Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bavaria, Bavaria Apple Malt

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    Bavaria, Bavaria Apple Malt

    Zakupinone dla kapsla i jest to jedyny profit z tego zakupu...
    Mała buteleczka 0,25l, Alkohol 0,0, piana znikoma, zapach mocno jabłkowy, a smak... no cóż po prostu oranżadka. Nie wyczułem w tym "piwie" żadnych piwnych akcentów, żadnego chmielu, nic. Jeśli oceniać to jako napój to jest to bardzo dobre, ale jako Piwo to to po prostu nim nie jest. Już nasz Redd's jest stokroć bardziej piwny.
    Na tylnej etykiecie widnieją arabskie krzaczki, więc wnioskuję że jest tam eksportowane. Może dlatego nie ma się kojażyć w żaden sposób z alkoholem

    Ocena: poza kategorią...
    Dick Laurent is dead.
  • Cezar
    Senior
    • 05-2001
    • 1349

    #2
    Re: Bavaria Apple Malt (alkoholfrei)

    slavoy napisał
    ... nie ma się kojażyć ...
    FCJP - oczywiście : kojarzyć.

    A wracając do piwa(?) - tfu, tfu, tfu!
    Last edited by Cezar; 08-11-2001, 11:59.

    Comment

    • ANDRO
      Senior
      • 10-2001
      • 640

      #3
      BAVARIA- tak! bezalkoholowe - nie.
      Andro z wyspy jednej takiej.
      http://www.bahama.uznam.net.pl/

      Comment

      • Viktor
        Senior
        • 04-2002
        • 617

        #4
        Bawaria, Apple Malt

        Z pełną świadomością kupiłem ten napój dla etykiety i kapsla
        ( kapsel typu twist- odkręcany )
        W środku rzeczywiście sok jabłkowy. Piłem podobne napoje we Francji - Cider ( na bazie soku jabłkowego ).
        Zapach jabłkowy i smak jabłkowy. Mimo wysiłków czułków smakowych nie wykryłem smaku piwa.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          też zdążyłem się zapoznać z tym naziwmy go jednak piwem bo na etykiecie jest tak napisane, a smak, zgodzę się z przedmówcami, napój lekko gazowany - Jabłuszko, było to pierwsze "piwo" które które wypiłem spokojnie w pracy :-))
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • NoLeafClover
            Senior
            • 09-2001
            • 449

            #6
            Zastanawia mnie przy tym piwku zawartość alkoholu jak podają 0.0%. Wypiłem duszkiem i nie sądze aby miało 0.0% bo po chwili mały szumek w głowie jak to przy piwach normalnych. Ale tylko przez chwile. A wogóle jak może być piwo bez alkoholu ???
            NoLeafClover

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Bez szczególnych zmian smakowych, oranżadka jabłkowo-słodowa
              Attached Files
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎