Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uherský Brod, Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4568

    #16
    A do tego zwrotna (choć nie w Lidlu), co czyni rewelacyjną cenę na to piwo (i inne w tej promocji).

    Comment

    • slyboots
      Senior
      • 03-2014
      • 292

      #17
      Kolor: jasny, złocisty

      Piana: duża lecz bardzo szybko opada do zera

      Aromat: chmiel, słód i faktycznie lekki DMS

      Smak: chmiel, delikatny słodki posmak słodu, kwaskowatość ale delikatna, lekka przyjemna goryczka

      Wysycenie: w sam raz do picia

      Opakowanie: zwracające uwagę i przyjemne dla oka

      Browarnia Lidla

      Warka 10.03.2015 L2151014 09:38

      Poprawne piwko z goryczką taką w sam raz do napicia się. Standardowo u naszych rodzimych browarników nie osiągalne w tej cenie czyli 2,69zł w Lidlu.
      Polecam

      Comment

      • wit
        Senior
        • 12-2012
        • 144

        #18
        Zakup w Lidlu.
        Kolor bez zarzutu, pianka lekka i dość trwała.
        Aromat- ja wyczułem brzoskwinię i coś lekko podpadającego pod metaliczność, ale absolutnie mi to nie przeszkadzało.
        Smak w okolicach bardzo przeze mnie lubianych - intensywna goryczka. Nie tak nachalna jak w Urquelu, dużo subtelniejsza niż - dajmy na to - w Pilsie Manufakturowym. Dodatkowo lekkie akcenty grapefruitowe, wysycenie raczej delikatne (choć bąbelki fruną).

        Krótko mówiąc - piwo jakości, o której polskie browary poza nielicznymi wyjątkami mogą tylko pomarzyć. Treściwe i rześkie. Zdecydowanie do powtórzenia, a nawet poczęstowania lubianych gości.

        Comment

        • behegrzmot
          Senior
          • 01-2009
          • 276

          #19
          DMS zabija to piwo, co do klarowności też mam zastrzeżenia (paskudne farfocle w dużym stężeniu); ogólnie cieszę się, że kupiłem tylko jedną sztukę bo trafiła mi się wybitnie utleniona i wadliwa flaszka...
          Attached Files

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎