,pije się delikatnie,absolutnie nie czuć alkoholu,ani jakiś sztucznych dodatków.Aha piana z początku bujna,ale niestety zbyt długo się nie utrzymała.
                  Koszt piwka 3,25 zł.


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    #10
                    Pewnie dostanę opr.,ale nie wiedziałem pod co to piwo podczepić
                    Pewnie moderator stworzy temat Jihlava , Brewer Strong ale ja tam już nic nie wiem
                    Last edited by Pogoniarz; 14-08-2007, 22:45.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #11
                      A u mnie zarówno Pils jak i Strong są dostepnę w 0,5l brązowych podłóżnych (tzn troszkę wyższych od standardowych wymiennych) butelkach - nie znam się na typach, ale do takich lub podobnych był lany jeszcze nie tak dawno Frater 7,6.
                      Last edited by Pendragon; 27-08-2007, 22:56.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • MarcinKa
                        Senior
                        • 02-2005
                        • 2729

                        #12
                        Butelka 0,66l. Alkohol 7%, ekstrakt? Kolor jasno bursztynowy. Dobry do zwykłego Pilsa, do Mocnego za jasny. Ładny, ale nieodpowiedni. Piwo klarowne. Piana średniej wielkości i średniej trwałości. W miarę jednorodna. Jednym słowem, przeciętna. Zapach nikły i niezbyt typowy dla Mocnych piw. Wprawdzie słodowy, ale jakiś taki lekki, delikatny i dziwny. Niezbyt odpowiedni i przeciętny. Smak również słodowy, ale leciutki i mało intensywny. Wyjątkowo płytki. Piwo wydaje się czasem rozwodnione, brak mu treści. Nie czuć mocy. Na koniec brak goryczki. Jest jedynie zwykła gorzkość, i to delikatna. Posmak bardzo krótki. O ile poprzednie parametry były przeciętne, to smak jest słaby. Podobnie wysycenie, które tylko na samym początku jest bardzo fajne. Po chwili jednak ulatuje i większość piwa pije się z niedostatkiem CO2. Opakowanie w stylistyce kiepskiej marketówki. Słaba grafika. Kapsel wprawdzie z rysunkiem, ale nie robi wrażenia. Brak zawartości ekstraktu. Duża zielona butelka, kiepska grafika i wyraźny napis Strong jednoznacznie pozycjonują to piwo. Podsumowując całość trzeba to piwo uznać za słabe. Spokojnie można go pić, ale jest dziwne w smaku, który jest wyjątkowo płytki i jednowymiarowy. Jak na mocne piwo to jest trochę wodniste. Właściwie to piwo posiada jedną cechę dominującą: bylejakość. Oceniam je na +2 (1 – 6). Dopisuję do Jihlawy, bo piłem dawno już, a kupiłem niedługo po pojawieniu się tematu Brewerów.
                        Attached Files
                        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎