Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Velké Meziříčí, Harrach Speciál 14°

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    Velké Meziříčí, Harrach Speciál 14°

    Piwo pochodzi z minibrowaru z hotelu Jelinkowa vila w miejscowości Velké Meziříčí /na trasie Brno - Praga/. Nie znam zawartości ekstraktku i alkoholu, ale jedno wiem. To jest świetne piwo! Złoto - miodowa barwa, snieżna, gęsta, piana, dobra, idealna treściwość i wysycenie. Mocne chmielowe akcenty przy delikatnej słodowej, chlebowej treści.
    Zdecydowanie polecam!

    Přijeďte si k nám odpočinout. Nabízíme stylové historické pokoje i moderní apartmány a všichni naši hosté mají vstup do wellness zóny s bazénem a saunou zdarma.
    Attached Files
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4538

    #2
    Piwa z tego browarku wciąż są najlepszymi jakie piłem w Czechach i w ogóle! Wpadam tam kiedy mogę. Ale mam nadzieję Darekd że próbowałeś też pozostałych gatunków? Niebo w gębie!

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12118

      #3
      Piłem jeszcze jasnego i ciemnego leżaka na pivnych slavnostech w Trzebiczu na Morawach wiosną, ale w związku z tym że miałem mało czasu i musiałem poddać szybkiej degustacji inne piwa, to nie miałem już siły koncnetrować się opisie do kajetu
      Czasami Harrach dostępny jest w Pivovarskim klubie na praskim Florencu. Moim zdaniem też wszystkie Harrachy są bardzo dobrymi piwami.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎