Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Guinness, Guinness Foreign Extra Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beaviso Wyświetlenie odpowiedzi
    Gdzie kupujecie to piwo w Polsce.
    Nie kupisz go w Polsce, chyba że przywieziony z Wysp, za chorą cenę.
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • Aleksandros
      Senior
      • 05-2011
      • 352

      #62
      Kolor: W zasadzie czarny, nieprzejrzysty. 5
      Piana: Wysoka, bardzo drobna, dość trwała. Zostawia piękną "firankę" na ściankach naczynia. 5
      Zapach: Dość mocny, czekoladowo-alkoholowy. Trochę jak pralinka z alkoholem. Lekko rozpuszczalnikowy. 4
      Smak: Zdecydowanie wytrawne. Treściwe, aksamitne. Dość palone i gorzkie. Jest trochę kawy i czekolady. Alkoholu w smaku zbytnio nie czuć, może trochę jako "chropowatość", za to rozgrzewa on przełyk i żołądek. Posmak robi się po paru chwilach bardzo nieprzyjemny, co obniża znacznie przyjemność z picia. 3,5
      Wysycenie: Niskie, pasuje. 5
      Opakowanie: Typowe dla Guinnessa z przewagą żółtego koloru na etykiecie. W porządku. 4
      Uwagi: Kiedyś bardziej mi podeszło. Dzisiaj wypite bez większych uniesień. Pewnie pomogłoby leżakowanie.

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beaviso Wyświetlenie odpowiedzi
        Gdzie kupujecie to piwo w Polsce. Ja od jakiś 2 lat nie widziałem go na półkach W butelkach 0.33 jest wyłącznie nijaki Original (Extra Stout 5%), natomiast doskonały Foreign Extra poszedł w niebyt.
        Może faktycznie obecnie go nie ma u nas ale potwierdzam że na pewno był jeszcze przynajmniej 2 lata temu. Właśnie grzebiąc w swoim zbiorze etek irlandzkich znalazłem kontrę do tego piwa (m.in) na rynek polski. Data spożywki to 16.05.11. Samo piwo myśle że wyprodukowane na przełomie 2010/2011 roku. Na pewno kupione w Polsce. Prawdopodobnie w sieci Real. Flaszka 330 ml, alk 7,5%.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • Javox
          PremiumUżytkownik
          • 11-2009
          • 6136

          #64
          No piwko istnieje... i ma się dobrze...

          Piana - dość fajna, na dłużej pełna warstewka i niezły lacing.
          Barwa - ciemny rubin pod światło.
          Gaz - średni.
          Aromat - kawa, czekolada, lekka paloność.
          Smak - słodkawa paloność, gorzka czekolada, orzechowość, suszone owoce. Mieszanka niezła.

          No takie moge....

          Ale za często nie....
          Attached Files

          Comment

          • Latarnik
            Premium Lamplighter
            • 06-2004
            • 4998

            #65
            FES w nowych szatach:
            Attached Files
            5410 kapsli z wypitych piw
            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

            Comment

            • Javox
              PremiumUżytkownik
              • 11-2009
              • 6136

              #66
              Jeszcze nie widziałem tej "żółtej" wersji... to co kupiłem i piłem niedawno było w grafice jak na poprzednich zdjęciach.

              Dalej bardzo smaczne i dobrze się pije to piwko

              Piana zaś była wyjątkowa:
              Attached Files

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎