Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

San Miguel, San Miguel Especial

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KDWG
    Senior
    • 03-2014
    • 143

    #46
    Barwa: Jasna, złocista.
    Piana: Średnio obfita, dość szybko niweluje się do cieniutkiego kożuszka. Niemniej mgiełka pozostaje do samego końca. Oblepia szkło.
    Zapach: Słodowy, dość delikatny. Bez kukurydzy i innych dziwactw.
    Smak: Również słodowy, odrobina chmielu też jest wyczuwalna. Goryczka taka, jakby to powiedzieć, trochę mocniejsza jak na lager, ale z lekka pustawa. W ogóle, choć całość pije się całkiem przyjemnie, to jednak owa pustka wyraźnie wyłazi na wierzch podczas picia.
    Wysycenie: Niezbyt duże, raczej średnie.
    Opakowanie: Estetyczne, choć informacji jak na lekarstwo.

    Cóż, zaskoczenie raczej in plus. Takie lekkie piwko na grilla jest jak znalazł. W normalnej cenie (powyżej 4 zł) raczej nie warto. W promocji (ok 3) już można się skusić, choć nie należy oczekiwać nie wiadomo czego. Średniak, niczego nie urywa, ale można z czystym sumieniem wypić bez obrzydzenia. Dajmy mu 3/5.
    So let it be written | So let it be done | To kill the first born pharaoh son | I'm creeping death! | Come crawling faster | Obey your master | Your life burns faster | Obey your master | Master!

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      #47
      Dostałem od kolegi przywiezione z Hiszpanii piwo czyli to z tematu

      Pierwsze łyczki, nie jest źle. Poprawny eurolager bez dziwnych posmaków.
      Później wyłazi lekka kukurydza (nie dms) i lekkie białe pół wytrawne winko.
      Jednak jakbynm leżał na hiszpańskiej plaży i miał w ręku zimne rzeczone piwo, to bym się nie obraził.
      Zwykły, lekko goryczkowo-kwaskowy eurolager. W regularnej cenie nie do akceptacji, chyba że w "pięknych okolicznościah przyrody .... "
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • Admirador
        Senior
        • 03-2015
        • 431

        #48
        Puszka 0.33 otrzymana w prezencie, przyjechała z Hiszpanii. Cóż, darczyńca chciał (a raczej chciała ) dobrze...
        Zaskakująco ładna i trwała piana, która zostawia efektowne ślady na szkle.
        Reszta szkoda pisać. Eurolager z takim "ciężkim" owocowo-alkoholowym posmakiem, który mi się kojarzy z mocniejszymi piwami z naszych dyskontów. Szczerze mówiąc jestem trochę zdziwiony, bo spodziewałem się raczej bezsmakowego "cienkusza" na upały. Tak czy inaczej, nie warto tego kupować.

        Comment

        • AaLeX
          Senior
          • 07-2011
          • 575

          #49
          Piwo kupiłem w Lidlu w Niemczech. Wyprodukowano i napełniono w browarze w Maladze. Barwa jasne złoto, piana trwała i to by było na tyle. Bez smaku, goryczki zero, na końcu delikatny, minimalny słód. Zapach też, niby piwny ale rozmyty. Alkohol 5,4%. Zawiodłem się. Ocena 2/6.

          Comment

          • Javox
            PremiumUżytkownik
            • 11-2009
            • 6136

            #50
            Dziś kupiłem ośmiopak małych puszeczek i jedziemy z tym...

            Piana - więcej na początku potem pełna cienka warstewka.
            Lacing - sporo.
            Gaz - średni.
            Barwa - złoto.
            Aromat - zbożowość.
            Smak - słodkawa zbożowość z lekką goryczką.

            Troszkę lepsze od produktu wyrabianego dla mieszkańców UK
            Attached Files

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎