Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brú, [James Brown Brews] Rhubarb Tart IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Brú, [James Brown Brews] Rhubarb Tart IPA

    PIANA: biała, puszysta. Na powierzchni piwa zalega wieki jednak już w dosyć cienkiej formie. Ogólnie trwała.

    NAGAZOWANIE: przeciętne dla ejla.

    KOLOR: słomkowe złoto, w świetle sztucznym wydaje się nieco mętny.

    SMAK: ładny zapach. Wydaje się takim nieco sztucznym chemicznym jakby perfumowanym. Może jest to zapach rabarbarowy, nie mam pojęcia. Generalnie mi nie przeszkadza. Piwo po pierwszym łyku wydało mi się słodkie ale jakoś ta zapachowa chemiczność widać zmyliła moje kubki smakowe bo mimo wszystko jest trochę ejlowej goryczki w skali typowego bladego ejla. Piwo jest ciekawe ze względu na ten tytułowy posmak. Alkohol jakoś specjalnie nie wyczuwalny mimo że piwo , jak głosi eta, ma go aż 7 procent.

    OPAKOWANIE: bardzo fajna i oryginalna eta w kolorystyce przypominającej barwy rabarbaru. Kapsel jednobarwny. Na kontrze podany realny browar w którym uwarzono to piwo.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎