Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Torc, Amber Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Torc, Amber Ale

    Jedno z dwóch debiutanckich piw powstałego na początku tego roku Torc Brewing z miejscowości Killarney w hrabstwie Kerry na południowym zachodzie kraju.

    PIANA: dosyć trwała, gęsta i puszysta z lekkim odcieniem ecru.

    NAGAZOWANIE: przeciętne.

    KOLOR: jasne słomkowe złoto. Nieco mętne.

    SMAK: na początku zapach. Ten jaki tu występuje spotkałem już kilka razy. Nie umiem go opisać i zawsze używam w sumie może głupiego skojarzenia z jakimś warzywem typu seler. Taki zapach ale i smak np. miało pite lata temu Belfast Blonde z Północnej Irlandii. Jak już wspomniałem w smaku również jest ta dziwna „selerowa goryczka” ale może to aromat jakiejś konkretnej odmiany chmielu. Cholera wie, zwłaszcza że na dobrą sprawę nawet nie wiem jak smakuje seler. W każdym razie jest tutaj taki warzywny jakby posmak. Sama goryczka jest nieduża. Słodyczy też nie czuję zbytnio. Piwo jest mało treściwe ale w sumie pijalne. Nie wiem czy jednak miałbym ochotę na kolejne takie. Alkohol 4,5%.

    OPAKOWANIE:
    dosyć nowoczesna w stylu etykieta. Niezbyt przeładowana informacjami. Sam nie wiem czy mi się podoba ale wole raczej bardziej klasyczne. Kapsel golas.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎